Červenec 2010

Tetování Hennou + pauzička

23. července 2010 v 8:46 | ilon |  Články
To tetování Hennou mě opravdu baví, hlavně se mi líbí, že to po 14 dnech zmizí, a člověk si může dát tetování na jiné místo a jiný motiv.
Co je horší, že to jde opravdu špatně - konzestence blátíčka není zrovna ideální pro nějaké složitější motivy, takže se s tím zatím učím a dělám vyložene jednoduché věcičky, nejlepší je "vytečkovávání". Štětečkem to nejde, bohužel, zatím mi nejlépe vychází jako nanášecí nástroj párátko.

Jinak tady bude taková menší, přibližně 14 denní pauzička, takže se loučím a mějte se zatím krásně a užívejte léta. Dnes je vyloženě nádherně a opravdu to nemyslím ironicky :)))))henna

Léto

21. července 2010 v 9:54 | ilon |  Tapety na plochu
Nemůžu si pomoct, ale česká krajina mi mi přijde strašně krásná. Je taková rozmanitá, máme plno lesů, máme louky, pole, hory, potůčky, řeky, jezera. Jižní krajiny jsou také pěkné, ale někdy mi to přijde jako taková placka, rovina, žádná zákoutí, jenom spálená tráva. Samozřejmě, že ne všude.
No dobře, moře jim závidím :))))léto

léto

Bez názvu :-)

21. července 2010 v 9:54 | ilon |  Moje tvorba+

Krásný Tom by Kattie TH

20. července 2010 v 12:49 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
To jsem ráda, že mi Kattie poslala další kresbu, minule se pěkně podceňovala a to je škoda, protože tvořit je krásné, je to nádherný koníček a malování zvlášť.
Je to moc hezky propracované , já vždycky obdivuju vlasy, protože ty mi nikdy nejdou a nejvíc se u toho vyvztekám a Kattie se povedly úžasně a nejen vlasy - nádherná kresba a maluj dál :)))

Děkuji za moc zaslání :))))


by Kattie TH
Jinak nevím, co se děje, ale vůbec se nemůžu dostat k sobě na blog, jen strašně složitě, úplně přes jiné stránky,  protože když zadám do vyhledávače svoji adresu blogu, napíše mi to jen nějaké nesmysly. Opravdu to nechápu, co se zase děje. Na vaše blogy se dostanu úplně v pohodě, ale k sobě skoro vůbec....

Nature Ilussion Studio

20. července 2010 v 12:39 | ilon |  Návody na fotomontáže
Sice tohle žádný návod není, ale kdo sem chodí kvůli návodům na fotomontáže a ještě tenhle prográmek nemá, tak by se mu mohl hodit. Je to jeden z mých nejoblíbenějších prográmků, udělá vám na fotce třeba tekoucí vodopád, vlnky, sníh, déšť - to už jsem tady ukazovala a někde v návodech to bude.

Ale nejen přírodní scenerie umí tenhle prográmek. Přidá vám na vaši fotku, obrázek, různé pohybující se předměty - ptáky, květiny, prostě všechno možné, dokonce si tam můžete přidat hudbu, vyrobit si svůj vlastní spořič obrazovky.

Kdo ho nemáte a chcete ho, tak si třicetidenní verzi můžete stáhnout zdarma    TADY  
protože je to zdarma, píší se na okraji ty bláboly, vy šikovnější si to můžete oříznout :))


Je to přehledné a jednoduché, kdyby někdo něco  nevěděl, stačí se zeptat - buď v komentech, nebo na mejlu ilon007@seznam.cz  - to prostě musíte mít !!! :))))Tady jsem udělala pár ukázek, je to hodně veliké na obsah velikosti, tak to při načítání možná bude trošku blbnout , snažila jsem se to zmenšit, ale zase to ztratilo na kvalitě  :))    :                                                       Přidaní ptáci a vlnkyPřidané srdíčko, déšť a vlnky na plamen   d
Přidané vlnky a labutě

Přidaný orel
Žhavé léto by SilvieSysy

19. července 2010 v 18:12 | ilon |  Fotomontáže
 Máme opět žhavé léto, teploměr pomalu stoupá a tak není od věci odhodit nějaké to oblečení, jinak by jsme to snad ani nepřežili. V tomto případě je to prostě pokoukáníčko a já jsem moc vděčná Edene, že tyto montáže pro nás našla - jsou dokonalé - děkuji moc, tahle autorka je prostě úžasná :))))

Jednu jsem radši dala pod perex, i když zase tak moc nemravné to není, ale pro jistotu ♥No nevím, nevím, jestli ten vosk dokáže zchladit :))) 

od edeneod edene
od edene

od edeneod edene


od edene


Kresba a montáž by Kiki

19. července 2010 v 8:30 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Máme tady další krásná díla od Kiki - ta kresba je moc hezoučká, Bill tam má krásný pohled - vůbec netuším, čím by to mohlo být namalováno - vodovky, nebo uhel a dobarvené v počítači ? Opravdu netuším, no rozhodně to vypadá bezvadně.
No a montážka, kde jsou kluci spoulu je také úžasná, kluci s cigaretkou, to se mi prostě líbí :)))

Děkuji moc za zaslání :)))


by Kikiby Kiki

Noční můra

19. července 2010 v 8:24 | ilon |  Temné obrázky
Tohle je taková menší noční můra:))) Otřesné, když si představíme, že ten obávaný pavouk, který si pomalu ani neumíme představit, že po nás leze, by nám vlezl do pusy - brrr.
Jak už jsem stokrát psala, nejhorší je pro mě můra. V těch vedrech nám vlétla jedna obrovská do ložnice a já ji chtěla zneškodnit, ale ona byla prudce inteligentní a vždycky se mi někam schovala.
Takže to dopadlo tak, že jsem radši šla spát do obýváku, zavřela všechna okna a dveře a radši jsem se tam dusila vedrem, než aby mi tam vlítla další můra.
Holt - fobie jsou fobie :)))))
děs

Krásné kresby by Mizuki

18. července 2010 v 15:52 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Mizuki nám poslala tyhle kresby a nechci se opakovat, ale slečna prostě UMÍ :)))) Nádhera mám z nich radost a ještě ke všemu - ta první kresba !!! Vidíte, co má Bill na krku ? Ó děkuji moc - to je úžasné a hned mám lepší den :))))


Děkuji moc za zaslání - to muselo dát ale práce - krása :))))by Mizuki


by Mizuki


by Mizuki


by Mizukiby Mizukiby Mizuki

LDN

18. července 2010 v 15:51 | ilon |  Smrt
Asi největší strašák nás všech, že jednou skončíme na takovém místě. Léčebny dlouhodobě nemocných, kdy ve většině případů není naděje, že se jejich zdravotní stav zlepší... Nejhorší konec života, jaký si umím představit - dlouhé umírání bez kousíčku naděje.
Doufám, že se v této zemi také uzákoní euthanazii, protože takovýhle "život" s proleženinami, beznadějí, občas i s hrozným přístupem personálu je neúnosný.
Dřív to bylo lepší, lidé umírali doma, mezi svými, ale v dnešní době, kdy člověk prostě do práce musí, to už asi nejde. Možná jsou nějaké sociální příspěvky, aby se člověk mohl o nemocného starat, ale jak jsem slyšela, byly hodně malé a teď to chtějí ještě o hodně zkrouhnout.
Takže se musíme modlit, aby naše smrt byla co nejrychlejší.

Takovej optimistickej článek, ale člověka to někdy napadne, jak to jednou bude ...


ldn