Červenec 2011

Další krásná sada montážek od Kattie TH

18. července 2011 v 16:28 | ilon |  Fotomontáže
Tak tady máme další krásná díla od Kattie, docela na dlouho se odmlčela, tak jsem ráda, že zase něco mám, i když to sem dávám docela pozdě. Ale teď jsem v totálně nestíhacím období - děti jezdí na prázdniny, balit, a pak vybalovat, pak brzy dovča celá rodina, prostě přes ty prázdniny je šrumec :)))

Billa není nikdy dost - děkuju MOC za zaslání :-) (Jinak děkuji za mejlíky, postupně odpovím, užívejte si všichni léta :)
Muži v černém

18. července 2011 v 8:44 | Edene |  Foto twins
Já vím, že tyhle fotky jsou teď sice všude, ale aspoň jedna musí být i tady, protože oceňuju snahu TH neopakovat situaci, když před Humanoidem po nich nebylo dlouhé měsíce ani vidu ani slechu. Tedy jasně, může za to paparazzi, který by se pro fanynky rozdal ... !

Pamatujete si na to období, kdy (určitě čistě náhodou!)si pár jedinců kolem Billa obarvilo vlasy na černo? Dávám sem záměrně fotku s Andreasem, protože jak tak koukám, stejně jako Gustav u té barvy nevydržel. No je vidět, kdo Billa skutečně nejvíc miluje a tudíž i miluje své černé vlasy. Ale je chvályhodné, že Andreas "drží basu" s dvojčaty aspoň oblečením.

Kam asi jdou ... hmm, soudě podle Billových svalů asi zase do fitka. Možná se jim tam tvoří nové album lépe než ve studiu ... vyplavené endorfiny, múza v podobě Rii ... Určitě se máme na co těšit!

Tak by mě zajímalo ...

15. července 2011 v 20:49 | Edene |  Fotomontáže
... jak by to s kariérou TH vypadalo, kdyby tahle montáž byla realitou. Hi hi, jasně, já vím, že jde hlavně o hudbu, pak dlouho nic, pak je zase hudba a hudba a hudba ... a ten vzhled vlastně nikoho nezajímá jak tvrdí některé fanynky a já se tím hoooodně bavím.


by violetlibido
Tedy je fakt, že Georg s Billovým nákypem na hlavě vypadá skutečně impozantně jako pravý frontman skupiny a Tom s Georgovými vlasy "alá víla" působí tak křehce, že by získal srdce nejedné fanynky. Ale Gustav vypadající jako vzorná školačka a Bill, který mi přijde jako úchylný trenér z fitka, by asi moc nebodovali.
No buďme rádi, že je to tak, jak to je a že je tahle montáž jen fikcí pro pobavení.

Blbá bouřka !!!

11. července 2011 v 20:20 | ilon |  Články
Divný nadpis, že ? A zrovna u mě, protože, kdo už mě znáte, tak víte, že bouřky vyloženě miluju. Ale zase, co je moc, to je moc. Noci jsou úděsně horké, že se nedá spát, zvláště někomu, kdo prostě tou pěřinou MUSÍ být přikrytý, i kdyby bylo 50 stupňů. Když se člověku začnou po pár hodinách pečení se ve vlastní posteli příjemně klížit oči, tak PRÁSK - začne bouřka, nebe bliká jako neóny ve Vegas a ten rachot se nedá vydržet. Nejlepší je uklidit se balkon, dát si něco osvěžujícího (chtělo by to nějaký silný chlazený drink) a pozorovat tu "krásu". Takže další čas beze spánku.
Když už je tělo i mozek totálně unavený, tak další rachot. Ale není to bouřka. Je to budík, který svojí melodií oznamuje, že mě čeká sakra dlouhý, ospalý pracovní den.

Ale né, stejně mě to brzy přejde a já zase poletím na balkon, abych su krásu nafilmovala :))) Tohle je jen z nevyspání ☺
Sice už to tady bylo, ale včera jsem jaksi neměla náladu xD Škoda, že v animkách nejde zvuk.Billovi kroužky

11. července 2011 v 20:00 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Tak mi nějak připadá, že ty Billovi různé kroužky, co má po těle, už nejsou stříbrné, ale zlaté. Ale asi to dělají ty různé odlesky.
A kdyby to bylo zlato, tak proč ne. Jednou byla móda nosit zlato, pak zase stříbro, pak byla IN chirurgická ocel, řekla bych, že nejlepší je nenechat si nic diktovat "módou", ale hezky jít svým směrem.

A že to Billovi proklatě jde, že ? :))) Mimochodem tímhle "upláclejším" účesem mi dělá vyloženě radost ♥ (Tom vypadá mírně přifetle :))

Tyhle kozačky mě derou. Rybář Bill :))) Ale je fakt, že originalita z něj čiší každým coulem, no ♣


Návod na animaci padající mlhy na vašem obrázku

11. července 2011 v 17:43 | ilon |  Návody na fotomontáže
Jsem tu s dalším návodem. Dnes si uděláme mlhu na vašem obrázku. Kdo zná práci s maskami, tam to pro něj bude brnkačka, kdo nezná, tak jsem to v návodu popsala.

Kdo by jste si chtěl udělat přesně tento obrázek, tak pod perexem najdete všechny objekty, že kterých je montáž udělaná, včetně obou lucerniček.


Nebudu to tady zbytečně zaplácávat, takže pro vás, kdo máte o návod zájem - pod perexem - klik na Celý článekHybridní bytost ?

10. července 2011 v 21:47 | ilon |  Brutální a šokující fota a videa
Někdy si příroda s lidmi umí krutě zahrát. Existuje mnoho případů, kdy je lidská bytost zdeformovaná k nepoznání, ať jde o různé nádory, nebo poruchy kůže. Je to moc smutný osud. Záleží potom na okolí, na rodině a na podpoře celkově v okolí.

Lidé se na you tube přou, jestli to je pravé, nebo ne, - v dnešní době, kdy se dá zfalšovat úplně všechno člověk už nemůže věřit ničemu. Ale rozhodně to vypadá reálně...

Vypadá to jako kříženec člověka a psa * Ale prý je to nějaké onemocnění, akorát nevím, jak se jmenuje...Kouř z doutníku

10. července 2011 v 15:16 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz

Já nevím, proč tohle téma dokola opakuji, ale nedá se svítit - Bill s cigaretou, nebo doutníkem, tady není rozhodně naposled. Pamatuji tenkrát to haló, když jsme zjistli, že kluci opravdu kouří, že ta krabička na stole není nikoho jiného, ale jejich.
Takže je vidím někde na pláži s dobrým drinkem a k tomu jedna pohodová cigaretka. (Akorát, že prosluněné věci mi nejdou, tak si tam tu pláž budete muset přimyslet :)))

(Asi má depku, že se Tom producíruje někde s tou kočandou - vždycky se mu líbila Angeline Jolie a ta slečna, co teď vyšly ty fotky, mi jí hodně připomíná). Nebudu to sem dávat, jitě všichni víte, o čem mluvím
Krásná tvorba od Irenky

10. července 2011 v 8:12 | ilon |  Animace
Tak už jsem zase doma a tudíž mám víc času na internet, takže sem začnu postupně dávat ty úžasné věcičky, co mi posíláte :-)

Tahle dílka jsou od Irenky a musím říct, že to je přesně moje krevní skupina. Krásné, nápadité, romantické a ještě ke všemu hýbací - prostě dokonalost

Irenko - děkuji moc za zaslání, jsi opravdu šikovná ***Photobucket

Angel Bill

7. července 2011 v 17:44 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Tak aby se neřeklo, že na dovče zapomínám na TH, tak jsem udělala jednu montážku, kterou jsem trošku rozpohybovala :-) To tělo nebyla žádná sranda, všude samí kulturisti, kde ta těla člověk má brát, nebo zhubeňovat :)))

Tak jo - vedro a léto v plném proudu, ale trošičku relaxu na netu člověk také potřebuje xD
Zase mi to nešlo dát na blog, tak jsem to zkopčila od sebe z DA, myslela jsem si, že Imageshack je na animky nejlepší, ale nehýbe se to tam, to už není možný !!!