Náš andílek :)

29. prosince 2011 v 14:17 | ilon |  Japan Chin
Kdo nevíte, tak tohle je naše Abinka. Takovej roztomiloušek, ta když se na vás podívá těma svýma kukadlama, tak je "vymalováno" :))) Ťuňťa. Ale tak to znáte všichni, kdo máte doma psa, nebo kočku, nebo jiného domácího mazlíčka - ono, co si budem povídat i rybičky mají něco do sebe.
Já jen nesnesu to škatulkování psů. Jo, jasně Abinka je typickej "gaučák", ale nevím, proč by jí měl někdo pohrdat a vyzdvihovat jen ty "drsné" nebo velké rasy, co já vím, třeba vlčáky nebo vlkodavy. My jsme chtěli mazlíka a to ona rozhodně je. Sice se trošinku bojí neznámých věcí, ale co, každý jsme nějaký.
Kdo hledá velmi přítulnou a jemnou rasu, tak Japan Chin je to pravé. Nejsou uňafaní jako třeba čivavy, i když nic proti nim !!!

Takže moje beruška malá, ono jí nestačí ležet na sedačce, ještě pěkně polštářek pod hlavinku, aby se lépe spinkalo x)))
Tady vypadá, jako když šilhá :)))Pak už to nevydržela a šla radši ke mně - ona není ráda sama, někdy jí říkám "malá vtěrka" :-)


Tady už spinká a nic s ní nehne. No a protože má tak malej nosánek, tak umí i pěkně chrápat x)))

 


Komentáře

1 M@rť@ - SB M@rť@ - SB | Web | 29. prosince 2011 v 14:30 | Reagovat

Jééé ona je tak roztomilá :-) hned bych si ji chtěla pohladit :-) musím s tebou souhlasit Japan Chin je snad nejroztomilejší rasa :-) já sice nemám doma žádný zvířátko protože su alergik a nemůžu mít žádnýho mazlíčka v bytě, ale babička má a u ní mám svýho pejska...zlatýho retrívra :-) vždycky se s ním aspoň půl hodiny mazlím a hraju :-) no jo musím mu to vždycky vynahradit když tam nejsem :-D no ale tvoje Abinka je naprosto úžasná. Musím se usmívat když ji vidím jak je spokojená :-)

2 mk mk | Web | 29. prosince 2011 v 15:36 | Reagovat

Jé ta je krásná :)))

3 Ondina Ondina | Web | 29. prosince 2011 v 15:56 | Reagovat

Ahoj, drahá Ilonko***,
tak teda ty mě zase zabíjíš♥. Jednak je Abinka prostě nádherná. Víš, že má Duff stejného pejska? Tedy myslím rasu. Poprvé jsem se strašně nasmála, vidět tvrdého rockera s takovým mazlíčkem malinkým, roztomilým v jeho posteli, když jsem byla zvyklá na Chloe.

Abinka♥ je zlatíčko a úplně souhlasím. Někdo stále upřednostňuje nějaké... mohla bych vyprávět a stejně, nejkrásnější je pejsek, na kterém je vidět, že má lásku a pohlazení páníčka. A Abinka je šťastná a spokojená, proto je tak nádherná. Pohlaď ji za mě.

A tím druhým, čím jsi mě dostala... ta animka... Panebože, to je přímo můj moment, který miluju (když teda nemluvím o tom super Slashově záklonu ;-) no není úžasný?). Moment, kdy se Saul přitiskne k rameni MJe, když zpívá "YES, IT´S OKAY". Miluji tuhle jejich božskou chvíli. Ale jinak, hned bych se "odevzdala"... Ne jasně, Duff nebo Daren... :-D :-P

Krásný den!
120-150 - HH a n.♥♥♥

4 Levenka Levenka | Web | 29. prosince 2011 v 16:18 | Reagovat

Ta je tak moc roztomiloučká jako plišáček.Vám musí spestřit dny

5 Ondina Ondina | 29. prosince 2011 v 16:21 | Reagovat

[3]: Ještě jeden "detail", ale důležitý... Krásný stříbrný řetízek♥♥♥.

6 ilon ilon | 29. prosince 2011 v 16:40 | Reagovat

Marťo - mě to tak také připadá :))) Ta rasa je opravdu neuvěřitelně roztomilá a ze začátku (říká se jim kočkopes) jsem byla opravdu překvapená, kolik v sobě tento pejsek z kočky má ;-) Kupujeme pro ni výhradně kočičí hračky - taková ta peříčka a pod, protože kdybych jí koupila třeba něco pískacího, tak se zblázní hrůzou :))) :-)  ;-)

mk - ó děkuji, jsem moc ráda, že se ti líbí :-) :-)

Drahá Ondi*** - tak teď jsi zabila ty mě !!!! COŽE ?!?!?! Duff má stejného pejska ?? Já ho chci s ním viděěěěět - ááách - to si vůbec neumím představit - to je prostě úžasný♥ :-)  ;-)
Ano Abinka je roztomiloušek, moc ráda ji za tebe pohladím a ještě posílám pohlazení Romeovi ♥ :-)
A animka - miluju tuto chvíli, už jsem ji měla dávno, ale pořád mi nešla dát na blog - tak KONEČNĚ. No já nevím, zlato - Duff a Daren mají v tuto chvíli co dělat, protože tady je Slash k nakousnutí :-P  ;-)  :-P
Jsem velmi ráda, že se ti ten řetízek líbí :) Má pro mě velikou cenu, je pro mě opravdu důležitý♥♥♥
118 - HH a všechny n.♥♥♥

Levenko - to ano - ona je takový plyšáček a mazlíček a opravdu umí zpestřit dny, je skvělá a moc hodná :-)  :-)

7 beepinka beepinka | 29. prosince 2011 v 17:25 | Reagovat

Ta je tak krásná :-) úplně na pomazlení :) Já mám doma jednu kočku a jednoho kocoura ♥ Miluju je.♥
Teda...měla jsem ještě jednu kočku,ale..už jí nemám. Ona omylem vypadla z okna. Bydlim v baráku ve třetim patře. Vypadla,když nikdo nebyl doma,omylem zůstalo otevřené okno. A když jsme přišli,nikdy nebyla k nalezení..no a to OKNO..někdy se mi dost stýská..měla jsem s ní nádhernej vztah,měla mě šíleně ráda. často jsem si jí v noci brala do postele a ona se mnou usínala,úplně natlačená na mě a spala se mnou ....ach jo,už zase brečim ..ona to podle všeho přežila,nebyly jsme pryč dlouho,fakt jenom chvíli a když jsem se koukala dolů z toho okna na dvůr,neležela tam,takže to nejspíš přežila. Jsem ráda,ale o to víc mě trápí,co s ní je..kde je. Tak moc to bolí :´( Jsou to už tak dva roky a něco,ale nikdy to nepřestane bolet. Měla jsem k ní ze všech mých koček nejblíž...starala jsem se o ní od maličkatýho koťátka :-)  :-( ...byla to moje obrovská kámojda..a člověka vždy bolí,když ztratí svýho skvělýho přítele..já jsem ho měla v ní. Mýmu kocourovi taky chybí,byli velký kámoši :-)...ten to hned poznal,když tu nebyla a choval se divně..jako by byl smutnej no a často jsem si ho k sobě tiskla a říkala mu,že to bude dobrý,že ona se má dobře a že my máme aspoň sebe a že na ní nikdy nezapomeneme,protože já si jsem jistá,že ona na nás taky ne. :):(  Jo a po nějaký tý nejhorší době,co jsme se z toho vzpamatovávali se kocour začal chovat jinak...začal se o hodně víc mazlit a neskutečně se na mě upnul. ta druhá kočička taky,ale on úplně neskutečně♥ Promiň,že to tady píšu..nevim,co mě to popadlo,ale ..nějak když se mluví o zvířátkách si na ní vzpomenu a zrovna dneska mám takovou divnou náladu..a potřebovala jsem se zase vyplakat a někomu se svěřit. kdyžtak promiň ilon. :)

8 Ondina Ondina | Web | 29. prosince 2011 v 17:28 | Reagovat

[6]: Má drahá Ilonko***, cena toho řetízku je nevyčíslitelná!!♥ Je moc důležitý a vzácný!*
Já bych Abinku okamžitě vzala do náruče, jak moc bych ji chtěla pohladit. Jsou to zlatíčka. A řekni, co má pejsek ze života, když musí jen poslouchat povely? Nic, jen vidím smutné oči. Takže Abinka je moc šťastná, že je s TEBOU*.
Děkuji, já i Romík♥, už jsem ho pohladila. Posílá pac a pusu na čumáček!

Juj, tak to já ti fotku pošlu. Se nasměješ... ;-) Ono nejde jen o tu, kde je ten jeho pejsek s ním v postýlce, ale Duff v teplákách někde na procházce... :-D tak to jsem se smála hezkou chvíli. Předem varuji, že ti potečou slzy :-D Slash na kole je nic proti tomu... :-D

Miluji tuhle chvíli, kdy je Slash u MJe.♥♥♥ A vždy, když slyším třeba CD MJe Dangerous, vím, že kytaru hraje Slash. Jsem šťastná, že si MJ Saula přizval. Hudební dokonalost.

120-150 - Life is Beautiful (Sixx:A.M.)♥♥♥

9 LebenSphase LebenSphase | Web | 29. prosince 2011 v 17:39 | Reagovat

Je to krásný pejsek =) takový zvláštní, místama musím říct ale neber to špatně až srandovní =) ale je roztomilí =) fakt úžasný =)

10 ilon ilon | 29. prosince 2011 v 17:58 | Reagovat

beepinko - tohoto pejska jsme si koupili proto, že já jsem moc chtěla kočku a zbytek rodiny pejska. takže jsme zvolili něco mezi tím :-) Kočky miluju.
Ach to je mi MOC líto, co se stalo tvojí kočičce... Vůbec se nemáš za co omlouvat, ať si každý říká co chce, oni jsou prostě členy našich rodin a když odejdou, tak to moc bolí. Také jsem už tu ztrátu poznala - předtím jsme měli bišonka - malou fenečku a její konec byl přímo strašný - po pěti letech najednou ochrnula - úplně a mi ji museli nechat utratit... Strašné chvíle, na které ani nechci vzpomínat...Takže chci, aby jsi věděla, že tě chápu - je to veliký smutek...Hlavinku vzhůru - už je někde v kočičím nebi :-)

Má drahá Ondi*** - ach - jak to napsat ... Ano i mě je velmi důležitý a vzácný - je pořád se mnou♥ Rozumíš mi♥
Máš pravdu - nějaké povely - na co to je ? Pořád jen nějaká drezůra - z toho ta živá stvoření nic nemají - ano potřebují hlavně lásku, když už je rveme od jejich  psích rodin v jejich štěněcím věku...
Hele ale teď se musím smát - chtěla bych vidět Romíka a Abinku dohromady :))) Nevím, co by Abby dělala, při jeho velikosti, ale na tom asi nezáleží, já myslím, že by se ho nebála, i když je to šílený ustrašeneček :)))
Jej - fotku mi určitě pošli !!!! Duff v teplákách - bože !!! :-D Ale jako kdyby jsi měla i Slashe v teplákách - sem s tím !!! x)))
118 - HH a n.♥♥♥

LebenSphase - ale to nejde brát špatně !!!! Ona je totiž opravdu srandovní :)))) Zrovna teď tady na mě kouká těma kukadlama, někdy je tak vyvalí, až si říkám, aby jí nevypadly x))) :D

11 beepinka beepinka | 29. prosince 2011 v 19:02 | Reagovat

[10]: přehlasovali tě :D  Ale je fakt nádherná:)! Já je taky miluji.
Máš pravdu,moc to bolí. FAKT?Ježiši to mi je šíleně líto..to je strašný :/ ono je to možná lepší,že jste jí nechali utratit,aspoň se netrápí. věřim,že to bylo těžké. Takovéhle věci jsou vždycky těžké.

12 Ondina Ondina | 29. prosince 2011 v 19:16 | Reagovat

[10]: Má drahá Ilonko***,
já se teď můžu usmát - prostě představa tvého Saula v teplákách... :-D  :-D  :-D Ale zkusím, zda něco nenajdu. Fotku Duffa pošlu. Jednu mám, druhou musím pohledat, ale vím, kde, takže bude. Je to opravdu roztomilé.;-)
Romík a Abinka? Tak to je úžasné, určitě by se nebála, on je moc hodný, neublíží ani myšáčkům (Reidovi s Morganem, jsou to takové mé dvě kuličky, jak jim stále přeji dobrůtky... :D)... Romík je sice velký, ale strašně hodný. Takže Romík zdraví nádhernou Abinku!*
A ROZUMÍM!! Moc a moc!♥
Krásný večer!
120-150 - Skiiiiiiiiiiin♥♥♥

13 Maja Maja | Web | 30. prosince 2011 v 0:10 | Reagovat

Krásnučký :-)

14 Katherine Katherine | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 0:16 | Reagovat

hele hele !!! já mám čivavu doma :D :D :D né je to taky takový mazel :D ale tvůj pejsek je fajny :D ty očíčka :) je moc sladky :)

15 Lucy Depp ♥ Lucy Depp ♥ | Web | 30. prosince 2011 v 23:18 | Reagovat

jééva:)) tak ta je zlatá :)) na té poslední fotce je nádherná :)) miluju pejsky, kteří se rádi mazlí:))

16 fotografka-ludmillas fotografka-ludmillas | Web | 31. prosince 2011 v 10:33 | Reagovat

Krásny psík, viem o čo píšeš, ja mám dvoch zajačikov, od psíka je to už len lepšie o to, že to nešteká a nevydáva žiaden iný zvuk, len počuť po podlahe, ako cupitká :-)
Touto cestou by som ti veľmi rada popriala všetko dobré do Nového roku a veľa nádherných fotiek a článkov na blogu.

17 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 11:12 | Reagovat

Ilonko vaše Abinka je vážně kousek :D Roztomiloučká, jen se s ní pomazlit ♥

P.S: Krásný a šťastný celý nový rok tobě i celé tvé rodince!! ♥

18 Sofie Sofie | 31. prosince 2011 v 11:14 | Reagovat

Nejlepší jsou takové ty momentky, kdy prostě potkáš psa a vidíš, že má tlapu na ovladači a vyfotíš to :D nebo když roztomile leží v posteli a je přikrytá peřinou :D každopádně Abinka je moc krásná fenečka a myslím si, že je uplně jedno, jestli je to postelák či ne :)

19 ilon ilon | Web | 31. prosince 2011 v 12:06 | Reagovat

Jsem  ráda, že se Abby líbí a také jsem moc ráda, že tady není nikdo, kdo rád škatulkuje :-)  :-)
Já říkala, že proti čivavám nic nemám :D Fakt ne, naopak jsou roztomilé :))

Děkuji ze srdce za krásná přání, vážím si jich MOC ♥ :-)

20 Janča Janča | 31. prosince 2011 v 22:45 | Reagovat

Ilonko, kdyby jsi nás slyšela, jak jsme se nad Abbinkou tady s Katkou rozplývaly :-P
To bylo asi deset minut v kuse šišlání, ťuťání, ňuňání a žvatlání :D
Abbinka je prostě naprosto rozkošná, hlavně ta poslední fotka, kde spinká, ten ňufáček její nádherný :-)
Úžasný pejsek, naprosto sladký ;-)

21 ilon ilon | 1. ledna 2012 v 13:05 | Reagovat

Janičko♥ - áách to je krásný - Abinka by měla radost ;-)  :-) Ona je opravdu strašný roztomiloušek a je šíleně hodňoučká, taková ťuňťa no :)))

Krásný Nový rok Tobě i Katce !!!!♥ :-)

22 Dee Dee | Web | 2. ledna 2012 v 20:02 | Reagovat

Óoooo jezusinky ta je nádherná :-* na poslední fotce je úplně vidět jak spokojeně spinká :D:D

23 ilon ilon | 3. ledna 2012 v 11:49 | Reagovat

No jo, ona ráda spinká :D  :D
Skoro nejoblíbenější činnost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.