Nové Billovo tetování

8. února 2012 v 13:26 | ilon |  Foto Bill
Musím říct, že jsem v šoku... Jestli jsem NĚCO čekala, tak vůbec ne takovýto typ tetování. I když se hodně změnil, tak jsem nečekala, že to je změna až tak veliká. Přijde mi, že všechno, co bylo dřív, Bill otočil naopak. On - dříve takový jemný kluk, který se o sebe řekněme až přemrštěně staral - makeup, lak na nehty, vždy perfektně upravené vlasy - a teď vyleze s TÍMHLE ... Tak to mám dost.
Ano - nelíbí se mi to, a tohle je jasné. To mi nikdo nevymluví, tohle je jen ZAČÁTEK. Jak se někdo pustí do něčeho podobného, tak to bude chtít pořád "vylepšovat" a zvětšovat.

Hmm - když přemýšlím o tom svém tetování, jak to pořád koumu a přemýšlím, aby to bylo perfektní, tak jak vidím, tak někoho něco napadne, flákne to tam a hotovo.

To by mě zajímalo, jestli, když si dal na ruku ten čas, jestli už věděl, že si dá toto, a nebo mu prostě ta čísla přišla MÁLO...

No Tome - půjdeš do toho také ? Vždyť ta čísla - to je poselství, vůbec nechápu, jak do toho mohl zamotat tohle ... Přijde mi to odpudivé, a nehodí se mi to k němu...

Děkuji moc, Chris, za upozornění ,vnímáme to stejně, je mi z toho také smutno... Fotku jsem ti ukradla, doufám, že nevadí :-) 


Komentáře

1 Saya - Mi Saya - Mi | Web | 8. února 2012 v 14:31 | Reagovat

Před chvilkou jsem to viděla na facebooku a říkala jsem si přesně to samé... takhle to začalo a za chvíly skončí potetovaný jako Trace Cyrus... Dřív hezkej, jemnej kluk a najednou... Bude to zvětšovat a zvětšovat a pak už nebude používat ani ten make-up protože by si to zatřel...

2 beepinka beepinka | 8. února 2012 v 14:43 | Reagovat

Já jsem naopak něco takové čekala...a představovala jsem si to i horší..podle mě tohle ještě jde....nepřijde mi to nechutné.Jinak když jsem to viděla,tak jsem byla taky v šoku...zatim mám na to takový neutrální názor...prostě nejsem schopná říct,jestli se mi to líbí nebo ne....,ale..možná se mi to bude časem líbit,ale to teď fakt nevim. Chce to čas.
Jako ano...to je pravda..Bill už není úplně ten jemný až trošku holčičí typ..Nevím,proč to chtěl změnit..,ale...to je prostě Bill...samé změny...,ale..tohle je asi jeho největší změna. Mně osobně pořád přijde křehký!!!! i když je lak na nehty  už dávno spláchnutej se všemi malovátky v záchodě.
Já upřímně doufám,že tohle stačí a už nepřibyde něco takto monstoooozního. Ale ..je to Bill...,takže se docela obávám,ale..tak uvidíme. Já ho nepřestanu nikdy mít ráda. Ale musim říct,že bych byla ráda,kdyby se na jeho prstech objevil lak..třeba černý..myslim,že pak by to jakoby vylepšilo to tetování. Ale obávám se,že lak je dávno v záchodě.
Já bych neřekla,že je tohle tetování bez významu. Že to tam jenom tak fláknul...to si nemyslím..
Jedna holka psala na facebooku důvod,proč si myslí,že tohle tetování přibylo právě u toho čísla narození. Ten důvod je podle ní takovýto:že si to nechal udělat k tomu číslu,aby nám ukázal,že 0630 je hluboko pod jeho kůží mezi kostmi(protože tam má vytetované kosti) a že je prostě rád,že se narodil(narodili s Tomem,když je tamto twin tattoo)...=Takhle nějak jsem to pobrala,co tam psala a jako musim říct,že je to zajímavý názor. Takže tak..myslim si,že to neni vůbec špatný názor a možná to fakt Bill dal k tomu kvůli tomuhle.
Jinak mně to nijak odpudivé nepřijde. Sice mě v první chvíli napadla myšlenka,jak si tohle mohl udělat s rukou???! ,ale....nevím no..jak říkám...nemám na to zatim žádný názor,jestli se mi to líbí nebo ne. Uvidím časem.

3 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 8. února 2012 v 15:48 | Reagovat

Pane Bože.... Schválně jsem si nejdřív přečetla tvůj názor a až pak jsem se podívala na fotku. No, představovala jsem si nějaké podobné tetování, ale na obličeji... Každopádně, nevím, jestli by to na tom obličeji nevypadalo líp.. Ačkoli pochybuju, protože konkrétně tenhle "motiv" by se mi nelíbil nikde a na nikom :D

4 Niké Niké | E-mail | Web | 8. února 2012 v 16:19 | Reagovat

No tak já jako človšk, který nadevše miluje anatomii, jsem nezkoumala, jestli se mi to líbí nebo ne, ale začala jsem si prohlížet zaujatě ten výtvor...no nemusela jsem nad tím nijak dlouho přemýšlet, protože již při prvním pohledu mi tam do očí bilo tolik věcí, které na těch kostech a tak vůbec nesedí...a tak si říkám, že když už chce nějakej tatér dělat takováto tetování...mohl by si pořídit nějakou příručku s obrázky anatomie... xD

5 Janča Janča | 8. února 2012 v 16:33 | Reagovat

Omlouvám se, ale napíšu první, co mě u téhle hrůzy napadlo a to, že Billa začínám pomalu, ale jistě nenávidět...

6 ilon ilon | 8. února 2012 v 16:40 | Reagovat

Sayo - přesně - tohle mi prostě připadá jako první část "rukávu" - možná zápěstí bude mít volné, ale jinak... Ne, je to divné, a ať se změnil a zmužněl, jak chce, k němu mi tohle nesedí...

beepinko - já ti nevím, s tím názorem, že  má Toma pod kůží... Dobře, pod kůží, to se dá, ale mezi kostmi O_O Já, když mám někoho hodně ráda, tak ho mám v srdci, tohle mi prostě přijde divné, ale tak každý jsme nějaký. Mě se to nelíbí z toho důvodu, že tohle tetování je něco úplně jiného. Já neříkám, že by tetování měla nějak zvlášť ladit, ale TOHLE a hvězdička - to se prostě tluče. Ale tak je to jeho tělo, ať si s ním dělá, co chce, to je jeho věc, ale mě se tohle opravdu nelíbí.

Gehy - ale dej pokoj !!! :)))) Ježiši, ještě tetování v obličeji, to by bylo příšerné, i když - Nikdy neříkej nikdy .*
Mě také tyto motivy odpuzují, nevím, třeba, kdybych byla chlap, tak bych z toho byla nadšená, kdo ví :))

Niké - :D  :D - tak to mě dostalo :)))
Schválně jsem si to prohlédla znovu a pořádně podrobně a no jo - je to jiné :)))
Mě by se líbilo, kdyby měl jen toho ptáčka na té ruce, ten je krásný, ale ptáček, kosti, kytička... No - rozhodně rozmanité.

7 ilon ilon | 8. února 2012 v 16:42 | Reagovat

Jančo - to se nedá nic dělat :)))
On je jiný člověk, jak pořád doufám, že se trošku "přiblíží" a trošku "vrátí", tak tedy teď ani nevím...
Ale třeba jo. Kérka půjde pod rukavici, šminky a lak na vlasy do koupelny a půjde to :))

8 Edene Edene | 8. února 2012 v 16:47 | Reagovat

Já už jsem se vyjádřila u Chris, takže jen stručně ... tak nechutnou slátaninu jsem už dlouho neviděla. A že si tam nedal raději supa? Ten by k těm kostem aspoň ladil ...

9 ilon ilon | 8. února 2012 v 17:21 | Reagovat

Edene - ano - přesně - také mi to přijde tak podivně splácané dohromady... Ptáček, kosti a kytka .
Mě už se moc nelíbila ta čísla časů, i když jeho všechny ostatní kérky se mi líbí, ale teď mi to bohužel připadá čím dál tím horší. Takové brutálnější. A to mi k němu prostě pořád nesedí.

10 beepinka beepinka | 8. února 2012 v 18:38 | Reagovat

[5]: nenávidět?
není to trochu.....silné slovo?
Jenom se ptám.:)

11 beepinka beepinka | 8. února 2012 v 18:44 | Reagovat

[6]: Jo to máš pravdu,že je to úplně něco jiného,než všechna jeho předešlá tetování...ano to ano...v porovnání například s hvězdičkou se to tluče. To je pravda no. Je to totálně něco jiného.
Já nevím no s tim názorem té holky. Jsem zvědavá,co nám k tomu řekne Bill..jaký to má význam.
Já osobně to neshledávám zatím nějakým nechutným,ale....nevím no..nejsem z toho nijak nadšená..

12 Janča Janča | 8. února 2012 v 19:07 | Reagovat

[10]: To by bylo na strašně dlouhátánské vylévání srdce a na to už nemám opravdu sílu. Billa znám od úplného začátku TH a vždycky jsem ho neskutečně obdivovala, jeho zápal, živelnost, upřímnost, tajemnost, touhu jít si za svými sny, milovala jsem ho za to, jak je svůj, jak těžké to v životě má kvůli tomu, kdo a kým je. Byl to můj elfí princ, moje Panenka, moje Princezna, nejkrásnější bytost na světě, kterou jsem bránila před celým světem...
Humanoida nesnáším, tím začala cesta dolů, od té doby se už jenom trápím a ptám se, kde je ten můj Bill, ta kouzelná, nevinná, křehká a neuvěřitelná osůbka, dneska už vím, kde je, umřela...
Zabil ji šoubyznys!
Když si prohlížím nové fotky, brečím zklamáním, když si prohlížím ty staré, brečím lítostí a je to ještě horší, protože vím, že ON už se nikdy nevrátí.
Bill prostě a jednoduše zabil svoje já. Včera jsem celý večer koukala na videa ze starých Comet a pro slzy jsem na ně ani neviděla, pukalo mi srdce zoufalstvím, ty staré časy mě zabíjejí, já už prostě nemůžu, nemám na to nervy.
Je mi to líto, ale tohohle Billa neznám, vůbec nevím, kdo to vlastně je a někdy ho opravdu nenávidím, protože mně tak deptá...
Takhle nějak to cítím...
Vím, řekneš si, že to přeháním, že jsem patetická, ale já už jsem taková, všechno nebo nic, jde to rovnou ze srdce.
Ale na toho obyčejně neobyčejného kluka z Loitsche s rošťáckým úsměvem a rozcuchanou kšticí budu vždyvky s láskou a něhou vzpomínat, i když on už tady není...♥
Omlouvám se za svůj výlev, stejně ani z desetiny nevystihuje moje pocity :-(

13 beepinka beepinka | 8. února 2012 v 19:41 | Reagovat

[12]: Já tě chápu...rozumim ti.
Asi to pro mě neni takové,protože jsem byla "poznala" až teď v roce 2011 o letních prázdninách...,proto to pro mě neni asi zřejmě takové..
Musim říct,že se mi úplně sevřel hrudník,když jsem to,co jsi napsala,četla..je v tom tolik bolesti a smutku...je mi tě šíleně líto :/ a soucítím s tebou. Jsem ráda,že jsem princeznovskou dobu nepoznala(samozřejmě pak z fotek a videí ano,ale to je něco jiného,než když to plyne a ty to pozoruješ).
Pro mě je Bill skvělým člověkem a je to pořád on<3 Ale nebudu sem toho psát víc,protože tě nechci ještě víc rozesmutnit.

14 beepinka beepinka | 8. února 2012 v 19:42 | Reagovat

[13]: *Billa

15 Janča Janča | 8. února 2012 v 20:30 | Reagovat

[13]: Beepinko, já tak trochu chápu i tebe a vlastně nevím, jestli tě mám kvůli tomu, že jsi ve světě TH nováčkem a princeznovskou dobu jsi nepoznala, litovat nebo ti závidět :-)
Spíše ti závidím, tak to bude.
Ale řeknu ti jedno, kdybych na TH někde narazila dneska, ani bych si jich nevšimla, vlastně všimla, řekla bych si"" Ježíšikriste, co to je?!" a zavřela bych youtubky. Asi tak :-(
Tak si je užívej aspoň ty ;-)

16 beepinka beepinka | 8. února 2012 v 20:50 | Reagovat

[15]: Já vim,chápu tě..
Jj,budu :-) !

17 Kattys Kattys | Web | 8. února 2012 v 21:12 | Reagovat

Tak já nevím, dělá si z nás Bill legraci?
:-)
No ale vážně, ať už to jeho tetování má jakýkoli význam a já věřím, že pro něj určitě něco znamená, je to odpudivá, nechutná podívaná. :)

18 mária mária | 8. února 2012 v 21:16 | Reagovat

[15]: Milá Janča som vďačná za to že som si mohla prečítať ako ty vnímaš všetko okolo th,pretože som bola zaskočená tvojou odmlkou,no ja som bola viac naivná a myslela som že sa všetko vráti do "starých koľají"ale teraz vidím že tento TH svet mi začína byť cudzí :-(
Ale aj tak neľutujem všetky tie roky a občas mrknem kam sa to všetko rúti ???
;-)
ešte malú otázočku.....kam sa podela tá Janča komentátorka z TWC blogu  veľmi tam chýba....vráti sa ešte?

19 MK MK | Web | 9. února 2012 v 11:38 | Reagovat

Hej tak teď si to vystihla naprosto přesně!Mě se to taky vůbec nelíbí

20 ilon ilon | 9. února 2012 v 12:21 | Reagovat

Jančo - musím říct, že jsi to napsala opravdu krásně a výstižně - tady není co dodat. Ano, myslím si, že nejvíc zklamané jsme my, co jsme ho znaly od úplných začátků. Také si myslím, že kdybych ho poznala takto, tak si ho ani nevšimnu a jedu dál...

Kattys - mě připadá, že se někam řítí a že si tu legraci snad dělá sám ze sebe, takhle se zohyzdit - doživotně - nemám slov. A ta jeho ruka teď opravdu vypadá taková kratší a širší...

mária - ano, dřív byl takový estét (reaguji na WB) - a teď - škoda slov, já už ani nevím, co si mám myslet. A štve mě, že mi to není jedno. Už se těším, až se dostanu do fáze, kdy mi to bude totálně ukradené.

MK - tohle je tak divná spatlanina, každá pes jiná věc - kosti, romantická vlaštovka, křehká kytička, že to snad ani nemůže mít nějaký hlubší význam, takhle "neladící" tetování jsem snad ještě neviděla...

21 Maja_Nuissance Maja_Nuissance | Web | 9. února 2012 v 14:21 | Reagovat

To je fakt Billova ruka??? Ja len že vždy mal pekne upravené nechty.
To tetovanie by bolo fajn, keby si na ňom dal viac záležať. Ten vták, kvet aj kosti sú super, fakt sa mi to páči. Aj nápad aj samotná výtvarná forma tetovania. Čo sa mi nepáči je zakončenie, vyzerá to "dobre, už sa mi nechce, nechajme to, hoďme tam nejaké línie vytieňované do stratena". A nepáči sa mi ani tetovanie na prstoch. Nehovorím o číslach,ale o tetovaní od stredu prsta k nechtom. Nie je to ani ornament, ak ak to majú byť tiež kosti, alebo prsty, tak to vyzerá ako kresba zdudeného dieťaťa, ktoré má v ruke fixku a čarbe si po prstoch.
Keby si tam nechal len toho vtáka, čísla, kosti a kvet (alebo čo je to), tak by som ho za toto tetovanie chválila. Čo sa týka motívu, určite lepšie ako nápis cez celý bok (Wir horen nie auf zu schreien, wir kehren zum Ursprung zuruck)

22 Ela & Mily Ela & Mily | Web | 9. února 2012 v 15:54 | Reagovat

Je vidět že na to má každý jiný názor, já na to mám úplně opačný než máte vy (: mě se to náhodou líbí, dokonce mi přijde že to ty čísla úžasně doplňuje a ať už jsou ty kosti špatně vytetovaný nebo ne je to dokonalé (: Třeba mě tady za to odsoudíte co já vím, ale je to jen čistě Billova věc! Jemu se to líbí, je to jeho tělo tak ať si tam klidně nechá vytetovat zadek! Bille máš to fakt luxusní :-P

23 Janča Janča | 9. února 2012 v 16:40 | Reagovat

[22]: Za tvůj názor tě tady určitě nikdo neodsoudí, máš na něho právo a když se ti takhle Bill líbí, tak si ho klidně obdivuj.
Ale s názorem, že je to čistě jeho věc až tak úplně nesouhlasím. Čistě jeho věc by to byla, kdyby dělal někde ve fabrice nebo v kanceláři, ale on je jednou veřejná osoba a když to řeknu natvrdo, peníze nás, jeho fanoušků, ho živí. Tak by nám mohl občas trošičku neslouchat.
A teď můžeš zase odsoudit ty mně.

24 ilon ilon | 9. února 2012 v 16:46 | Reagovat

Majo - tak ty jeho krásné nehtíky - to už je asi minulost :))) Černobílý lak na nehtech už asi neuvidíme.
Také mě překvapila ta část tetování na horní části prstů. Když kosti, tak kosti.
Ale toho ukončení bych se nebála, já bych řekla, že ještě něco tam přibude ;-)

Ela a Mily - nevím, která z vás mi píše, protože jste dvě. Je vidět, že to tady ještě neznáš, protože tady se za jiné názory neodsuzuje, to jsi mě opravdu nadzvihla. Je mi jedno, že se ti to tetování líbí, kdyby jsi četla komentáře, tak nejsi první a nikomu jsem to nevyčetla a nikoho jsem neodsoudila !!!

Jančo - v podstatě jsi to napsala za mě - děkuju :-) Ano - Bill teď dělá takové věci, až rozum zůstává stát a v podstatě už ani nevím, co ho živí, když nedělají ani koncerty, ani CD, nic. Ale tak jeho chyba, že přijde o spoustu fanynek.

25 Janča Janča | 9. února 2012 v 17:34 | Reagovat

[18]: Márijko, vidím, že i ty to vnímáš podobně, ani mi není líto těch let, které jsem s TH strávila, ale je mi z toho všeho strašně, strašně smutno...
A TWB? No, já nevím, jestli o tom mám znova po tak dlouhé době vůbec začínat, ale tak co, začnu.
Stala se mi tam taková nepříjemná věc kvůli jednomu mému komentáři (paradoxně šlo o moji nejoblíbenější povídku) a po té jsem se zařekla, že už tam nikdy žádný komentář nenapíšu, tak je to. Ta věc mě dodnes mrzí a asi nikdy mrzet nepřestane, ale momentálně tam čtu dvě povídky a ty zatím komentuju, protože si myslím, že by to přece jenom nebylo fér, nic k nim nenapsat :-)
Takže nejspíše ne, TA Janča už se asi nevrátí a nemyslím, že by tam nějak chyběla, docela dobře si tam vystačí i bez ní ;-)
Ale děkuju za tvůj zájem, překvapila jsi mně :-)

26 Janča Janča | 9. února 2012 v 17:35 | Reagovat

[24]: Ilonko, omlouvám se, že jsem to napsala místo tebe, ale ten komentář ze mě vyletěl tak nějak sám, no :-)

27 ilon ilon | 9. února 2012 v 18:09 | Reagovat

Jančo, ale ty se přeci nemáš za co omlouvat !!! :-)  :-)
Jak jsem řekla, tady se nikdo nemusí bát, když něco napíše :*) Od toho tady ty komentáře jsou **

28 M@rť@ - SB M@rť@ - SB | Web | 9. února 2012 v 21:29 | Reagovat

Tak k tomuhle se radši ani vyjadřovat nebudu protože bych se musela zbytečně rozčílit a co bych z toho měla...nic...stejně s tím nic neudělám :-D ale každý vyjádří svůj názor a já ho taky vyjadřuju....prostě jednou větou...nelíbí se mi to. Dál to rozvíjet radši ani nebudu...jen teda doufám, že Tom zůstal jen u času narození :-D

29 mária mária | 9. února 2012 v 22:00 | Reagovat

[20]:Ilonka zasa si vyjadrila presne to čo cítim aj ja "já už ani nevím, co si mám myslet. A štve mě, že mi to není jedno. Už se těším, až se dostanu do fáze, kdy mi to bude totálně ukradené."
výstižne napísané,vďaka :-(

[25]: teraz som prekvapená zasa ja ,pretože neviem o čo presne išlo v twc blogu,ale mám taký pocit že to bolo pri poviedke THD a je mi to teda veľmi ľúto.
Ale napriek všetkému som rada že si tam prispievala a ďakujem za odpoveď :-)

30 ilon ilon | 10. února 2012 v 8:39 | Reagovat

M@rťo - to je fakt, člověk se rozčílí a stejně z toho nic nemá. Pro mě je tohle období čím dál tím divnější, jsem zvědavá, jestli to "zachrání" CD, nebo ne.
A pak to dilema, kdyby přijeli do Prahy na koncert :D
Ale jo, šla bych - určitě, minimálně ze zvědavosti ;-)No, a když už bych tam byla, tak ta atmosféra na koncertech - prostě vím, že by se mi to líbilo :-)

mária - je to tak... Stejně si myslím, že po těch šesti letech mi to jedno nebude nikdy, ale kdo ví, třeba ano... To záleží na tom, jak se to bude všechno vyvíjet. No, a jestli si nechá prodloužit vlasy, a bude je mít černé, ale prostě by byl takový rockerský typ, žádná princezna, tak mi nakonec třeba ani to tetování nebude vadit :))) Teď se mi k němu nehodí :-?

31 Maja Maja | Web | 10. února 2012 v 22:24 | Reagovat

[24]: To je dosť možné, len aby to potom pasovalo aj k slávnemu Freiheit 89 :-D

32 ilon ilon | 11. února 2012 v 7:44 | Reagovat

Majo, tak to je otázka. :-D
Ale myslím si, že u Billa je i nemožné možné :)))

33 tokikitty tokikitty | 29. února 2012 v 21:54 | Reagovat

OMFG! DĚLÁ SI ZE MĚ NĚKDO SRANDU?! pane bože co si to Bill udělal?Uvidíme jestli se mu to bude líbit pořád. :-D Já jen tajně doufám že si to nechá odstranit :-(  :-(

34 ilon ilon | 1. března 2012 v 9:33 | Reagovat

tokikitty - také v to doufám !!!!!!
Je to šílený a nelíbí se mi to :-(  :-(

35 Alien Alien | 9. března 2012 v 11:36 | Reagovat

Tenhle styl tetování se mi opravdu moc líbí. Jen si ho mohl dát na druhou rukou a tak nezkazit to pěkné dvojčecí tetování! ^^
I když.. jak tak přemýšlím, a něho by se mi to nehodilo ani na druhé ruce. Když on byl vždycky tak jemný.. a teď tohle!
Sakra.. jakou jsem měla eadost z toho, že mají konečně stejné tetování a on ho takhle zkazí! Tss.. -.-'

36 ilon ilon | 9. března 2012 v 13:06 | Reagovat

Alien - je fakt, že to je takové divné, že si tím v podstatě "skryl" to dvojčecí tetování... Ale zase mu zůstalo hodně místa na druhé ručce, takže pohodička :)))
Tak třeba se to Tomovi zalíbí a bude další kérka - společná ;-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.