Březen 2011

Dobrou :)))

30. března 2011 v 18:26 | ilon |  Moje tvorba

Všechny srdečně zdravím, a doufám, že se vám roztomiloušek Glumík líbí - ťuňťa :-)

No nic, je krásně, je jaro se vším všudy, já doufám, že si ho všichni užíváte a máte se fajn. Snad už zase normálně začnu fungovat, děkuju za všechny mejlíky, postupně budu odpovídat, já vím, že mi to trvá, ale to se snad už změní :-)

Dobrou noc všem (trošku brzo, že :)), krásné sny, a třeba, když budete mít kliku, tak se vám ve snu zjeví nějaký podobný krasavec
Photobucket

Důležité maličkosti

28. března 2011 v 16:55 | Edene |  Obrázky ostatní
Asi si budete říkat "ta holka má ale starosti!", ale tenhle článek mě napadl díky Billovi. Vzpomněla jsem si, jak v jedné epizodě nakupoval toaletní papír a velice pečlivě vybíral nějaký "extra strong" pro Georga. A tak jsem si říkala, zda se vůbec dá pořídit tahle důležitá věc každodenní potřeby i v povedení, které by uspokojilo i tak extravagantní osobu jako je Bill. A ejhle, byla jsem překvapená rozmanitostí sortimentu, který se nabízí.


Luxusní provední, které by jistě uspokojilo i náročného spotřebitele ...


Koho zajímají i jiné netradiční "kousky" klik na celý článek.


Sladké pokušení

24. března 2011 v 16:46 | Edene |  Obrázky ostatní
Hmm, tak tohle bych si dala jednou líbit ...Asi neznám nikoho, kdo by neměl rád čokoládu. Je to snad nejoblíbenější pochoutka vůbec a čas od času jejímu kouzlu podlehne každý. To, že má kladný vliv na naši psychiku víme z vlastní zkušenosti asi všichni a dokonce prý její konzumace snižuje krevní tlak. Ale určitě ji nejíme ze "zdravotních" důvodů, ale pro ten úžasný požitek, který nám tohle mlsání přináší.
Já se přiznám, že si ji moc často nedopřávám díky kaloriím, kterými je přímo nabitá, ale když už zhřeším, tak je to dobrou hořkou čokoládou, kterou mám nejraději. Takže kdo držíte dietu, nebo kdo nemáte po ruce aspoň kousek této pochoutky, nerozklikávejte celý článek, zaručeně na ni dostanete chuť.


Hrabě

22. března 2011 v 9:51 | ilon |  Moje tvorba
Dělat animky mě moc baví, ale to není důležité, chtěla jsem se vás zeptat na jednu věc.

Nevíte jaká je maximální velikost vloženého obrázku do blogu ? Já jsem sem dřív dávala animky klidně 4 MB, ale teď sem nedostanu ani animku o velikosti 2,45 MB a to mě docela štve ... Přes Imageshack mi to také nejde, protože se pak animka nehýbe... Tak jestli mi někdo poradíte, jak to udělat, jestli to jde třeba přes Photobucket, nebo něco jiného budu ráda.

Jinak chci moc poděkovat tobě modra.dobra, za krásnou zprávu, co jsi mi nechala v zprávě autorovi, nemám ti jak odpovědět, tak to činím takto, protože chci, aby jsi věděla, že si toho vážím a děkuju :-)Troška barviček ...

20. března 2011 v 13:34 | Edene |  Fantasy obrázky
Tak ilon nám připravila krásné nedělní překvapení v podobě nového designu. Musím za sebe říct, že se mi moc a moc líbí, na černém podkladu se obrázky stejně vyjímají nejlépe a záhlaví opět dokonale vystihuje majitelku tohoto blogu ... prostě typický ilončin "rukopis".
Ale aby tady té černé nebylo tolik, prosvětlím to krásně barevnými obrázky "jara". Původně jsem myslela, že tady budou jen kytičky, ale při hledání obrázků na mě "vybaflo" jaro v úplně jiné podobě. Tak snad se budou líbit i vám ...Bill v dešti

20. března 2011 v 11:58 | ilon |  Moje designy
Tohle si sem dávám, jako pokaždé, když změním dess, abych věděla, co tu kdy všechno bylo. Tohle je starší montážka, ale dala jsem tam jiné pozadí, malounko pochmurné, vzhledem k tomu, že už zase svítí sluníčko a vypadá to na pěkné jaro :))
No nic, tohoto si nevšímejte, dávám to sem pokaždé :-)

Jenom by mě zajímalo, jestli to vidíte celé, nebo jen useklé, jestli je v záhlaví vidět i Bill, který stojí napravo. Tohle mě vždycky štve, že to nemůžu zkotrolovat i na neširokoúhlém monitoru.
Gorily horské

20. března 2011 v 9:27 | ilon |  Články
Gorily horské jsou ohrožený druh a v současné době je největší nebezpečí pro gorilu horskou ničení jejího přirozeného prostředí a to především proto, že oblasti, kde se nacházejí národní parky, těsně sousedí s bohatou vulkanickou půdou, které je velmi intenzivně využívána místnými obyvateli k pěstování fazolí, brambor a kukuřice. Samotné využívání bohaté vulkanické půdy není tím nejhorším, co může gorily potkat, největší riziko spočívá ve vypalování lesa, které se snaží místní lidé vyhnaní válkou, přeměnit na dřevěné uhlí.

P. Jahoda měl to štěstí a gorily navšívil -
"Vidět horské gorily v jejich přirozeném prostředí, je zážitek na celý život. Jsou to tvorové člověku nejpodobnější. Teprve tady si můžeme uvědomit jak moc je to pravda. Teprve když pozorujeme starostlivé matky se skotačícími dětmi, vzrostlého samce, jak je zdánlivě ledabyle hlídá, ale běda, když se rozzlobí. Když máme možnost pozorovat jejich gesta, pohyby a mimiku obličeje, která je stejná jako naše. Ta hodina uběhne rychleji, než několik minut. Odcházíme z pralesa plní dojmu. Nenalézáme slova, která by dokázala vyjádřit naše pocity. Ani se nám nechce věřit, že jsou na světě lidé, kteří jsou ochotni zaplatit za popelník z gorilí ruky, nebo za její vypreparovanou­ hlavu..."
Strážci parku nemají jednoduchou situaci a neustále jsou v ohrožení života, a ještě ke všemu žijí v otřesných podmínkách.Pochod za gorilami je někdy velmi vyčerpávající a může trvat třeba i přes 8 hodin, k tomu může panovat 40 stupňové vedro.
Ale vyplatí se to, protože vidět něco takového na vlastní oči musí být nádherný zážitek.


Pro místní je turistika za gorilami dobrý zdroj příjmů a já jsem docela překvapená, kolik lidí z čech už na takovémto výletě bylo. Přecijenom, je to dost drahá záležitost a hlavně nebezpečná, vhledem k neustálým bojům v této zemi.

Takže, kdo se nebojíte, a chtěl by jste si udělat dovču a pozorovat tato úchvatná zvířata, klikněněte - T A D Y .

Dívá se z okna ...

19. března 2011 v 17:58 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
Já mám moc ráda cestování, takže bych se hned ráda dívala z nějakého okénka a je jedno, jestli z autobusu, vlaku, nebo auta. Jediné okénko, které nesnesu je letadlo.

No nic, Bill "po domácku", ještě neučesaný, ranní pohodička, i když jestli je to to, co si myslím, tak zrovna dvakrát naladěný nebyl :)))Nádherná tvorba by Máša

19. března 2011 v 11:42 | ilon |  Animace
Tady je další ukázka toho, jak jste úžasně šikovní, tentokrát se tvorba netýká TH a je nádherně romantická. Máša mi dovolila její výtvory tady uveřejnit, a já jsem moc ráda, protože takovéhle obrázky mám ráda :-) Jsou opravdu krásné a plné fantazie

Milá Mášo, děkuji moc za zaslání :-)

By MášaLOVE ME V

18. března 2011 v 20:46 | ilon |  Moje tvorba
Tentokrát to perex dávat nebudu, doufám, že tímhle moc lidí nepohorším, ale kdo sem chodíte déle, tak už jste zvyklí a já věřím, že mi to odpustíte :-)