Pán prstenů

26. listopadu 2011 v 18:27 | ilon |  Animace z filmů
Tenhle film opravdu není třeba představovat, ale kdo sem chodíte, tak víte, že animace mám ráda ve všech podobách. Občas sem dám i animky z filmů, které třeba nejsou tak známé a jsou opravdu překrásné - například film - Jak přicházejí sny - to je nadpozemnsky krásné a také šíleně smutné.
No nic - Pán prstenů - všechny díly - patří k mým oblíbeným filmům a je to skvělá věc na takové podmračené odpoledne. Někomu se líbí třeba Legolas, já musím říct, že mě moc nezaujal , no dobře, možná trošku , ale jen tím, že je elf a má dlouhé vlasy x)
Takže jen tak pro vzpomínku :-)Miluju ten začátek, kdy je ještě všechno prosluněné a zelené a šťastné.
Stejně obdivuji, jak někdo dokáže vymyslet příběh a nakonec ho zrealizovt. Teď jsou všude samé střílečky, detektivky, co se jedna podobá druhé, ale něco, ze světa fantazie, toho je opravdu pomálu. 


Komentáře

1 M@rť@ - SB M@rť@ - SB | Web | 26. listopadu 2011 v 19:38 | Reagovat

Ilon máš pravdu, je to obdivuhodné že někdo dokáže vymyslet takovejhle příběh a film :-) mám tento film ráda i když mi to stačilo podívat se na to jen jednou :-) ale musím se přiznat že mám radši filmy o skutečných událostech...třeba takovej film Ladder 49...Okrsek 49...ten je naprosto úžasnej, ten mi přirostl k srdci...možná je to tím, že jsme rodina hasičů :-) , ale i tak...je ten film pěkně natočenej a je pravda, že se tohle prostě stává...tohle se v normálním životě děje...vůbec nemám ráda filmy kde se to odehrává v budoucnosti a všude samí stroje a střílení...to je hrozný :-( oni fakt už neví co by natočili...dlouho jsem neviděla film kterej by někdo natočil podle skuteční události...ale tak co už....zase jsem se nějak moc rozepsala tak se za to omlouvám :-D jo a to video co máš pod komentářema je nejlepší!!! Zbožňuju Nightwish :-) ta zpěvačka je prostě úžasná :-)

2 Janča Janča | 26. listopadu 2011 v 20:02 | Reagovat

Já miluju Pána Prstenů, takže u těch animek jenom vzdychám :-)
Zvláště u Devítky, to jsou prostě nejlepší scény.
A Legolas? No, přiznám se bez mučení, že mě nijak zvláště nezaujal, moje srdce patří úplně jinému bohatýrovi, statečnému, čestnému, úžasnému a charismatickému Aragornovi :-P
Zbožňovala jsem ho už v knížce a zajímavé je, že jsem si ho představovala tak nějak podobně, jaký se objevil potom ve filmu ;-)
A ještě mám hrozně ráda postavu Éowyn, to je postava s obdivuhodným charakterem a příběhem, prostě hrdinka podle mého gusta ;-)  :-)

3 fotografka-ludmillas fotografka-ludmillas | Web | 26. listopadu 2011 v 21:10 | Reagovat

Viem, že tento film existuje, ale už prvá časť ma nezaujala, takže som ho ani nevidela, na mňa moc bitiek :-D Ale tvoje animácie sú krásne!!!

4 Majka Majka | E-mail | Web | 27. listopadu 2011 v 8:51 | Reagovat

Tak tím ses mi, Ilonko, opravdu trefila do noty - miluju Pána prstenů, jednu dobu jsem tím filmem byla skoro posedlá :D A kupodivu mým nejoblíbenější postavou nebyl ani krásný Legolas, ani charismatický Aragorn, ale chudáček zkoušenej Frodo :-)
Animky jsou krásné, udělaly mi vážně radost a tak mě tak napadá, že už jsem tenhle film dlouho neviděla a mohla bych si ho (postupně) pustit :-)

5 ilon ilon | 27. listopadu 2011 v 9:19 | Reagovat

Marťo - tak rodina hasičů ? No to je úžasný, to se nedivím, každý si ze své rodiny bere něco s sebou ;-) Já mám určitý vyhraněný vkus na filmy, ale spektrum  docela široké. Co opravdu nemusím, jsou přeslazené romantické filmy ** Ale filmy z budoucnosti docela ano,například Umělá inteligence - že u filmů nebrečím, tak tohle člověka dokázalo vzít za srdce a pořádně. Jinak Nightwish jsou úžasní, divím se, že jsem si jich pořádně nevšimla už dřív O_O  ;-)  :-)

Jančo - včera jsem si to pouštěla a musím říct, že to je jeden z mála filmů, co nemá šanci se okoukat. Tak krásné efekty, nádherné prostředí - ta pohádková krajina, vždycky si říkáme, že by jsme tam chtěli být ;-) Jinak Legolas a Aragorn jsou fešáci, ale tak nějak to jde mimo mě. :D

Ludi - tak bitky také moc nemusím, ale to okolo je pro mě fantastický :-)  ;-)Ale je jasné, že každému z nás se líbí úplně něco jiného :-)

Majko - ale - no vidíš, co se člověk nedozví - to jsme na tom podobně ;-) Včera jsme s dětmi zkoukli první díl, dnes to bude druhý - jak člověk začne, tak nemůže přestat a musí to vidět až do úplného konce. Takže - ano POSTUPNĚ :))) pouštěj - je to krásný a na ty předzimní podvečery úžasný. :-)  ;-)

6 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 11:41 | Reagovat

Ahoj Ilonko***, v prvé řadě děkuji za sluneční paprsky!!♥
Ty víš, že tvé animky obdivuji, jsi pro mě nejlepší autorkou animek. Dokážeš vybrat a vystihnout ten pravý, oslovující moment.
A co se týče Pána prstenů? Miluji ho! Nejvíce mám ráda Aragorna, obdivuji jeho pouto s Bregem. Ta scéna, kdy se Aragorn zřítí z útesu (bitva se skřety) a Brego ho zachrání... Ach. Má scéna! Byla jsem tak šťastná, když jsem se dozvěděla, že je Ureus (filmový Brego) jeho kůň. Koupil si ho. I Florián je překrásný, ten andaluský hřebec - Asfaloth, na kterém jezdí Arwen. Jinak jsem fandila spíše Eowyn, Miranda je taková křehká, krásná princezna. A Legolas? Tak to mám trochu problém, raději si budu jako Legolase představovat toho tvého Tommyho z dessu! To je pravý LEGOLAS!♥♥♥
Přeji krásný den!
120-150 - sluneční paprsky♥♥♥

7 Dee Dee | Web | 27. listopadu 2011 v 11:52 | Reagovat

Jooo Pán prstenů :D taky jeden z mých oblíbených...je to skvělě natočený do posledního detailu..:D zkoušela jsem číst i knihu, ale ta mě tak nebavila jako film :D

8 ilon ilon | 27. listopadu 2011 v 16:04 | Reagovat

Ondi** - vůbec není zač, tak to je a vždycky bude ***
Jinak k těm animkám - tyhle byly dělané z prvního dílu, docela mě mrzí, že jsem zapomněla na Gluma, protože náš "milášek" tam má svoje úžasné místo, a ať to je jak chce, mám ho tam ráda. Dnes ráno, než jsme šli ven, tak jsme se dívali na druhý díl, a tam je prostě úžasnej :-) To je skvělé, jak víš všechno o těch koních - ach, proč se divím ? :-)  ;-)
Krásný den !!! 118 - November Rain ♥♥♥

Dee - přesně to si myslím, a přesně to obdivuji na tomto filmu - jak je propracovaný do každého malého detailu. A nevadí mi, že ty díly jsou tak dlouhé - u jiných filmů by mě to asi unavovalo, ale tohle DÍLO má co říct každou minutu . :-)  ;-)

9 Ondina Ondina | 27. listopadu 2011 v 16:54 | Reagovat

Ilonko*** - ale to je normálně překvapení, že znám i nějaký film, že? :D :-D Se musím smát.
Já a koně... Mně se Brego (Uraeus, trochu jsem si ho "počeštila")totiž moc líbí, prostě nádherný teplokrevný tmavý hnědák, normálně sportovní drezúrní kůň, pokud si pamatuji dobře. Právě té scény se báli, aby Viggovi neublížil, ale ten jejich vztah už musel být velmi silný. Brego to hned pochopil a opatrně si vedle Vigga lehl... Mě koně hodně zajímají, tyto nádherné tvory miluju. A Brego? Pamatuji si, jak Viggo vykládal o tom, jak u něj spal ve stáji a jak museli v jednu chvíli "odstranit" z natáčení jednu kobylku, do které se Brego "zamiloval" a byl neklidný vždy, když se jeho láska objevila a nemohl pak točit. Bylo to ve 3.díle.
Viggo si koupil i toho ryzáka, kterého, myslím ve druhém dílu(???), dostal od Eoméra. Hasufel (normálně Kenny). Koně, nádherná stvoření.
A milášek? I já ho měla ráda, než byl ve 3.díle tak zlý. To s rybiškou a "bandory", to je má oblíbená fráze - "bandory si nech". To je dokonalé!
A moc děkuji, ty víš!***
120-150 - celé mé srdce♥♥♥

10 ilon ilon | 27. listopadu 2011 v 17:42 | Reagovat

Ondi ** !!! Co to je ??:))) Ty se na filmy vůbec nedíváš, nebo co ? O_O  :D
Ty a koně ... Přiznávám, že já jsem tady úplně mimo. tedy ty víš takové zákulisní věci, že jenom zírám - opravdu tyto věci vůbec nevím. Tak stěží jména.** Ale souhlasím s tím, že to jsou krásná, majestátní stvoření.
Milášek je úžasný, ten si mě úplně podmanil, odpouštím mu i to, když je zlý. Stejně to není on, je jen ovládaný prstenem, takže za to nemůže. :-)  :-)
Ach - nemáš za děkovat !!!! To děkuji já. A moc dobře víš, za co...
118 - magický měsíc ♥♥♥

11 RsM_YinYang RsM_YinYang | Web | 11. června 2012 v 21:16 | Reagovat

*
Takže jsem našla tvůj článek k Pánu Prstenů a už vím, jak ten film máš opravdu ráda. Ach jo, asi bych měla projet někdy v klidu tvůj blog rubriku po rubrice.))
Také miluji Pána prstenů!!!!.****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.