Září 2011

Čarodějnice Bill - Inkvizice

29. září 2011 v 13:41 | ilon |  Moje tvorba
Tyto časy opravdu nebyly jednoduché... Někdo se na někoho křivě podíval a už tu byla inkvizice se svým mučením. Dělaly se "testy" jestli je dotyčná čarodějnice, nebo ne. Jenže většinou všechny ženy při těch krutých praktikách zemřely...
Pak už je čekala jen hranice.

No nic, udělala jsem z Billa takovu jednu čarodějnici, která prochází testem vodou. Nepřežila, tak se jim alespoň pomstila spalujícím deštěm. A ještě se na ně zle usmívá, dobře jim tak xDUdělala jsem animku, prostě tady bude strašit xD
Pak jsem udělala toto video, bylo docela jednoduché, v podstatě jsem tam změnila a přidala pár věcí, takže žádná práce. Jediné, co dalo docela práci - udělat z Billova úsměvu zlý výraz a naopak, to mi dalo trošku zabrat. Je to temnější (hodně) a to mi vyhovuje, takhle se mi to líbí. Třeba budu sama, ale nevadí :))) Ale You Tube to ztmavilo až moc - chvílema tam není nic vidět xD

Ten náhled !!!! To mi opravdu rozčiluje - ten nejhorší obrázek !!!!

Provocative

28. září 2011 v 13:06 | ilon |  Moje tvorba
Tak medailonek se mi opravdu nelíbil, tak jsem ho smázla, a dám sem něco jiného. Jestli lepšího nevím, protože to téma na něm není zrovna dvakrát oblíbené, ale mě se to líbí :-) Kluci si zašli na cigaretku, Bill u toho zrovna září :))) No jo, občas troška nikotinu dokáže povzbudit. Líbající

Tak jo, užívejte volnečko, někdo ho má až do neděle, venku je nádherně, takže opravdová pohodička xDPřítelkyně Toma ?

27. září 2011 v 11:40 | ilon |  Články
Tak o této dívce se diskutuje, jestli to náhodou není přítelkyně Toma. Něco jiného jsou spekulace, něco jiného pravda. Ale proč by ne ? Tom se nikdy netajil tím, že se mu líbí Angelina Jolie a musíte uznat, že nějaké rysy podobné Angelině tady jsou... Docela by mě zajímalo, kolik jí je.
Škoda, že se se vším musí tajit, ale je to jasné, nemohou prozradit svoje protějšky, ani Tom svoji přítelkyni, ani Bill svého přítele xD Novináři by je zničili a fanynky ... No asi také.
Rozhodně mu ten "kousek normálního života" přeju, vždyť by to ani nebylo normální mladost darovat jen koncertům a fanskám a svůj život nežít ´´´
Včera jsem se dívala na ta videa s českým překladem a plno věcí doteď nevěděla, například to, když se odstěhovali z Magdeburgu na vesnici, jak strašně to měli ve škole těžké, jak jim tam každé ráno na zastávce autobusu, cestou do školy, dávali spolužáci zabrat... Smutné, ale oni byli silní a v tom je jejich úspěch - že mají jeden druhého a sílu.

Smutná krása by Kattie TH

26. září 2011 v 18:16 | ilon |  Fotomontáže
Ano, práce Kattie jsou vždycky nádherné, a ještě k tomu to černobílé provedení - to je prostě dokonalost. A když se to navíc zkombinuje s rudou, tak to už je přímo snové - působí to tajemně. Ale to má, když to je takové smutné ... Nedávno jsme se tady o tom bavili, myslím, že je nás hodně, komu Michael chybí ...
Zrovna dnes se okolo něj něco řeší, asi padne verdikt, jestli to byla sebevražda, nebo chyba jeho lékaře. Ale to už je teď jedno - je to veliká škoda, byl úžasný ****


Kattie - děkuji ti moc za zaslání :-)
Tutorial Photofiltre - Retuš - Velmi jednoduché !!!

26. září 2011 v 13:24 | ilon |  Návody na fotomontáže
Tak jo illyrias, tady je ten návod na retuš. Tohle je taková nenáročná verze, každý asi retušujete jiným způsobem, ale já, protože jsem velmi líná dělat něco složitě, tak pracuji jen s touto verzí retuše.


Tady je ukázka obrázku PŘEDTÍM a POTOM - možná jsem si mohla odpustit ty modré oči, ale nedá se svítit. V návodu - kdo to nezná , také najdete pár triků, například, proč teď Billovi piercingy, nebo oči, trošku víc září oproti originálu. Já nejsem žádný grafický borec, někomu to může připadat nedokonalé, ale myslím, že třeba začátečníkům by to mohlo stačit. Stejně to líp neumím :)))) Na normálním obrázku to samozřejmě vypadá lépe, tady ubrala na kvalitě animace, ale zase jsem sem nechtěla strkat dva tak veliké obrázky pod sebe :)


Tak jo - návod je pod perexem, koho to zajímá - klik na Celý článek :
Tom Kaulitz - I need a doctor

26. září 2011 v 8:01 | ilon |  Videa Tokio Hotel
Tohloe video ROZHODNĚ stojí za shlédnutí . Autorka to sestříhala neuvěřitelně a Tom je tam prostě Tom :-) Písničku k tomu vybrala naprosto úchvatnou - DOKONALOST !!!!

Nevím, jestli tady půjde pustit, poslední dobou na Yutube je pořád nějaký problém...


Tady je odkaz na to video, doufám, že alespoň ten bude fungovat :-)Pro jistotu jsem z toho udělala pár animek na ukázku, ale bez té hudby to není ono :


no jo no, nějak jsem nemohla přestat :)))

In die Nacht

25. září 2011 v 12:32 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Potřebuje tohle slova ? ♥ Já bych řekla, že ani ne. Bože, jak si tam nakráčí a podívá se na Toma a nespustí z něj oči. Sluší mu to ukrutně, tohle se už nikdy nevrátí. A Tom - klasika - klopí oči do kytary a na Billa se skoro ani nepodívá. Jednou ano, ale to je mimořádná událost - většinou tyhle okamžiky dělá, jako, že nic, že tam snad ani není :)))NEJSTRAŠNĚJŠÍ NOČNÍ MŮRA !!!!!!!

25. září 2011 v 7:50 | ilon |  Mé animace přírody
Tohle na mě vlízt, tak je to moje smrt !!!! Vůbec nechápu ty lidi, že jim to vůbec nevadí. Mě stačí, že kolem mě proletí čmelák a už se děsím.
Ale musím přiznat, že ten hmyz je fascinující, neuvěřitelné, jaké dourůstá velikosti. Bože, ještě že žiji v Čechách a ne tam, kde se vyskytují takovéhle obludy ***

Tak pěkné pokoukáníčko přeji Líbající Škoda, že to není ve 3D, aby si to člověk mohl náležitě vychutnat :)))Takovej pavouček - no nechtěli by jste ho jako domácího mazílka ? Je úplně *cute* :)))Jak mu leze po té ruce ... Představa, že by se mi zapletl do vlasů .... Ne, to byh nepřežila. TOHLE novinama nezaplácnete.
Proboha, co to je ?!?!?!další blázen, co si něco takového DOBROVOLNĚ nechá lézt po ruce...


No tenhle - ten už se zbláznil úplně :)))


Vinnielvr - slova nejsou potřeba

24. září 2011 v 18:38 | ilon |  Fotomontáže
Tato dokonalá autorka nějak vymizela... Když jsem se dívala na její profil na DA, tak jsem nemohla najít plno jejích krásných prací. Buď je to tím, že se tam nevyznám :))), a nebo jí to třeba také smazali, nebo nevím, co se děje.
Doufám, že jí nebude vadit, že tady uveřejňuji její práce bez povolení, ale jednou mi sem na blog napsala, že jí to nevadí - je to - T A D Y - takže snad opět nebude problém - Vinnielvr - děkuji :-)


Stýská se mi po jejích pracích - měla je hodně spojené s Billem a Michaelem ... Připadá mi, že jsou si něčím podobní - psala jsem to v komentářích - mají obdobné charisma. Škoda, že MJ už mezi námi není ....Strašně smutný obrázek - tady to je k jedné povídce - kde je Bill slepý..

A ještě jeden pod perex, kdyby to někoho třeba pobuřovalo, takže koho to zajímá - klik na Celý článek
Stranger in Moscow ...

24. září 2011 v 16:18 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Neříkám, že to je dvakrát povedené ... Ale líbí se mi to prostředí. Město, uprostřed si vykračuje Bill, tváří se nepatrně namyšleně (má na co) a nejvíc se mi líbí to auto, jak vjede do louže a voda se pomalu roztříkne. Krásný - kromě toho, že se mi tentokrát ten Bill opravdu nepovedl - není si moc podobný...


Pod perex dám původní animaci, z které to je udělané. Asi bych tyhle věci neměla dělat, protože pak ty nedostatky totálně vyniknou, ale nedalo mi to - originálu to tam neskonale sluší !!!!!

Takže kdo je zvědavý - klik na Celý článek *****