Prosinec 2010

Krásný Nový rok 2011 !!!!!

30. prosince 2010 v 18:45 | ilon |  Články
Chtěla bych vám VŠEM bez výjimky popřát krásný Nový rok, budu se opakovat, ale hlavně zdraví, protože bez toho štěstí nikdy není. Dále ať jste šťastní a spokojení, ať vám vyjdou všechny vaše sny a přání. Ať žijete v spokojené rodině, ať máte vysněnou práci a hodné lidi kolem sebe :-)

Děkuji tímto všem, že tu se mnou stále jste, že mě podporujete, protože bez vás by to tady už dál nefungovalo, to je jasné. 

Hezky to zítra oslavte, i když se přiznám, že silvestrovské oslavy zrovna nemusím, jako na potvoru se mi většinou chce spát už v deset :))) 

No nic, hezky si to zítra užijte, hlavně proboha dávejte pozor, jestli plánuje nějakou pyrotechniku a těším se na vás zase v příštím roce 2011 :-)A budu tady na vás prskat celý den :))))))
Krásný Nový rok !!!

Krásná montáž Billa by LucniQáá

30. prosince 2010 v 5:49 | ilon |  Fotomontáže
Takže mám obrovskou radost, že mi na emailu přistála tahle nádherná montáž. Vždycky jsem moc ráda, když ty návody na fotomontáže nedělám nadarmo, někdo to vyzkouší a pošle mi to. I když je jasné, že LucinQáá žádný návod nepotřebovala, ona dělá skvělé montážky už dávno :-)

Děkuju moc za zaslání :))


by lucinQáá

Krásné umění by kot-s-foruma

29. prosince 2010 v 18:01 | ilon |  Fotomontáže
Tato nádherná díla ani nepotřebují nic dodávat. Líbí se mi Tomova zasněnost a Billova dravost. Krásné práce autorky, kterou jsem zatím neznala - dokonalé. Úžasná fantazie - ten odraz v zrcadle - to muselo dát velikou práci - klobouk dolů :-)


Tom Kaulitzbill kaulitz


Život na skládce

28. prosince 2010 v 21:18 | ilon |  Články
Tak teď buďte rádi za vaše teplo domova.

Někteří lidé jsou hodně chudí. Ale ne chudí tak, jak to známe my. V naší zemi máme pocit, že jsme chudí, když si nemůžeme dovolit tak pěkné věci jako ostatní a musíme mít levnější. Někteří lidé jsou tak chudí, že se musí hodně snažit, aby vůbec přežili. Aby sehnali jídlo nebo oblečení.

život na skládce
Takoví lidé žijí třeba v Africe v Kambodži. Děti zde nemohou chodit do školy, ale musí pracovat, aby svým rodičům pomohly sehnat peníze. Tito lidé některé věci vnímají jinak než my. Tak třeba skládka. Pro nás je horou smrdutých, nepotřebných odpadků, pro ně skládka představuje lepší život.

život na skládce


V jednom kambodžském městě je veliká skládka odpadků. A na té skládce se živí spousta lidí. Co tam dělají? Třídí odpad! Celé rodiny i s dětmi procházejí skládku a hledají cenné odpadky - tedy PET lahve, kovy, papíry a další. Tyhle suroviny sbírají a prodávají a z odpadků se znovu vyrábějí nové věci. Za věci, které tu najdou, dostanou lidé slušné peníze - lepší než by dostali v továrně nebo než by vydělali prací na poli. A tak si vydělají na jídlo, oblečení a nájem. Chodí na skládku vlastně do práce.

Jsou tam "restaurace", "bary" - prostě je to takové malé město.
život na skládce

Pro některé chudé Kambodžany je to docela dobrá obživa, ale přesto to s naším životem nejde srovnat. Skládka  na některých místech hoří. Nad skládkou se neustále vznáší štiplavý dým. Ten dým není jenom nepříjemný, ale je také jedovatý. Hořením se uvolňuje spoustu jedovatých plynů. Pro lidi je to nebezpečné. 


život na skládce
Otřesné je, že tam pracují i děti ....


život na skládce


Já už se na tu televizi fakt nemůžu koukat, co program, to nějaká tragédie. Tohle je na Spektru a jmenuje se to Život v Lagosu.

Tom & Bill Kaulitz So sexy !!

28. prosince 2010 v 21:00 | ilon |  Moje tvorba
Udělala jsem pár animek, no já myslím, že k tomu ani nic psát nemusím, radši :))) Momenty, které každý zná, a stejně se neomrzí. I když ta první spíš vypadá, že má Tomíí hlad :-) tom kaulitz


bill kaulitz animka
tom kaulitz

bill kaulitz animka

Rain

27. prosince 2010 v 18:26 | ilon |  Animace
Miluju když prší, je to krásné a dívat se na stékající kapky deště je vyloženě uklidňující. Když jste někde, kde je slyšet bubnování deště do střechy, tak je to dokonalé. Lepší, než nějaká televize :))


animace rain

animace rain

animace rain


animace rain


animace rain


animace rain

Krásný, krásný Tom s blond dredy

27. prosince 2010 v 15:37 | ilon |  Fotomontáže
Děkuji moc Ondině za inspiraci, protože na pár těchto obrázků už jsem pozapomněla a teď si je tímto článkem moc ráda připomenu :-) Některé už tady byly, ale zase krásy není nikdy dost, a teď budou hezky pohromadě.
Tom dříve tu otřesnou čepici prostě nesundal, a vycházely z toho pak docela vtipné fotomontáže, kdy byl třeba v koupelně, ve sprše, nebo v postýlce - a pořád v čepici :)))
Tak tady je pár skvostných uměleckých děl z doby, kdy měl ještě blond vlasy, a pečlivě je před námi schovával, ale tady mu autorky tu čepici sundaly a ukázaly nám ho v plné kráse :-)


tom kaulitz

tom kaulitz

tom kaulitz a bill kaulitz

tom kaulitz


tom kaulitz

tom kaulitz


tom kaulitz a bill kaulitz


tom kaulitz

Twins

27. prosince 2010 v 9:49 | ilon |  Moje tvorba
Já se přiznám, že se na rozhovory až tak často nedívám,  tenhle jsem určitě neviděla. Dnes, když jsem si ho pustila, tak mě zaujal tento moment. Já vím, že je takových okamžiků s nimi opravdu hodně, kdy ve stejnou chvíli udělají stejnou věc. Opravdu zajímavé.
A ta zelená kamizola !!! A Tom v té černé !!!! Moc, moc pěkný :-)

Tedy ten Bill je ale ověšenej :))) A ten veliký prsten. Ale je zajímavé, že tady se mi to líbí. Někdy mi připadá, že to přehání, ale tady k té zelené ta zlatostříbrná pasuje. Jestlipak je to pravé zlato, nebo jenom nějaká "bižu"  :)))

tokio hotel

Přehnaná víra v Boha ?

27. prosince 2010 v 8:52 | ilon |  Články
Včera jsem nemohla usnout, tak jsem si z postele přepínala programy a zaujal mě pořad o rodině, kde měli 8 dětí.
Rovnou říkám, že tohle se mi nelíbí. Byla to silně věřící rodina, takže přesně nevím, jak to je, asi mají zakázanou antikoncepci, ale nasekat si tolik dětí znamená, že se pak o ně sami nemohou plnohodnotně postarat. 
Ti straší, když přijdou ze školy, jsou ihned zapřaženi do domácích prací, starají se o mladší sourozence, a podstatě jejich dětství je dost smutné... Měli by správně přijít domů, hodit školní tašku do předsíně a upalovat za kamarády ven.
I když se v té rodině všichni navzájem milují, rodiče jsou moc hodní, tak stejně si nemohu pomoci a těch dětí je mi líto.
Nikdy asi neuvidí moře, nikdy si asi v zimě nezalyžují, nikdy se nikam nepodívají. Jsou ochuzeni o spoustu věcí, protože je jasné, že živit takovou rozvětvenou rodinu něco stojí. A dávky asi nebudou dvakrát vysoké.
Já vím, že dříve to bylo normální, ale byla jiná doba ... Teď, když ty děti vidí, jak se mají spolužáci, tak si myslím, že jim to musí být líto.


rodina s hodně dětmi


Ale je to samozřejmě rozporuplné, protože třeba, když si někdo vezme hodně dětí do pěstounské péče, a zachrání je tak  z dětského domova, tak je to čin úctyhodný a ty lidi mi nezbývá, než obdivovat za jejich obětavost, a za tu lásku, co dětem dávají.

Black angel

25. prosince 2010 v 17:12 | ilon |  Moje tvorba
Už mě z těch pohádek trošku bolí hlava, tak jsem udělala jednu montážku. Pěkně přesun od televize k počítači - to je ale změna !!! :))))) Potřebovala bych na chvíli ven, ale nikomu se nechce, a samotnou mě to moc nebaví . Tak já půjdu na procházku vyhodit odpadky :)))

Holt tu kérku tam dát neumím ...
bill kaulitz