Listopad 2010

Krása digitálního umění

30. listopadu 2010 v 9:07 | ilon |  Temné obrázky

Opravdu obdivuji lidi, kteří dokáží něco tak nádherného vytvořit. Už jen ta fantazie, kdy si umí představit, jak má všechno vypadat, aby to jako celek působilo takhle nádherně. A jak se nějaké obrázky úplně třpytí - to je dokonalost.

fantasy
vampireona

Spoutaný

29. listopadu 2010 v 17:06 | ilon |  Moje tvorba
Tak si tak úplně nejsem jistá, jestli jsem sem tuhle montážku už dávala, nebo ne. Ale asi ne, takže tady je Bill, kterému je nejspíš pořádná zima :))))
bill kaulitz

Shiozaki Airu - Ren ai Shindan

29. listopadu 2010 v 10:27 | ilon |  Sexy Boys
Když už jsem si tu rubriku kvůli němu založila, tak je jasné, že tady minule nebyl naposled :))) 
Ani k tomu nebudu nic psát, tohle si sem dávám pro radost, vím, že to dvakrát nikoho neohromí, ale on je TAK ZATRACENĚ SEXY  !!!!!


Tu poslední jsem se radši rozhodla dát pod perex. Je to taková adeptka na animku Billa s Tomem. 


Shiozaki Airu - Ren ai Shindan

Shiozaki Airu - Ren ai Shindan
Shiozaki Airu - Ren ai Shindan

Ach bože - to je krása !!!

29. listopadu 2010 v 8:32 | ilon

Samozřejmě nemluvím o svých fotkách, ale o tom, že jsme se konečně dočkali i my ostatní, kterým se o pořádném sněhu mohlo zatím jenom zdát. Paráda, to se to šlo krásně do práce, sníh hezky chrupkal, padaly vločky a nádherně se to všechno třpytilo.
Dávám sem fotky od nás před domem, to už bude tradice, a dokud tenhle blog bude fungovat, tak tady každoročně budou :)))zima
zima

Dream Smoke

28. listopadu 2010 v 11:28 | ilon |  Moje tvorba
Já vím, už zase ta cigareta ... Ale bez cigarety by nemohl být dým, a tak dále, a tak dále :)))

Ta náušnice, co má Bill, je prostě perfekní, konečně po dlouhé době něco, z čeho jsem opravdu nadšená xD Nějaký meč, nebo, co to je - noo - mohl by se stylizovat do podoby rytíře,  takové ty volné bílé košile, kozačky nad kolena, dlouhé pláště - hmm - zní to děsně, ale představit si to dokážu :)))
Bill Kaulitz s cigaretou

Harry Potter - aneb co dokáže účes ...

28. listopadu 2010 v 7:23 | ilon |  Obrázky ostatní
Včera jsme byli na Harry Potterovi - úžasný zážitek, tohle si nikdy v kině nesmíme nechat ujít.Sice jsem si ze začátku připadala jako v klubu neslyšících, protože ten řev byl ohlušující, ale po čase jsem si zvykla :))

Kdo jste to už viděl, tak hned ze začátku je krásná scéna, jak Severus Snape prochází temnou zahradou skrz mříž, za ním vlaje ten jeho plášť a vlasy, je to působivé a čiší z něj ohromné charisma. Tak jsem si řekla, že se na něj podívám, jak vypadá v civilu. (To mě napadlo opravdu brzy, po těch letech :))
A řeknu vám, že to bylo veliké překvapení !!! (Snad jsem se ani neměla dívat...) A když už jsem v tom byla, tak jsem zkoukla všechny herce a tady to je.
Je vidět, že vlasy dělají člověka :-)


Severus Snape

Draco
Draco Malfoy


Hermiona
Hermiona


Ron
Ron weasly

Lucius
Lucius Malfoy


Harry
Harry Potter


A teď ještě srovnání  po letech
Harry Potter

Sweet dreams - TWINCEST - by Lenna Wolf

27. listopadu 2010 v 6:07 | ilon |  Videa Tokio Hotel

Áaaaach - tak to je NÁDHERA !!!!! Už jsem to viděla asi dvacetkrát, od té doby, co mi to včera přistálo na emailu - překrásné video. A písnička k tomu bezkonkurenční - skvěle tu zatraceně sexy atmosféru  podtrhuje.
Lenna umí pracovat v Sony Vegas (závist), takže ty efekty tam jsou úžasné a hlavně ta prolnutí :-)

Děkuju moc za zaslání, je to úžasný !!!!!A rovnou sem dám i wally, které Lenna vytvořila - umí takový pěkný neonový efekt, ten se mi moc líbí :-) Krásné všechny - jako vždy :-)


By Lenna Wolf - Tokio Hotel

By Lenna Wolf - Tokio Hotel


By Lenna Wolf - Tokio HotelBy Lenna Wolf - Tokio HotelBy Lenna Wolf - Tokio Hotel
By Lenna Wolf - Tokio Hotel


By Lenna Wolf - Tokio Hotel

Tak jsem zase malovala ...

26. listopadu 2010 v 19:15 | ilon |  Moje tvorba
Musím říct, že už jsem nemalovala strašnou dobu.  Člověk dělá spíš počítačovou tvorbu a na obyčejné malovaní tak nějak nebyla nálada. Zkusila jsem vílu, no a musím říct, že to člověku dost vyjde z ruky, když netrénuje. Ale já se nevzdám, musím se zase do toho dostat a zkusit nějakého Billa, to mě dřív hodně bavilo :-)

Malováno uhlem

fairy

Cesta domů - zpátky do Německa

26. listopadu 2010 v 8:48 | ilon |  Moje tvorba

I když vlakem by to asi nešlo :)))bill kaulitz

Tma, pořád tma ...

25. listopadu 2010 v 16:54 | ilon |  Animace
Tak už je tady to šílené období, kdy vstáváme za tmy do práce/školy - a sotva přijdeme domů, tak už je zase tma. Takové nic moc. To počasí k tomu - zima, lezavo - nikam se pořádně nedá jít, děs běs.

Ale někdy je to docela hezké a tma může být krásná. Třeba na tomhle obrázku se mi moc líbí, ve dne by to takouhle atmosféru rozhodně nemělo :-) Nebo svítící výklady obchodů . To mám ráda.

A vůbec, za chvíli je Mikuláš, a nedovedu si představit běhat čerty za světla :)))


animace tma