Srpen 2011

Krásná grafika od Darinky

31. srpna 2011 v 9:35 | ilon |  Tapety na plochu


Darinka grafice rozumí a musím říct, že opravdu umí.

Nádherný motiv, ta pampeliška je opravdu nádherná, taková hezká melancholická tapetka, která se k blížícímu se podzimu úžasně hodí :-)


Darinko - děkuji moc za zaslání :-)

A pak že nemůžou být jeden bez druhého ...

30. srpna 2011 v 16:16 | Edene |  Fotomontáže
Tak zatímco si Tom ÚPLNĚ KLIDNĚ vyjede bez Billa na nákupy do města a užívá si pozornosti fanynek ...

by foto gluck... Bill si ÚPLNĚ KLIDNĚ najde náhradu, cpe se jistě nevegetariánskými hamburgery a oba se ještě k tomu tváří spokojeně!

by foto gluck
No věřili byste tomu?? NEVĚŘILI, já taky ne, ale ty montáže jsou fakt super ...

Tak jak to vlastně je?

30. srpna 2011 v 8:02 | Edene |  Foto Bill
Už několikrát mě po shlédnutí Billova nového modelu napadlo, že něco takového jsem přeci už někdy někde viděla.

Třeba tahle čepice ...

by Peyota
A další ... kožich

by Peyota
Podobných příkladů by se asi našlo i víc (třeba mi pomůžete osvěžit paměť) a já si říkám, zda jsou ty naše montážkové umělkyně tak nadčasové a prostě vědí, že do tohohle Bill prostě jednou půjde, anebo Bill usilovně surfuje po netu a hledá modní inspiraci právě u nich. Ta druhá varianta by samozřejmě byla daleko lepší, když si představím některé hodně odhalující modely, do kterých ho montážnice oblékly ... hmm vůbec by nebylo špatné, kdyby se v nich Bill zhlédl.
Jako třeba tady ...

by Monica

Krásná kresba by Kiki

29. srpna 2011 v 16:17 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Tak tady máme další dílo od Kiki, tentokrát to není video, ale kresba a rovnou musím říct, že je nádherná !!!!

Líbí se mi moc, úžasně vystihla ten pohled, letmý úsměv, to je prostě ON :-)

Nádherné, děkuji moc za zaslání :-)Bill za oknem

29. srpna 2011 v 13:19 | ilon |  Fotomontáže
Tak tuhle lahůdku jsem našla na DA a musím říct, že téma DDM se mi líbí a tímhle bude pokračovat, hezky se hodí k "upršenému" Tomovi :-) Oba za sklem, Bill se nám tady tváří nepatrně tragicky, ale nebojím se, on ho z toho někdo dostane :-) A nebo ne...

Nádherná práce - dokonalost :-)

By Skutthaariiy

Prší nám na Toma

28. srpna 2011 v 18:38 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Venku sice neprší, ale tady na montážce jo, protože to je myšleno jako takové letní osvěžení a vzpomínka na DDM ♥ Uteklo to léto jako voda, za chvíli navlékneme kožichy, tak ty si ty poslední zbytky léta pořádně užijte ÚžasnýMácháč a jedno blogové setkání :-)

28. srpna 2011 v 11:49 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Dovču jsme si letos užili mimořádně a musím říct, že počasí přímo excelovalo. Když jsme byli na chatě a sbírali houby, tak bylo příjemně pod mrakem, občas pršelo, když jsme byli na Mácháči, tak byly pařáky, což je u vody nejlepší. Hlavně se doplazit v těch vedrech na pláž :)))

Jak jsem psala v nadpisu, tak jsem se na Mácháči setkala s někým s blogu, kdo to tady znáte delší dobu, tak je vám jasné, kdo to byl ☺ Ano, moje spoluadminka a kamarádka Edene, která bydlí nedaleko, takže se takhle jednou za rok scházíme. A je jasné, že po roce si člověk má co říci, takže úžasný a já jsem moc ráda, že jsem ji zase viděla ☺


Zbytek bude pod perexem, je to pro ty, co to třeba zajímá, aby tady nebylo plno fotek najednou :-)


Návod na animace v rámečku na vašem obrázku

28. srpna 2011 v 8:51 | ilon |  Návody na fotomontáže

Tak a protože mi tolik z vás už kliklo v anketce, tak jsem tady s dalším návodem :-). Dnes se naučíme, jak nejdřív rozložit animaci a pak následně složit do nějakého obrázku, který se nám líbí.
Návod není složitý, kdo znáte základy Photofiltre, tak to bude brnkačka, kdo neznáte, tak to poznáte, nebojte se pluginů, nebojte se je instalovat, jsou to dobří pomocníci.

Udělala jsem dva příklady, aby bylo vidět, co se s tím přibližně dá dělat. Trošku mě štve, že u Billa jsem tu animku trochu odflákla, mohla jsem vybrat nějakou hezčí, ale nedá se svítit, když člověk dělá návody, tak není čas na nějaké vychytávky.

Pod perex dám pár obrázků s rámečky a animace, které jsem pro vás udělala, aby jste měli z čeho tvořit :-)

Vzkaz pro Russulku - návod, který chceš udělám, ale to mi bude chvilku trvat, ale brzy se tu objeví (jestli se mi povede :))Návod pod perexem, takže kdo má zájem - Klik na Celý článek, nebo rozkliknout komentáře **Pán havranů

27. srpna 2011 v 15:09 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
To je místo pán kožichů :))) No nic, tam je dnes krásně, co ? * Vrátili jsme se z dovči, bylo krásně, chvílemi možná až moc. Ale ve vodě to nevadí, naopak, bylo to úžasné, ale teď jsem opravdu ráda, že jsem se mohla trošku zchladit. Potom někdy sem dám fotky, teď jsem si jen tak pro radost udělala montážku s "novým" Billem - pěkné fotenky se nám vyrojily. Mě se líbí, nádherné pózy, ale všude jste to viděli, tak to sem dávat nebudu. No - jednu - tu nejlepší sem fouknu. Pěkné sobotní odpoledníčko přeji, ach - to je nádhera, já jsem fakt z toho počasí nadšená (no, trošku jsem teď jako rak, jak jsem se nepatrně spálila :))))


Jako tohle jsem sem musela dát - VIDÍTE TY ŽÍLY ??? No jasně, že ano, to by člověk musel být slepý, aby si toho nevšiml :))) Tak tohle se mi líbí ♥. U Billa si na to musím zvyknout, ale líbí se mi to - zvláště k té kérce to nádherně vynikne. To by mě zajímalo, co před tím focením dělal ... Že by činky ? :))

Krásná animace od Jarmilky

23. srpna 2011 v 9:00 | ilon |  Animace
Tak tahle animace mi přistála na emailu zrovna v době, když jsem byla na chatě a také se věnovala sběru hub, takže jsem se také radovala z těch krásných kousků, co se daly v lese najít :-)

Nádherná, povedená animace, nádherné téma - to je přesně to, co miluju.

Děkuji moc za zaslání :-)


(Článek je přednastavený, jsem na dovče, nevím, jestli mi tam půjde net, asi ne, takže si také užívejte léta - ach jo, vlastně ty poslední zbytky )