Listopad 2011

Krásná animace by Niké

30. listopadu 2011 v 16:22 | ilon |  Animace
Tak tímhle mi Niké opravdu rozzářila dnešní šedý den - protože ta animka je přímo skvostná !!! Prolíná se nám tam Bill a Sono - kdo neznáte - ze skupiny Matenrou Opera. Ještě, že mi to Niké prozradila v emailu - já se přiznávám, že tady jsem úplně mimo, ale rozhodně musím říct, že ti asiaté mají něco do sebe ** A hodně **

Niké - jsi strašně šikovná, že se ti to takhle rychle a krásně povedlo a děkuji ti moc, že jsi mi animku zaslala, udělala jsi mi opravdu radost :-)


By Niké
Jedna zimní

29. listopadu 2011 v 18:58 | ilon |  Fotomontáže
Tahle montážka prostě nemá chybu. Je v ní ta nostalgie nadcházející zimy, kdy se dny krátí, všechno je bílé (ve městech šedivé) a čekání na jaro je nekonečně vzdálené.

Bill tu vypadá strašně smutně. A ta čepice, i když to je s podivem, mu ukrutánsky sluší :-) Všimněte si ty dlouhatááánské vlasy. Autorka to pojmenovala Remember November.Návod na animaci přeměny tváře ve Sqirlz Morph

29. listopadu 2011 v 14:32 | ilon |  Návody na fotomontáže
A protože mi do ankety tak neuvěřitelně krásně klikáte, tak jsem tady s dalším návodem pro vás, a za ta kliknutí moc děkuji, opravdu jsem netušila, že sem chodí tolik lidí, kvůli těm návodům, myslela jsem si, že hlavně kvůli TH, takže mě to opravdu překvapilo.


Možná tento jednoduchý prográmek znáte, možná ne, jde s tím dělat spousty věcí, dnes si ukážeme jednu z nich - to další až příště. Jedná se přeměnu jedné tváře do druhé, dám sem dvě ukázky - ale to neznamená, že by jste do sebe měli morphovat jen lidi - klidně si můžete zkusit sebe s vlkodlakem - jde si s tím opravdu vyhrát a pozor !!! Je to velmi jednoduché.

Návod i s odkazem na bezplatné stažení tohoto programu pod perexem - kdo máte zájem - tak klik na Celý článek.

Příjemnou zábavu přeji :-)

Asi bude trvat dobu, než se animky pořádně načtou a rozjedou ˇˇ Nevybrala jsem moc dobré obrázky, vy si s tím dáte práci a bude to vypadat lépe. Nejlepší je černé pozadí. Nejsou pak vidět ty obrysy vlasů . Ale pro představu vám to bude muset stačit takto ... LíbajícíLíbí ? ;-)

Posedlost

28. listopadu 2011 v 16:46 | ilon |  Články
Takhle to dopadá, když se chce někdo podobat svému ideálu. Někdo nedokáže rozlišit realitu od skutečnosti a chce za každou cenu ten svůj fantasy svět přeměnit do reálného světa. Většinou to nedopadne dobře. Tito lidé by si měli uvědomit, že každý z nás je osobnost a kopírování kohokoliv je už jen kopírování a postrádá tu ojedinělost a vyjímečnost.

Tato žena je z Mexika - pod kůži si nechala vpravit implantáty připomínající dvojité rohy a zuby si nechala upravit, aby vypadaly jako upírské. Který pokoutný "doktor" to dělal je škoda domýšlet. Nevím, jestli jí to za to zohavení stálo, ale třeba je takhle šťastná a myslí si, že je krásná... Tetování v obličeji jsem nikdy nechápala, kromě Kat Von D - která má nádherné drobounké hvězdičky a je velmi krásná. Tohle je strašidlo, nic víc.


Operace ji změnila v upírku.A tady máme slečnu, která se zhlédla ve světě elfů. Ano, připouštím, že to je svět krásný, hodně z nás by tam alespoň na chvilku chtělo být, ale je to jen nádherná pohádka. Nevím, až jednou takhle půjde na pohovor - zažádat si o práci :)) No tak dobře, schová to vlasy..

Už se na toho Pána prstenů opravdu nekoukej !!!! x))))
A protože tenhle článek není opravdu moc hezký, možná by se z toho mohlo udělat někomu špatně, tak dám dvě žhavesa pod perex. Upozorňuji, že se jedná o twincest, takže kdo to nemusíte, tak ani nerozklikávat !!!! Aby se vám neudělalo špatně ještě víc :))) I když - věc názoru **


Tom

27. listopadu 2011 v 9:37 | ilon |  Moje tvorba
Prostě jen tak Tom, protože tu dlouho nebyl. Pořád řeším, jak by vypadal v rozpuštěných vlasech, takže tady je další verze. Jako, klidně by do toho mohl jít, jak by mu pěkně vlály, když by hrál na kytaru x)))Pán prstenů

26. listopadu 2011 v 18:27 | ilon |  Animace z filmů
Tenhle film opravdu není třeba představovat, ale kdo sem chodíte, tak víte, že animace mám ráda ve všech podobách. Občas sem dám i animky z filmů, které třeba nejsou tak známé a jsou opravdu překrásné - například film - Jak přicházejí sny - to je nadpozemnsky krásné a také šíleně smutné.
No nic - Pán prstenů - všechny díly - patří k mým oblíbeným filmům a je to skvělá věc na takové podmračené odpoledne. Někomu se líbí třeba Legolas, já musím říct, že mě moc nezaujal , no dobře, možná trošku , ale jen tím, že je elf a má dlouhé vlasy x)
Takže jen tak pro vzpomínku :-)Miluju ten začátek, kdy je ještě všechno prosluněné a zelené a šťastné.
Stejně obdivuji, jak někdo dokáže vymyslet příběh a nakonec ho zrealizovt. Teď jsou všude samé střílečky, detektivky, co se jedna podobá druhé, ale něco, ze světa fantazie, toho je opravdu pomálu.
Zimní

25. listopadu 2011 v 22:20 | ilon |  Moje tvorba
Slečně na obrázku asi bude za chvíli zima x)) No, ale nedá se nic dělat, ty bílé šaty se mi hodily celkově do toho obrázku. Je to šílené, Vánoce tu jsou ani ne za měsíc, v neděli budeme zapalovat první adventní svíčku a u nás venku ? Odporné. Pořád a pořád šeď, která působí prázdně a depresivně. Tak doufám, že se počasí trošku umoudří, vítala bych změnu - jakoukoliv. Vím, že sněhové vločky nebudou, to bych toho chtěla opravdu moc **

Užijte si každou minutu volného víkendu :-) Euforie, ty pátky večer **

gggggiii.gif

Nádherná animace by Niké

25. listopadu 2011 v 8:47 | ilon |  Animace
Tak tuhle překrásnou animku mi poslala Niké a musím říct, že to je dokonalost !!! Neuvěřitelně se mi líbí ten rámeček, do kterého animaci zasadila - a ten moment, který vybrala je prostě úžasný. Oni jsou rozesmátí , veselí - no, hodně jim závidím... Geošek se také směje, to jsem zvědavá, o co tam šlo x) A Gustík jen kouká a nevěří ++

Niké - děkuji moc za zaslání, velmi se ti to povedlo, jsi opravdu šikovná :-)Blond ...

24. listopadu 2011 v 18:09 | ilon |  Moje tvorba
Tak takhle nějak by mi ani nevadilo, kdyby Bill měl blond vlasy. Stejně nejsou vidět,ale účes, kdy má svázané vlasy do culíku mu moc sluší a je veliká škoda, že takových fotek máme tak málo...

Někde jsem četla, že ta jejich nová slavná aplikace se dnes nezdařila spustit... Hmmm - tak já od toho stejně nic moc neočekávala, přijde mi to celé divné. Poslední dobou si musíme vystačit s novou fotkou tak jednou za dva měsíce a "najednou" je budou sypat jednu za druhou a ještě ke všemu ze svého soukromí ? Aby to ve finále nebylo něco podobného, jako Tomův blog. Nevím, jak vám, ale mě to přijde úplně o ničem, ani nevím, co na ten svůj blog dává, ale rozhodně mi to přijde hodně nezajímavé... nějaká videa z You Tube ... Ale třeba vám se to líbí, neberu to nikomu.
Možná přijde chvíle, kdy budu z té aplikace nadšená, ale rozhodně si kvůli tomu nemíním kupovat iPhone, to je jen tahání peněz z lidí - a chudinky jejich fanynky, kde věkový průměr je nízký, nevydělávají a musí o to prosit rodiče. Ale dobrý tah před Vánoci, no ***


Krása stmívání

23. listopadu 2011 v 16:32 | ilon |  Animace
Kouzelná chvíle, těsně na přelomu dne a noci. Zpěv ptáků utichá, všude se rozhostí ticho a klid. Sluneční paprsky slábnou, až nakonec zmizí a vystřídá je svit hvězd a měsíce. Miluju tyhle chvíle.

Autor této nádherné animace neznámý, to mě mrzí, protože to je krása !!! Jak ta animace zlatě září, to je úžasné !!!(samé stmívání dnes :)))