Říjen 2010

Krásné obrázky na téma slon - od Edene

31. října 2010 v 9:34 | ilon |  Obrázky ostatní
Sloni jsou opravdu krásná, majestátní zvířata, která snad nikdo, kdo navštíví ZOO nemůže opominout bez povšimnutí. Vypadají klidně, ale někdy se dokáží pořádně rozzuřit, to pak běda tomu, kdo se nachází v jejich blízkosti.
Mě se strašně líbí a jsem moc ráda, že pro nás Edene vybrala takovéhle skvosty. Děkuji moc za zaslání :-)


Tedy z tohoto jde opravdu hrůza. Nechtěla bych ho potkat třeba u nás v lese, při procházce na houbách
od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

Líbající se Tom a Bill

30. října 2010 v 14:22 | ilon |  Moje tvorba
Tohle je pro twincesťačky, vím, že ostatním to určitě bude připadat děsné, tak to prosím přeskočte :-) Jako by to tady ani nebylo.

Jinak jsem k tomu chtěla říct, že samozřejmě vím, že to vypadá dost hrozně, nereálně, ale zase je to první pokus, takže třeba příště už to bude vypadat trošku líp :)
Ale stejně to byla šílená práce, chce tomu věnovat moře času, ale já nemám trpělivost, takže proto to vypadá, jak to vypadá. A ještě jednu věc - VŮBEC jsem nemohla sehnat fotky kluků zezadu !!! Takže jestli něco máte, budu ráda, když mi to pošlete na mejlíka.
Ten Tom zezadu tam, ty vlasy - to je reklama na rasta copánky .... No jo. :))))Twincest

Čaroděj

29. října 2010 v 16:05 | ilon |  Moje tvorba
Tyhle nové fotky, co se nedávno vyrojily, s Billem v kabátu (to mu sluší nejvíc), se mi moc líbí, takže jsem je tady chtěla mít. Sice jsem mu trošku změnila účes, a také má brýle, ale  to je jasné, přece nechceme, aby z toho světýlka oslepl, že ? :))))

A pták na rameni ? tak to je za poslední dobu to nejlepší, co jsem kdy s Billem viděla, těch tady bude víc :-)Bill Kaulitz

Braňte se

29. října 2010 v 16:04 | ilon |  Články
Protože jsem opravdu měla nahnáno, a pořád mám, přeci jenom, děti chodí do a ze školy sami, chodí ven s kamarády, nemůžu je přeci pořád držet doma, tak jsem jim koupila každému pepřák. Alespoň něco. je to docela nenápadné, ve tvaru pera, takže to můžou držet v ruce, když si jsou nejistí, a nikdo nemusí ani tušit, že tahle "propiska" dovede docela dost někomu zavařit.
Kdo by třeba měl zájem, dá se to objednat na netu - tady http://www.obrana.cz/obrana.cz/?c=kat&kat=80 - mají tam toho víc, stačí si jen vybrat. Vím, že to je taková malá obrana, ale člověk je hned klidnější.pepřák

pepřák

Krásné animace Billa by Euridika

19. října 2010 v 10:27 | ilon |  Animace
Euridika pro mě udělala dva tyto krásné Billíky v obleku a musím říct, že to je prostě úžasné. Jak se hezky vlní.  Já miluju, když se obrázky hýbou, a ona je v tomhle úplná čarodějka. 
Jsi zlato, děkuju moc - povedlo se ti to dokonale :-) A děkuju za včerejšek :-)


Jinak si musím tady na chvíli dát pauzu, protože tenhle podzim se mi nějak nelíbí ... Už se ztratila druhá slečna - v Blesku to bylo na druhé !!!! straně, no jo, rozvod Bartošové je holt zajímavější ... A to ji mám docela ráda, ale tyhle věci mi prostě vadí. Člověk aby se o ty svoje děti ubál. U nás je také plno bezdomovců, různé živly, hrůza. Trest smrti bych dala všem těm hajzlům.
Jak je vidět, moje nálada nestojí za nic, proto počkám, až mě to přejde, pa, pa zatím.by Euridika
by Euridika

Krásné kresby od Mizuki

19. října 2010 v 10:17 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Mizuki je šikulka, malovat umí, takže jsem moc ráda, že mi na emailu přistály tyto kresby - nádhera a propracované to je taky dokonale.

Mizuki děkuji moc za zaslání :))))


by Mizuki

by Mizuki


by Mizuki

Krásný dým by Beatricia

18. října 2010 v 8:53 | ilon |  Animace
Jsem moc ráda, že mám další obrázky dýmu, vždycky jsem nadšená, když se někomu něco podle mého návodu povede. Tentokrát to je krásná tvorba od beatricie a musím říct, že nápad to je jeden lepší než druhý, úžasná rozmanitost, to jsem sem prostě musela dát a děkuji :-)by beatricie

by beatricie

by beatricie


by beatricie
A ještě si zapršíme :-)
by beatricie

Černobílá krása od Edene

14. října 2010 v 10:53 | ilon |  Fotomontáže
Nejprve, než sem dám ty krásné a rozhodně zajímavé fotografie, tak sem dám montážku, kterou mi také zaslala Edene a musím říct, že jsem se u toho musela smát. Takhle nacpávajícího se Billa v reálu asi neuvidíme, a ten Tom :))) - škoda mluvit, ten účes mluví za vše :)))

Jinak už jen černobílé provedení fotografií je úchvatné, ale i ty nápady, jak lidi ty fotografie nafotili, jsou úžasné. Děkuji moc za zaslání :-)od Edene


od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

od Edeneod Edene

Reklama na cigarety by Kuliočka

14. října 2010 v 7:18 | ilon |  Walls
Protože jsme tady hodně zkoušeli hrátky s dýmem, a já jsem vždycky šťastná, když mi pak pošlete svoji tvorbu, tak sem dávám krásný wall od Kuliočky. Já vím, že hodně z vás je proti kouření, ale berte to jako tvorbu a ne jen jako reklamu na kouření :-)
Krásná sexy slečna s našpulenými rtíky, ze kterých jde dým - moc povedené - jsi šikulka a já děkuji za zaslání :)))by KuliočkaA nedá mi to, musím sem dát ještě fotku, na kterou mě Kuliočka upozornila, Bill vychutnávající si venku cigaretku.


Bill Kaulitz


Padající lístečky

11. října 2010 v 13:44 | ilon |  Moje tvorba
No, přiznávám, je to trošku odfláknuté, lístečky padají a pak jsou zase jako zázrakem nahoře, ale zase je fakt, že to alespoň nikdo nemusí hrabat :)))  Kdo shrabává podzimní listí ze svých zahrádek, tak ví, jaká to je fuška :-)


padající listí