Srpen 2010

Náš mrňousek

31. srpna 2010 v 7:21 | ilon |  Japan Chin
Takže tohle je ten důvod, proč teď nemám moc času. Máme doma štěněcí miminko, je to roztomiloušek a říkáme jí Abby (Abigail - hebrejsky - Pramen radosti).
Když jsme si ji v sobotu přivezli, tak jenom ležela, pospávala, a když se probudila, tak popošla tak dva kroky a dál se neodvážila. Teď už ale řádí, hraje si a je s ní opravdu sranda.
Je to Japan Chin - podle čínské tradice pejsek pro štěstí. Bílá skvrnka na hlavičce podle pověsti značí otisk Budhova palce.
Je to takový kočkopes - byli jsme překvapeni, jak si hraje úplně jako koťátko. Těmi předními tlapičkami co vyvádí, to je k neuvěření. Takže psí hračky se u nás nechytly, nejradši má kočičí - takové ty pečíčka na provázku, myšky na klíček a klubíčka.

No nic, teď mám dovču, jsem s ní doma a učím jí :))) Ha, ha - třeba na záchod :))) No nic, ven zatím nesmí, až po posledním přeočkování, takže je jasné, že o zábavu mám postaráno. Koberec už jsme dali pryč :-)


Japan Chin
Ostatní fotky dávám pod perex, takže koho to zajímá - klik na celý článek.


Krása od Darinky

31. srpna 2010 v 6:49 | ilon |  Fotomontáže
Tak tyhle nádherné montáže pro nás našla Darinka a já jí za to moc děkuji, protože vybrala opravdu krásné montážky, jedna hezčí než druhá. Tohle je zatím první díl, ani nevím, která se mi líbí nejvíc - asi ta Tomova s blond dredy, to je pěkná vzpomínka, i když to je těžký, všechny jsou krásný :))

Dájo - děkuju moc :)))


Autorky jsou uvedené přímo na obrázku.
od dáji

od dáji

od dáji

od dáji

od dáji

Krásný Humanoid by Kattie TH

26. srpna 2010 v 11:24 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Dneska tady máme takový krásný umělecký den :))) Tenhle Humanoid je nádherný, i když nějaký smutný, potřeboval by trošku rozveselit :-) Velmi zajímavé a originální ztvárnění - nechybí nám tam ani "oblíbený" kroužek v nose.

Kattie - děkuji moc za zaslání - nádhera 


Jinak teď jsem na tom časově velmi špatně, znáte to - přípravy a nákupy do školy, mám lítačku i v práci, pak mě ještě čeká jedna velmi nádherná jakoby rodinná událost, na kterou se už nemůžeme dočkat, ale až to přijde, tak tady bude milion fotek a videí :))))


by Kattie Th

Krásné kresby by Kiki

26. srpna 2010 v 11:16 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Tak tyhle nádherné kresby už si na emailu syslím hodně dlouho :)) Takže konečně se s vámi o ně můžu podělit - prý to je nakreslené s nudy lihovkou na papírový ubrousek - no teda - úžasný, jen z toho obrázku vyskočit - jako živý.
Akorát nevím, co je to lihovka - to jsem pěkně zaostalá :)))


Děkuju moc za zaslání :-)


by Kiki

by Kiki

by Kiki

Pavučina ve větru

24. srpna 2010 v 7:59 | ilon
Tohle jsem si nafilmovala na chatě a je to taková předzvěst blížícího se podzimu, který určitě má něco do sebe. Když jdete brzy ráno okolo nějakého rybníka, nad ním se vznáší pára a ve vzduchu je cítit blížící se zima, tak je to trošku nostalgické, že je léto pryč, ale má to svoji krásu.
Baví mě podzimní procházky, dělám si kytice ze šípků a uschlé trávy - už se docela těším :-)


zwillingekaulitz.blog.cz

Lepší než realita :)))

24. srpna 2010 v 7:39 | ilon |  Fotomontáže
Tak tuhle nádheru mi poslala Edene, takže je jasné, že to je jako vždy perfektní. Jedna montážka krásnější než druhá, k tomu černobílé provedení - dokonalost !!!!!! 

Děkuji moc za zaslání a hezky si užívej šplouchající vlnky :)))By Tampered - Angel
Tampered - Angel


Tampered - Angel


Tampered - Angel


Tampered - Angel

Primorsko 2010

21. srpna 2010 v 22:57 | ilon
Ahojky všichni :-) Moje pauzička se trošku protáhla, ale když jsem přijela od moře, tak jsem byla docela vyřízená, a trvalo mi, než jsem se trošku zaklimatizovala a pak jsem po týdnu odjela na dovolenou na chatu, což také nebylo k zahození - vy houbaři víte o čem mluvím :)))


Jinak u moře bylo krásně (na mě až moc) - myslela jsem si, když tady u nás předtím panovala 35 stupňová vedra, že jsem na všechno připravená. Tak to jsem se teda SPLETLA !!!!! To vedro v Bulharsku bylo neúnosné, člověk se "ochladil" jen v noci, kdy bylo 28 stupňů. Pokládala jsem za zbytečné pokoj s klimatizací - veliký omyl. Takže jsme koupili alespoň větrák .
Jinak bylo všechno úžasný, na toto místo jezdím už od dětství, prostě moře je moře - ta nezaměnitelná vůně, pohled na šplouchající vlnky, jiná atmosféra, řeč, kuchyně, lidé - prostě všechno - nádhera.

Fotky šoupnu pod perex, takže koho to zajímá, tak rozkliknout celý článek, nějaké povídání dám až u fotek :))) Jinak ještě chci dodat, že tohle jsou takové všeobecné fotky, ale pak bude díl fotek papáníčka, kde mám nafocené různé večeře, to byly ale MŃAMKY !!!! :-) No, každý máme nějakého koníčka, že ? :))))))))primorsko