Červenec 2011

Zlatý piercing Billa

31. července 2011 v 20:05 | ilon |  Moje tvorba
Já musím říct, že tenhle piercing se mi docela líbí. I když jsem ho asi nemusela dělat zlatý,nejspíš by lépe vypadalo stříbro, ale už minule se mi líbily ty jeho zlaté kroužky, tak jsem udělala ve zlatě i tohle. Sice to jsou takové dva špičaté hroty, asi nic moc příjemného, ale pro mě všechno lepší, než to, co má v nose, to si nikdy nezvyknu. Takže to tady nemá.

No nic, zase malůvky, řasy - mě to prostě baví ☺ Ještě jsem tam chtěla dát zlatou čelenku do vlasů, ale to už by opravdu bylo moc :-) Stačí to afro :)))
Obraz

31. července 2011 v 16:07 | ilon |  Moje tvorba
Zkoušela jsem jeden plugin, teprve musím zjistit, co všechno umí, takže taková oddychovka, když náhodou to světélko nebude někoho pálit do očí :)))
Jižní Čechy aneb houby rostou !!!

30. července 2011 v 20:53 | ilon |  Mé fotografie přírody a jiné
Co k tomu dodat, že ? :))) Kdo už mě nějaký ten pátek znáte, tak víte jakou slabost mám pro houbaření. Skoro se to vyrovná povalování na pláži u moře. Skoro ☺ Tentokrát jsme si to opravdu užili, rostou jen samé skvosty, bílé hřiby, křemenáče, lišky, prostě vybrané lahůdky. Počasí bylo úžasné, ale týden je opravdu málo. Představa zase se táhnout v pondělí do práce je opravdu otřesná Křičící No nic, doufám, že jste se tenhle týden měli úžasně, uteklo to jako voda, a kdo máte prázdniny dva měsíce, tak opravdu bledá závist xD

Jinak nevím, co se děje s Blog.cz, ale absolutně mi nejdou NIKAM psát komentáře !!!! Prý, že nějaký součet je nesprávný, přitom to nikde žádný součet po mě nechce. Takže komu se povede napsat koment, tak vyhrál :))) Néé, ale když mi někdo poradíte, jak na to, budu ráda. Neuvěřitelný...

EDIT : Vyřešeno - bylo to prohlížečem - přes Google mi nic nikam psát nejde, ale zlatá Mozilla, to si můžu psát, jak se mi chce :))))
Tohle je z výletu u Podolského mostu - bohužel proslavené místo sebevrahů, ale jinak nádherné místo s bezvadným občerstvením, kdo okolo jedete, určitě se stavte.

Krasavec v trávě, co víc si člověk může přát. Sice malý, ale o to chutnější. Ani na červa tam nenarazíte :)))
Že nám přes zahradu na chatě teče potůček už jsem psala, občas to není romantické bublání, ale když hodně prší, tak se změní na malou povodeň, ale téhle žábě se u nás prostě líbí ☺


Zbytek fotek dám pod perex

Retuš

24. července 2011 v 7:53 | ilon |  Moje tvorba
Retuše moc neumím. Dívala jsem se na nějaké návody, základní princip snad chápu, ale stejně... Tohle jsem schválně hodně rozmazala, ale chtěla bych se naučit dávat třeba třpytivé oční stíny, prostě dát do fotky třpyt a lesk pleti .
Ještě jsem moc chtěla poděkovat návštěvníkovi bowler, který mi zanechal odkazy ve zprávě autorovi na skvělé hrátky s grafikou, už to zkouším, a rozhodně to sem dám, takže opravdu děkuji moc :-)

Jsem na koni

23. července 2011 v 19:33 | ilon |  Články
Tak tohle si dávám pro radost, u takovéhle kravinky opravdu nečekám žádné ohlasy ♣
Já nesnáším reklamy, asi jako většina z vás. Ale občas se objeví kousek, do kterého se přímo zamiluju. A tohle je jeden z nich. Já opravdu nevím, co na tom vidím, ale ten chlap má charisma a ten konec, jak sedí na koni nemá chybu. Vtipný. Dokonalost ♥


A pro ty, co neradi sledují videa, jsem udělala animku. Já vám toho chlapa prostě nacpu, ať se vám to líbí, nebo ne :)))))
A kdyby náhodou někomu připadalo, že to v televizi dávají málo, tak je tady video ***V řetězech

23. července 2011 v 6:08 | ilon |  Moje tvorba
Letní sestřih :))) To je pohodlnější do toho fitka, to dá rozum. Ale prostě se mi takhle docela líbí. I když dlouhé vlasy jsou dlouhé vlasy. Jak povrchní, já vím
Mumlava

22. července 2011 v 11:24 | ilon |  Mé animace přírody
Tak nejdřív musím říct, že jsem nadšená z nového systému vkládání obrázků, protože mi KONEČNĚ jdou na blog vložit animky větší než 5MB, což je pro mě skvělá zpráva.

Jinak si myslím, že té vody už teď všichni mají plné zuby, padá na nás z nebe, silnice se proměnily v řeky a to ani nemluvím o povodních, hrůza.
Ale jinak, když je vše v normálu, tak je na vodu hezký pohled, zvlášť na horách. Tohle je Mumlava, procházka okolo ní nikdy nezklame. (Také v tu dobu počasí nic moc : )


S vlkem

21. července 2011 v 13:47 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Když jsme u těch pohádek, tak tady dám jednu takovou trošku pohádkovou montážku - Bill - bojovník, řekla bych, že tak trošku utekl z Narnie a místo lva mu sekunduje vlk xD. No nic, rozhodla jsem se sem dát vtipnou verzi, kde se to různě hýbe, ale co, sranda musí být.

Po tom úleku - fotka pod montážkou, jsem se potřebovala zasmát. Proboha, to už se Bill ani nemaluje ? Ani si nelakuje nehty ? Vlasy pod čepicí, strniště - já bych řekla, že Natalie brzy přijde o fleka xD
Fansky každá jinak, někomu se to líbí, někomu ne - mě ne, ale to už víte. Rozhodně každý máme právo na svůj názor a tak to má být a je to dobře, že jsme každý jiný :-)
Sice u chlapa by mělo být dobře, že se nemaluje atd., ale já ho tak poznala, a vadí mi, jak na sebe "kašle" .
A na té fotce nevím proč - mi připomíná čuníka. Nebo bezdomovce. Myslím, že kdyby tenkrát viděl do budoucnosti a viděl tohle, tak by ho asi kleplo +++


Pohádka naruby

20. července 2011 v 19:37 | Edene |  Foto Bill
Pamatujete si z dětství ještě na pohádku o tom ošklivém káčátku, které se nakonec stalo krásnou labutí? Tak Billova přeměna z chlapce v muže mi tuhle pohádku připomněla, ale scénář přeměny je poněkud naopak. Z nádherné, jedinečné, charismatické "labutě" se stal ... hmm ... no prostě Bill. Nebudu psát jaký, protože vím, že spousta z vás, fanynek, jste tou proměnou naopak nadšené a moje pocity jsem už vlastně napsala.

Takže pro nás, které v tom "novém" mladém muži marně hledají toho krasavce, který nás tak uhranul, malá vzpomínka ...

Hi hi ... aspoň tady nebudou pořád samé vousy že?

Krása Orlických hor od Máši

20. července 2011 v 12:13 | ilon |  Příroda
Tyhle nádherné fotografie pro nás nafotila Máša a já musím říct, že to krása a člověk by se tam nejradši hned vypravil. Orlické hory jsem zatím nenavšívila, ale jak tak koukám, tak to je veliká škoda, protože to je moc hezký kout naší krásné země. Máme opravdu štěstí, že žijeme obklopeni tak malebnou a krásnou krajinou, tady je množství úžasných výletů opravdu nepřeberné.

Milá Mášo - děkuji moc za zaslání :-)

Teď tady zkopčím kousíček emailu, popis k fotografiím :

snímek č 1 a 2: na nejvyšším bodě Šerlichu stojí Masarykova chata
3: pohled od chaty do Polska
4 a 5: asi 1 km níže stojí Šerlišský mlýn vč. mlýnského kola a vodníka
6 a 7: a to jsou pohledy do našeho vnitrozemí