Únor 2012

Kat von D

28. února 2012 v 12:55 | ilon |  Tetování
Kat tady už sice párkrát byla, ale to mi nevadí a dávám ji sem znovu. Její práce jsou umělecká díla, která zdobí celožitotně. Je jednou z nejlepších tatérek. Své první tetování měla ve 14 letech na jejím kotníku - staroanglické J, jako památku na svou první lásku. V 16 letech odešla ze školy, aby se mohla věnovat své vášni - tetování.

Většina z vás ji asi zná díky reality show LA Ink, nebo Miami Ink, kde můžete sledovat nejen její umění, ale i něco ze soukromého života. Nyní to dávají to na Discovery, někdy odpoledne.

Ona je krásná a je asi jediný člověk na planetě, u kterého mi nevadí tetování přímo na obličeji. Její hvězdičky okolo očí k ní prostě patří a vypadá to nádherně. Všechna tetování k ní patří a vypadají nenuceně a nádherně.

A protože jsem vždy sledovala spíš její umění, než její osobní život, tak mě opravdu hodně překvapilo, s KÝM například chodila. A protože se mi ta hudba opravdu líbí, tak to sem rozhodně musím dát a je mi docela líto, že už spolu nejsou, tak nějak se mi k sobě hodí.* Je to Nikki Sixx, to jsem byla opravdu v šoku ××


A protože je Nikki Sixx v kapele Sixx A.M. musím sem dát toto video, je to písnička SKIN, a dávám ho sem, protože se tam mihne Kat, sice jen na vteřinku, ale to nevadí. Je to překrásná hudba, má překrásná slova, prostě něco úchvatného. Opravdu netuším, jestli tam je vyjádřena láska k ní, nebo je to myšleno celkově jinak, ale to nevadí, já nejsem žádná wikipedie a písničky se mi líbí, protože se mi líbí :)
A protože miluju tuhle písničku , tak sem ještě musím přihodit toto video - áááách - tady možná někdo bude mít menší šoček x))) Zvuk šílenej, ale co, zase je se na co dívat *** Hodí se to sem i z důvodu, že Daren má překrásná tetování, jeho havrani jsou nádherní, to je také dech beroucí umělecké dílo. A kdo ví, třeba mu to tetovala zrovna Kat ;-)
Něžnost sama *

27. února 2012 v 14:09 | ilon |  Animace
Ony se tyto dvě animky k sobě asi tématicky moc nehodí. Ale mě docela ano. I to štěňátko, i Michael, mi přijdou jako nevinnost a něžnost sama


No řekněte, nevzali by jste si ho hned domů ? x))) To prostě nejde odolat .
Tohle už je o hodně smutnější, ale nejde se trápit pořád, i když ty vzpomínky dokáží trhat srdce...


V noci**

26. února 2012 v 7:52 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Nevím, proč sem dávám Noc hned takhle po ránu, ale myslím si, že stejně teď ještě většina z vás spí a má teď půlnoc x)))
No nic - trošku "zamračený" Bill, ale v téhle kapuci mu to nehorázně slušelo ;-)


Japan boys

25. února 2012 v 18:20 | ilon |  Sexy Boys
Protože Bill se poslední dobou vzdaluje stále víc a víc, tak sem pro změnu dávám tohoto japonského herce a modela - Shiozaki Airu. Je překrásnej - není tady poprvé a rozhodně ani naposled. Proslavil se hlavně trilogií BL filmů - Ren ai Shindan - kdy se zamiluje do jednoho studentíka umění, je to docela smutné. Poutavý příběh, který má sílu a je jedno, že se jedná o "jinou" formu lásky.*

Já si nemůžu pomoct, ale ti asiaté jsou opravdu proklatě sexy !!!! Jsou vždy krásně upravení, mají nádherné vlasy, jsou dokonale oblečení - nooo Bille, co si takhle z nich vzít příklad ? x))) Sundej čepici, vezmi si tužidlo a bude zase všechno OK.* x))

To cigáro - ach jo x)))
Zbytek pro jistotu pod perexem ;)


Magic Particles - úžasné animované efekty na vašich fotkách a obrázcích

25. února 2012 v 8:36 | ilon |  Návody na fotomontáže
Kdo sem chodíte pravidelně, tak víte, že tenhle prográmek mě opravdu uchvátil, tak jsem udělala návod na to, jak se používá. Nelekněte se dlouhého návodu, většinou jsem zvyklá dělat je (možná zbytečně) hodně podrobně, ale tak vím, že když jsem začínala, tak jsem ne všem návodům rozuměla, proto to tak je. Nemusíte se trápit s žádnými maskami, prostě tam efekt dáte a máte hotovo - velmi jednoduché a výsledky jsou nádherné.

Dávám tady pár ukázek, co Magic Particles umí :


Začneme tím, že si tento opravdu úžasný program stáhneme z těchto stránek : http://download.chip.eu/cz/Magic-Particles_4775795.html . Nebojte se ničeho, já si ho stáhla také odtud a žádný virus, nebo nějaká jiná neplecha tam není :-)


Návod dávám pod perex, koho to zajímá, klikněte si na Celý článek, nebo Komentáře a objeví se vám celý návod.
Víla **

24. února 2012 v 17:36 | ilon |  Moje tvorba

Docela by mě zajímalo, kolik věcí už jsem udělala z této fotky :))) Je to moje oblíbená, asi hlavně kvůli těm vlasům. Moc dlouho mu nevydržely, ale tak nejspíš mu to překáželo, ono ne pokaždé jsou napletené/prodloužené vlasy příjemné, co si budeme povídat x))) Tak záleží na metodě.

No nevadí, já si musím užívat ten program, v kterém jsou tyto efekty, než mi skončí doba, kdy ho mohu mít zadarmo.


Já tedy opravdu netuším, proč si Bill tak oblíbil tuhle čepici, fakt ne :( Ty piercingy ve rtu mi připomínají upírské zoubky :))) Konečně jsem se dočkala a Bill vypadá jako upír , ach ne...


Démon ?? Anděl !!

24. února 2012 v 9:40 | ilon |  Slash**
Já VÍM, že už se po vám po Slashovi hrozně stýskalo a říkali jste si, kdy už ho sem KONEČNĚ ta ilon dá !!!! :)))))
Tak tady po delší době zase je a budu ho sem dávat tak často, až vás omámí a všichni se mnou budete chtít jít na koncert do první řady a budete ŠÍLET x))) Normálně omdlívačky ˇˇˇ

No dobře...., ale tak je pátek, dovoleno vše :)))

Název jsem dala schválně takový, jaký jsem dala, protože Slash může někomu přijít jako démon, který se třeba často opíjel, docela "zlobil", ale to k způsobu tohoto života patří a já si myslím, že uvnitř to je hodný andílek, který by neublížil nikomu a nikdy

Ono to není vidět, ale tahle animovaná montážka mi dala pěkně zabrat ++ Asi jsem mu tady udělala nepatrně delší vlasy, než má v reálu, ale mě to nevadí. ;-)Nooo a kdo by si ho chtěl náhodou poslechnout, tak sem dám jedno video. Asi je mu tam horko x)))


Hrozba vypnutí internetu

22. února 2012 v 13:05 | ilon |  Články
Skupina hackerů z hnutí Anonymus chce 31.3.2012 vypnout internet. O co jim jde víme, hlavně brojí proti zákonu SOPA, který má omezit počítačové pirátství. Ale má to spousty příznivců a odpůrců, někdo to hájí, jiný to bere jako konec internetové svobody, ale o tom psát nechci. Dále se jim nelíbí politika dnešního světa, která i v takovém stupni civilizovanosti dopouští, aby spousty lidí na světě umírali hlady, zatímco jiní se topí v přemrštěném blahobytu.A teď odbočím od internetu. Měla jsem známého, který dělal v Mekáči. Víte, co se děje s hamburgery a se vším, co se neprodá do určitého časového limitu ? Ano, VYHAZUJE se to. Ne, že by si to zaměstnanci mohli vzít, nebo koupit se slevou. Ne, rovnou se to vyhodí... !!!


To samé rybolov . Víte, jak v některých zemích probíhá rybolov ? Lodě mají ohromné sítě, do nich naloví spousty ryb, ty se zabijí, ale využije se jich přibližně polovina. Zbytek - ty ryby, co nejsou populární, se nahází zpět do moře. Ne živé ryby, ale mrtvý "odpad". Jde celkově o TUNY ryb, nemluvím o malém rybolovu.
A takhle bych mohla psát v podstatě o tom samém pořád dokola. Mrhání, vyhazování na straně jedné, chudoba, hlad na straně druhé.Ale to jsem odbočila, spíš by mě zajímalo, JAKÉ BY TO BYLO BEZ INTERNETU.


Plno lidí říká - sem s tím - budu mít čas na své staré koníčky, jiní zase oponují, že bez internetu by se zhroutil svět, protože přes internetu už lidstvo dělá skoro všechno. To je holý fakt.
Jinak spousty lidí by přišlo o své přátele, např. bez Facebooku, bez emailů, webů a všech těch dnešních "vymožeností". A kdyby se zhroutily i telefonní sítě a my si zase k Vánocům museli posílat pohledy, děti by vstay od on-line her a šly ven - nooo tak to už jsem úplně jinde x)))

Co jsem tím chtěla říct ? Vůbec nic, jen mě to tak napadlo. Užijte si dnešní den Líbající


Mraky a živly*

19. února 2012 v 15:12 | ilon |  Animace
Já mám opravdu ráda mraky, baví mě je sledovat, jaké jsou, a také, jestli z nich "něco bude". Nejlepší to je samozřejmě v létě, kdy se na obzoru začne tmít , začnou se stahovat mračna, která postupně sílí, jsou větší a větší a stále temnější .

A najednou je z letního, sluncem prozářeného poklidu- pořádná vichřice, den se skoro změní v noc a vypadá to přímo fantasticky. No prostě, zkrátím to, bouřky miluju, je to krásný živel a asi nikdy se mi neomrzí.*

Letadla v břiše **

19. února 2012 v 10:31 | ilon |  Moje tvorba
Ano, já vím, že TOHLE nikoho zajímat nebude, nečekám komentáře, ale mě to nevadí, dávám si to sem, protože to tady chci mít. Jak už jsem psala, tak Leoše Mareše mám ráda a vůbec mi nevadí, že neumí zpívat. Nepotřebuji jen dokonalosti, mě dokáže mrazit klidně i z téhle písničky :-) Moc se mi líbí ta hudba a vlastně všechno.*
A zkombinovat to tak, aby to srdíčko přesně na konci písničky bouchlo, to byla tedy zabíračka x)))


Mimochodem, vůbec se k sobě nemohu dostat přes Google, to mě docela štve, protože Mozilla je oproti tomu dost pomalá. Tak nevím, co to zase znamená.