Leden 2012

Piercingy hýbou světem :)))

31. ledna 2012 v 9:10 | ilon |  Slash**
Někomu se piercingy líbí, někomu ne, mě docela ano, jeden jsem dřív měla a přijde mi to prostě jako taková náušnice, akorát, že občas ne v uchu. Ale jak se říká - všeho moc škodí, to víme u Billa, ale Bill není sám, kdo se pyšní těmito kovy :-)
Pro mě by Bill byl v pohodě, kdyby neměl ten kruh v nose, to jediné mi vadí. I bych skousla ty dva ve rtu, ale můj názor Billa nezajímá, takže nic, no :)))) Ale musím říct, že tady mu to NEHORÁZNĚ sluší

A protože kluci se rozhodli dělat mrtvé brouky, kromě app, tak sem prostě budu dávat i své ostatní oblíbence, jako včera Sámera, a nebo tohoto pána - Slashe, kterého si buď zamilujete, a nebo vás tady bude za chvíli pěkně štvát. Ale nedá se svítit. A víte co - on má piercing v pupíku !!! To je odvaz - u chlapa !!! A Bill ho tam asi měl (má) také. A protože já jsem velmi toleratní a pro všechno "špatný", tak se mi to líbí !!!' Líbající


Saul Hudson - Slash

To tělo !!! Wooow


Druhá animka radši pod perexem, protože kdyby jste ji viděli hned, bez upozornění, tak by jste se do něj mohly bezhlavě zamilovat, a chudáci kluci TH by pak přišli o spoustu fans :)))))))

A koho by zajímala hudba, tak je pod perexem i video, z kterého animky jsou Mrkající

Ano, hudba by měla být to nejdůležitější :))))

Ono je teprve úterý, tak mě kdyžtak neberte vážně x)))

A ať vám dnes dobře dopadne vysvědčení Mrkající I jako žákům, i jako rodičům x))Naruto & Hinata by Kiki

30. ledna 2012 v 9:01 | ilon |  Kreslené jiné
Tak po delší době tady zase máme tvorbu od Kiki, tentokrát kresbu. Je to opravdu nádherné, Kiki rozhodně malovat umí a zamilované obrázky to je to, co tady opravdu chybí. Takže jsem velmi ráda, že tu konečně něco takového máme a tenhle styl se mi mimořádně líbí - dokonalé ;-)


Kiki - je to krása, moc se ti to povedlo a já ti moc děkuji za zaslání !!!!! :-)
Sámer a Bill**

29. ledna 2012 v 17:54 | ilon |  Animace
Tak pro změnu zase něco jiného. Ale mě se jeho styl hudby líbí, líbí se mi i jeho hlas. Má i úžasné texy a ještě navrch - vypadá dobře jako !!! ** A tímhle rozhodně nekončím, počkejte, až sem dám Leoše Mareše - to myslím opravdu vážně, kdyby si náhodou někdo myslel, že to je ironie Líbající

Není to klasický krasavec, jako byl Bill, ale charisma mu rozhodně nechybí ;-)


Wooow♥ No dobře, Bill vypadá o něco lépe, než Sámer :)))


On to prostě umí !!!

Krásná tvorba od Pavlínky*

29. ledna 2012 v 7:28 | ilon |  Animace
Tyto nádherné animace jsou od Pavlínky a musím říct, že se mi opravdu mimořádně líbí. Jsou to krásné obrázky a ten druhý, ten se úžasně třpytí. Mimochodem je to Tokio :-)


Pavlínko, děkuji ti za zaslání a jsi velmi šikovná, je to nádherné ;.-)

Photobucket

Zima*

28. ledna 2012 v 8:32 | ilon |  Krajiny
Tak, že je zima, to asi všichni víme, to už jsme si stihli všimnout :))) Hlavně včera, to byla tedy zima ukrutááánská !!! No ale ten sníh mi pořád chybí, budu si za ním prostě muset zajet, když se mu k nám nechce :))

Užívejte sobotu Líbající


A ještě jedna věc. Tohle jsem před chvílí objevila a je to TAK KRÁSNÝ♥ !!!! Klikněte na odkaz a napiště tam svoje jméno, bohužel bez diakritiky. Nebojte se divného začátku, jméno tam napište a kochejte se. A chviličku strpení to chce :-)
ááááách - nevíte někdo, kdo to je ?


Opravdu to zkuste, stojí to za to ;-) A musí to být jméno, jaké máte v kalendáři, aby to bylo dokonalé, s přezdívkou jedna věc nebude fungovat, jak jsem zjistila.


Saul - Slash ♥

27. ledna 2012 v 19:42 | ilon |  Slash**
Co k tomu napsat ? :)) Radši nic. Ne, tak Billa teď malovat nemohu, protože vousy fakt neumím, na to moje kreslení nestačí, tak jsem namalovala tohoto úžasného kytarového Boha ♥ To se malovalo samo :))) Já neříkám, že to nějak zvlášť dokonalé, ale víte co ? Bavilo mě to Líbající

Užívejte PÁÁÁÁTEK !!!!!!حبي


A kdo by si ho náhodou chtěl poslechnout, nebo vidět , tak tady dávám video - mimochodem, úžasné video a doufám, že JEDNOU ho uslyším a uvidím naživo :-)In Memory...

25. ledna 2012 v 13:48 | ilon |  Moje tvorba
Jestliže je bílá holubice symbol čistoty a nevinnosti, tak ji dávám k Michaelovi, protože věřím, že byl výjimečný.

A hlavně si myslím, že jeho měl rád opravdu každý, on nezvbuzuje tolik rozporuplných emocí, jako teď twins. I když je fakt, že někoho to trápí, někdo nad tím přemýšlí, což je úplně normální, když je stejně stále máme rády, že ? Kdo je má rád, tak mu na dvojčatech pořád nějakým způsobem záleží a nejde strčit hlavu do písku, a dělat, že se nic neděje. A jen čas ukáže, jak to všechno dopadne. Jde o hodně, třeba o nové kvalitní fotky z photoshootingů, doufám, že nějaké krásné VELIKÉ A KVALITNÍ fotky brzy budou, to bych se těšila :-)

Nesmrtelný Michael - jeho písně budou žít navěky dál. Byl to mimořádný umělec, který chybí milionům lidí. Veliká škoda ho, nikdy nezapomeneme...
"Jednoduchá" krása

24. ledna 2012 v 18:12 | ilon |  Mé animace přírody
Říká se, že v jednoduchosti je krása. A je to pravda. Tahle kytička může působit "obyčejně" třeba oproti nějaké orchideji, ale rozhodně je stejně krásná.

Už aby bylo jaro a dalo se jít někam takhle na výlet !!! Já nevím, jak u vás, třeba máte nádherně bílo, ale to, co je u nás, to je opravdu odporné. ** Ale tak o počasí to není, akorát mě štve, že jít ven není žádný zážitek.Tanečníci** :))

24. ledna 2012 v 14:56 | ilon |  Animace
Tak řekla bych, že to umí OBA slušně "rozjet" :))) Ach jo, někdy to je opravdu sranda. Není snad dvou rozdílnějších typů, než oni dva. Ale mě to nevadí. Už bych šla na nějaký koncert, strašnou dobu jsem nebyla.
Většinou tam je skvělá atmosféra, nezapomenutelné. Když není kosa jako na Sibiři x)))Tohle je nepřekonatelné.


Nejde vrátit čas ?Krása tetování

23. ledna 2012 v 16:46 | ilon |  Články
Jelikož jsem ještě pořád vytočená ze všeho, co se děje okolo TH, tak asi přestanu přidávat články o nich, protože komunita těch "vyvolených" Aliens mi vadí - a to nemyslím proti vám, kdo tu aplikaci máte !!! - ale celkově. Pořád něco melou o nějaké lásce a četla jsem dobrej názor - ano, my si tu jejich lásku musíme KUPOVAT. Tak na to vám kašlu, vážení. Dokud nebudou NORMÁLNÍ fotky, tak to tady s TH opravdu nevidím růžově.

No nic, dám sem pár krásných ukázek tetování, blíží se nám jaro a tak někdo možná o nějaké té kérce uvažujete, tak třeba jen tak, pro inspiraci. Minule jsem sem dávala nepatrně "nechutná" tetování - jako tetováno uvnitř oční bulvy atd. je to TADY.
Tak dnes to napravím a dám se něco hezkého. Miluji v tetování nápisy, to je to, po čem teď toužím nejvíc :-)
Ach - to poslední - to nemá chybu ♥♥♥ I když všechna mají něco do sebe :-)

Tak hezké pondělí přeju, takový docela nic moc den, ale nevadí ***