Únor 2011

Bill to má prostě vychytaný

24. února 2011 v 12:58 | Edene |  Obrázky ostatní
Tak už jsem se k Billovým módním úletům z Japonska nechtěla vracet, ale pak jsem narazila na tohle! Ten kluk to má skutečně vychytaný, on prostě ví jak se těm Asijcům všeho věku zalíbit. U starší generace zřejmě frčí baňky různých tvarů, velikostí a náplní, u mladší stylizování se do zvířecích podob. Takže musím uznat, že kapelu prezentuje vzorně i když to nic nemění na mém názoru, že v těch kreacích měl ránu.
Můžeme být rádi, že Bill zůstal jen u těch baněk ...
A pejska si Bill mohl vzít taky ... třeba toho jezevčíka jak si ho tenkrát vedl do letadla. Slušelo jim to spolu.

Tak teď nevím "čím" jsem

23. února 2011 v 16:26 | Edene |  Záhady a tajemno

Nedávno jsem narazila na několik článků, týkajících se ... obrázek napoví
zvěrokruh

Tedy ne, že bych věřila horoskopům podle znamení, ale mám to svoje už jaksi vžité a teď nevím jak bych se srovnávala s tím, že si nemůžu zapamatovat to případné "nové", protože ani ta svá sousední neznám . A to ani nemluvím o tom, že bych se měla vlastně zgruntu "přejinačit" abych dostála charakteristikou tomu svému.
Dočetla jsem se totiž, že díky naší Zemičce, která se neotáčí rovnoměrně (no jak by také mohla při své hmotnosti - to říkám já, ale prý je to způsobeno přitažlivostí Měsíce) jednotlivá znamení nejsou stejně dlouhá. Štírovi připadá pouhých šest dní, ale Panně prý čtyřicetčtyři! A na úkor nebohého štíra bychom měli akceptovat znamení nové a tím je Hadonoš
  
hadonoš
Ve starém Babyloně byl Hadonoš naprosto rovnocenným znamením, ale astrologům později zřejmě přišel nesympatický a tak ho jednoduše smázli. Má být vzteklý, hrdý, smyslný a umíněný ... no mně by byl sympatický tak napůl. Každopádně kdo máte narozeniny mezi 29. listopadem a 17. prosincem, můžete potencionálně být právě tímto nosičem hadů. Takže pokud jste se svojí charakteristikou nikdy netrefili do toho svého "býka" či "rybiček", chyba asi nebude ve vás, ale právě v tomhle třináctém znamení, díky jehož vyškrtnutí patříme někam úplně jinam.

Tak jak to máte vy s vaším znamením? Sedí na vás? A věříte horoskopům?
zvěrokruh
Hmm ... to tedy nevím, jak by se tam to liché znamení vyjímalo. 

Teď tu chvíli nebudu

23. února 2011 v 16:26 | ilon |  Články
Teď tady chvíli nebudu, ale nebojím se, určitě se tady o vás postará Edene, takže se nemám čeho bát :-) Jen aby jste věděli, že jsem na blog nezanevřela, jen budu mít menší pauzičku, nebudu mít přístup k internetu, takže když se u vás neukážu, neznamená to, že bych na vás zanevřela :-)
Děkuji za krásnou kresbu a za video, co jste mi poslali na email, uveřejním, až tady zase s vámi budu, teď už opravdu nestíhám :-)
Tak se mějte zatím krásně, pa pa ilon
Tahle animačka se mi moc líbí

Grafická soutěž na téma VLK, VLKODLAK

21. února 2011 v 17:21 | ilon
Tenhle článek tady chvíli nechám, aby si ho stačilo všimnout co nejvíc z vás :))  Už jsem opravdu dobu tady nepořádala nějakou soutěž, tak když už jsem tady nedávno ty vlky měla, tak jsem si řekla, že by to bylo pro soutěž hezké téma.


Tahle soutěž není ničím omezena, dovoleno je zde vše. Takže můžete malovat, fotit, prolínat, animovat, používat u toho jakýkoliv program, je to úplně jedno.

Není to vyloženě tokiácká soutěž, ale když tam bude někdo ze skupiny nevadí, fantazii se meze nekladou. Můžete tužkou namalovat jen oko vlka, nebo ho vyfotit v ZOO, nebo udělat waal, nebo avatárek, fotomontáž -  jen tam musí být něco z vlka, nebo vlkodlaka.


Času  dám hodně, protože přes týden třeba nemáte čas, takže na to máte minimálně 14 dní.

Svoje výtvory posílejte na email - ilon007@seznam.cz  a já se budu moc a moc těšit - uvidíme, doufám, že alespoň někdo mě nezklame a nějaké svoje dílko pošle :-)


Příklad :


wolf
wolf

Dávám tady dvě ukázky, co jsem udělala - jeden velký obrázek a jeden menší. Pod perexem jsou obrázky, z jakých to je dělané, koho by to třeba zajímalo. (Mě to totiž u ostatních zajímá moc :)))


Tak hezky posílejte, uděláte mi tím radost a i když sem třeba někdo chodíte "inkognito" a nepíšete sem, ale soutěžit by jste chtěli, tak šup, šup - něco vytvořte a pošlete mi to :))))

Komm hier und spiel mit mir - by Kiki

21. února 2011 v 10:00 | ilon |  Videa Tokio Hotel
Tak to jsem moc ráda, že tady máme další obrázek malovaný ručně, tentokrát je to Kiki, kdo tuhle krásu vytvořil. Nádherné a nejen ta kresba, ale i to video, ale to už víte, kdo znáte tvorbu Kiki, že to je vždy perfektní :-)


Kiki - děkuji moc za zaslání :-)

by Kiki


Dark

20. února 2011 v 17:13 | ilon |  Mé animace Bill a Tom Kaulitz
No tak tohle jsem tak trošku přehnala, je to tak "Dark", že to ani v podstatě skoro není vidět :))) No nic, už to sem dám, když jsem se s tím dělala, ale budu muset tuhle techniku prolínání dost vylepšit.dark Bill Kaulitz

Krásné kresby by Naty

20. února 2011 v 8:27 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Tak tyhle úžasné kresbičky mi přistály na emailu od Naty a musím říct, že mě opravdu potěšila, protože je hezké vidět, že si ještě někdo v době počítačů vezme do ruky tužku a kreslí. Je to přeci jenom jiné, než když člověk maluje v Photoshopu, kde má milion "berliček" co se například brushů týče.

Takže milá Naty děkuji moc za zaslání, opravdu jsou nádherné :-)by Naty

by Natyby Natyby Naty
Zbytek dám pod perex, tohle je ochutnávka,  je jich hodně a to je dobře,  takže - klik na Celý článek :-)
Otravná můra podruhé !!!

19. února 2011 v 20:10 | ilon |  Mé animace přírody
Já vím, že už jsem s těmi můrami otravná, ale když jsem tohle viděla, tak mi bylo jasné, že to sem prostě musím dát :)))
Takže nejen mě ty protivné můry otravují, ale otravují i  tohoto drsného nočního lovce. Jak se pak má chudinka soustředit nas lov, když ta můra neustále prudí a prudí !!! 


otravná můra


otravná můra

Návod na efekt větru a návod na změnu výrazu tváře ve vašem obrázku - Photofiltre

19. února 2011 v 16:20 | ilon |  Návody na fotomontáže
Protože podle emailů, co mi stále chodí , a za které moc děkuji, vím, že hodně návštěvníků tohoto blogu sem chodí hlavně kvůli návodům na montáže, tak přidávám další.
Je to taková blbinka, s kterou se dá dost vyhrát, když budete mít trošku trpělivosti. Já sem dávám příklad dívku s šaty, a Billa,  moc jsem se s tím nepiplala, ale když jste trpěliví, tak výsledek je opravdu hezký.
Je to tvořeno pluginem Pinocchio, který si zdarma můžete stánout T A D Y - jak se pluginy instalují do Photofiltre už jsem psala dříve, bude to u jiného návodu a je to velmi jednoduché, jen ho uložíte do složky PLUGINS. Je to plugin i do Photoshopu.
Tímto pluginem můžete dělat hodně věcí, třeba vlající trávu ve větru, vlající vlasy, nebo měnit výrazy tváře, to je také zábava :-)


Vlající šaty ve větru
Návod na efekt větru ve vašem obrázku - Photofiltre
Výraz tváře

Návod na změnu výrazu tváře ve vašem obrázku
Návod  pro ty, co to zajímá, dávám pod perex, takže rozkliknout Celý článek :-)


Jako tradičně, když mi někdo pošlete svůj výtvor podle tohoto návodu, budu jenom ráda - na email - ilon007@seznam.cz  :-)


Na tento email také prosím směřujte případné dotazy, protože mi většinou píšete třeba až po měsíci a déle - a já už si vašeho komentáře nevšimnu :-) Ale myslím, že většina z vás už to ví, a rovnou píše na email :)))

Mezi vlky

19. února 2011 v 9:28 | ilon |  Moje tvorba
Vlci jsou velmi krásná zvířata. Nevím, proč si zrovna je lidstvo označilo za to tajemno, temno a mystično, vytí o úplňku na měsíc, bytost vlkodlak a ostatní. Ale je pravdou, že jsou to tvorové zvláštní, nádherní a majestátní, sotva by to vyznělo stejně, kdyby na ten měsíc vyla čivava, že ? :)))
No tak jsem je dala k Billovi, protože si myslím, že se k sobě úžasně hodí.bill kaulitz