Prosinec 2011

Šťastný Nový rok ♥

31. prosince 2011 v 12:03 | ilon |  Články
I když tento svátek velmi nemám ráda, tak mi přeci jen nedá, aby vám VŠEM♥ také nepopřála hodně štěstí a zdraví a lásky do toho Nového roku.
Jaký bude uvidíme sami, kdo ví, třeba bude ten konec světa, jak se všude předpovídá a proto bychom si nemuseli dělat násilí s nějakými předsevzetími, že ? :))) No ruku na srdce, už vám někomu někdy nějaké vyšlo ? Ale tak třeba ano, no mě určitě ne x))

Mějte se krásně, hezky to dnes oslavte, vždyť to není o tom zpít se němoty ,přecpat chlebíčkama, a ve finále si nechat utrhnout ruku světlicí, že ? :))) Takže opatrně, hezky pohodičku přeji, ať vám to vyjde Líbající
Náš andílek :)

29. prosince 2011 v 14:17 | ilon |  Japan Chin
Kdo nevíte, tak tohle je naše Abinka. Takovej roztomiloušek, ta když se na vás podívá těma svýma kukadlama, tak je "vymalováno" :))) Ťuňťa. Ale tak to znáte všichni, kdo máte doma psa, nebo kočku, nebo jiného domácího mazlíčka - ono, co si budem povídat i rybičky mají něco do sebe.
Já jen nesnesu to škatulkování psů. Jo, jasně Abinka je typickej "gaučák", ale nevím, proč by jí měl někdo pohrdat a vyzdvihovat jen ty "drsné" nebo velké rasy, co já vím, třeba vlčáky nebo vlkodavy. My jsme chtěli mazlíka a to ona rozhodně je. Sice se trošinku bojí neznámých věcí, ale co, každý jsme nějaký.
Kdo hledá velmi přítulnou a jemnou rasu, tak Japan Chin je to pravé. Nejsou uňafaní jako třeba čivavy, i když nic proti nim !!!

Takže moje beruška malá, ono jí nestačí ležet na sedačce, ještě pěkně polštářek pod hlavinku, aby se lépe spinkalo x)))
Tady vypadá, jako když šilhá :)))Pak už to nevydržela a šla radši ke mně - ona není ráda sama, někdy jí říkám "malá vtěrka" :-)


Tady už spinká a nic s ní nehne. No a protože má tak malej nosánek, tak umí i pěkně chrápat x)))


Dvojčecí tetování

28. prosince 2011 v 13:21 | ilon |  Články
Tak jsem úplně přemýšlela, jestli to sem vůbec dávat, ale nakonec, i když to je pro vás všechny nezajímavé, protože už to DÁVNO víte, jsem se rozhodla, že sem to tetování nakonec také dám.
Protože dříve, když bylo všechno jinak a byla úplně jiná konstelace hvězd, tak jsme se tady o dvojčecím tetování hodně bavili, přemýšleli jsme, co by to mohlo být, jestli do toho vůbec Tom půjde a upřímně - já dvojčecí tetování brala jako utopii, nevěřila jsem, že se to jednou stane. Ale když už začali společnými piercingy...
Takže časy narození - náhodou zajímavý nápad, ani nevím, jestli tam mají vytetované svoje časy, nebo toho druhého, to by bylo "zajímavější", že ? :)))
Místo, které si vybrali - no, dejme tomu, ale možná bych volila menší velikost.Takže, když je tetování jako droga, tak jsem zvědavá na další Tomovu kékru - kde bude a hlavně, co tam bude :)))


No já už se těším na další svoje tetování, chtěla jsem jednu větu, ale pak jsem se dozvěděla, že to je pomalu něco fašistického a jako pozor !!!! bylo to něco úplně nevinného !!! No tak to pak člověk musí pořádně přemýšlet, tatérům je to jedno, ti vám tam dají co chcete X)))


No a tohle jsem si nemohla odpustit - tenhle "týpek" tady bude častěji Líbající Spalující oheň a žár x))


Krásné Vánoční svátky vám VŠEM♥

23. prosince 2011 v 14:08 | ilon |  Články
Chtěla bych vám tímto popřát krásné vánoční svátky, hodně té poklidné pohody a hlavně štěstí a zdraví, bez kterého by to nešlo. Nezáleží na tom, kolik a jakých dárečků pod stromečkem zítra najdete, ale záleží na našich blízkých, na tom, že se všichni sejdeme a oslavíme tento sváteční čas společně.

Také chci tímto poděkovat vám všem, se kterými jsem se díky blogu seznámila, opravdu ze srdce ♥ vám přeji, aby vám ten zítřejší den vyšel podle vašich představ. I vám, které neznám, ale kdo sem občas jen tak nakouknete :-)


Hlavně žádné stresy, klid, já také ještě nemám skoro nic hotového, ale o tom to není x)))


Děkuji vám za všechna přáníčka, co mi posíláte na email, vím o každém z vás, děkuji vám všem, co jste mi už tady psali- prostě UŽIJTE SI TO.**


Illyrias byla tak hodná, že k tomuto svátečnímu dni vytvořila překrásnou montážku - illy - děkuji opravdu moc a moc - je překrásná !!!!!


by illyrias

Šupinka

22. prosince 2011 v 15:58 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Jak jsem psala níže, tak my kupujeme kapra živého. Dnes opravdu nemám sílu rozebírat, jestli to je týrání, nebo ne, ale prostě nám plave ve vaně. Je to fešák, bude tam jen do zítřka a pak bude v kapřím nebi. Má trošku poraněnou hlavinku, radši jsem tam přidala vlnky, aby to nebylo moc vidět. Ale stejně asi je.
No, mrská se tam pěkně x))) Já bych je vždycky nejradši nakrmila, jednou jsem to dokonce zkusila, ale minulo se to účinkem :))

Takže tentokrát je to Šupinka, je krásný, má 4 kila a vypadá zlatě :-)


Photobucket

Krása přírody**

21. prosince 2011 v 20:21 | ilon |  Animace
Krása přírody je široký pojem a každý to vnímáme jinak. Ono také záleží na náladě, na tom, jak nám je, a na jedinci zvlášť, jestli krásu přírody vnímat umí, nebo ne.

Někdy i obyčené stéblo trávy dokáže působit impozantně, jemně a záhadně najednou. A někdy člověk vezme sekačku, stéblo sejme a žádnou krásu nevidí x))) Pokaždé to je jinak, úhlů pohledů je miliony.

Obdivuji lidi, kteří tuto krásku dokáží zachytit a podtrhnout.

Autor neznámý.


Vločky***

21. prosince 2011 v 16:21 | ilon |  Moje tvorba
Tak já říkala, že sněhová tématika tady bude POŘÁD :))) Ale zase - řekla bych, že se docela držím. U nás totiž pořád nic Plačící Nebe je skoro černé, opravdu tmavé, ale padají z něj dešťové kapky s ledovými střípky, které pěkně bodají, žádná romantická chumelenice x))

Bill nám tady nepatrně mrzne, ale ono mu to nevadí, on je otužilý x)) Půjde prý 26. - na tradiční plavání otužilců ve Vltavě.
Umíte si to představit ?!?!?! Bože, jak to ti lidé vydrží ? Někdy člověku připadá voda ledová i v létě, tohle si opravdu neumím představit...

Miluju, jak pořád v rádiích hrají ty vánoční písničky. Jestlipak vám to už leze na nervy, nebo se vám to také líbí ?

Krásně tam šilhá x))


Bill Kaulitz - snow

A ještě fotečky z píchání piercingů... Říká se, že jak s tím člověk začne, tak nemůže přestat. Je to stejné jako s tetováním. Pro mě by bylo přijatelnější, kdyby to přeháněli s tetováním... Ale jak pořád říkám - věc názoru.

Krása od Agi

20. prosince 2011 v 10:56 | ilon |  Animace
Tak vy tady už všichni víte, že když se vám povede něco podle nějakého z Návodů, co tady mám a pošlete mi to , že mám VŽDY velikou radost. Tentokrát tu máme krásnou animaci výměny tváře od Agi.

Krásné obrázky vybrané na prolnutí a nádherně provedené.

Milá Agi - děkuji MOC za zaslání !!!!!


Jinak stránky Agi jsou tady - agnez.webgarden.czProdej vánočních kaprů

19. prosince 2011 v 14:06 | ilon |  Články
Nevím, jak u vás, ale u nás už to začalo. Včera se už začaly objevovat první kádě s kapry a tohle prostě k těm předvánočním časům patří. Je to už taková tradice českých Vánoc a já jsem opravdu ráda, že v naší zemi jíme na Štědrý den kapra a ne třeba krocana. Někdo ryby nejí, tak si dá řízek, někdo vůbec nejí maso, někdo, kdo to chce mít úplně staročeské, tak si dá třeba kubu. Každý jsme jiní.My na vánoce kapra jíme, kupujeme ho den dopředu a plave nám ve vaně, pak sem jeho fotku dám. I já ráda okukuji ty kádě, líbí se mi tam ten šmumec, kluci, co je prodávají, tak jsou většinou posilněni pár panáčky rumu, takže je veselo, no co - bez toho nakupování živého kapra by to pro mě nebyly úplné Vánoce.

Tím samozřejmě narážím na druhou stránku mince. Ano - poslední hodiny, možná dny kapra nejsou hezké. Už výlov je trauma, pak kádě, pak ho člověk vyklopí doma ve vaně, ale já si říkám, že prožil hezký život někde v rybníce a ten konec by stejně jednou přišel. Tak vy víte, jak na tyhle věci pohlížím, psala jsem tu i článek o velkochovech kuřat, mám se zvířaty soucit, ale tohle neberu jako tak strašnou hrůzu. Ale vy to třeba vidíte jinak, nevím.
Dnes bude v Praze na Náměstí Míru akce, která mi přijde opravdu úplně ŠÍLENÁ !!!! Prodej vánočních PSŮ. Nevím, jak to bude vypadat, ale organizátoři chtějí vyburcovat lidi, že kapři v kádích trpí. Nevím, jestli do kádí nahazí psy, aby lidé jako "procitli" a přestali kapry kupovat, tohle mi přijde opravdu extrémní. A nesouhlasím s tím.


No, zkopírovala jsem vám tady ze stránek Zelených nějaká pravidla - hlavně to poslední je zajímavé. Takže ti, co si myslí, že když pustí kapříka zpátky do rybníka, že zachrání jednu dušičku, tak bohužel...

Desatero rad jak zabít kapra, aby netrpěl1. Kupte kapra co nejblíž domovu, aby netrpěl dlouhým nošením.2. Noste kapra v prodyšné tašce. V mrazivém vzduchu dokáže ryba přežít bez vzduchu i několik hodin.3. Nevozte kapra v autě, nevydrží teplý vzduch.4. Doma čekejte na kapra s napuštěnou vanou nebo jinou velkou nádobou, aby z vody vyprchal chlór. Ten jinak kapra přiotráví.5. Vodu připravte co nejstudenější, voda v rybníce má asi 4°C, zatímco voda z vodovodu má minimálně 10°C.6. Nevsunujte kaprovi prsty do žáber a očí, nemačkejte jeho útroby, nezbavujte ho šupin zaživa.7. Neusmrcujte ryby udušením na vzduchu.8. Omračte kapra silným úderem na hlavu v místě nad očima dostatečně těžkým a tvrdým předmětem. Úder nesmí být veden na přední okraj hlavy.9. Takto omráčenou rybu pak bezprostředně vykrvte přetnutím cév v žaberních obloucích nebo dokonalým přetnutím míchy a cév řezem těsně za hlavou.10. Nepouštějte kapra na svobodu! Kapr je vysílený několikerým cestováním. Rozdíl teploty ve vaně a v rybníku je velký. Když kapra vypustíte pod led, většinou okamžitě zahyne.Vzpomínka

19. prosince 2011 v 11:15 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Tohle prosím berte jen jako srandičku, ale nedalo mi to. Pro mě všechno negativní začalo tím septumem. Tím teď samozřejmě nemluvím jen o vzhledu.

Stejně to radši brzy něčím zaplácnu ˇˇ

Samozřejmě, že to je nefér, že jsem tady spojila zrovna tyto dvě fotky, vím to, proto jsem upozorňovala, že jde jen o vtip. Škoda, že já se tomu nemohu smát. Ale to se nedá nic dělat, jsou jiné věci na světě, tohle je opravdu prkotina.

Abych to trošku "napravila" - tak sem něco ještě dám. Tom s cigárem vypadá opravdu luxusně a bílá mu nehorázně sluší.


A jako - co je TOHLE ????? Ty v**le !!! Nechápu. Co to má za tělo ? Tak to tedy pořádně makal někde ve fitku. **