Červen 2010

Krásná tvorba od Péti

29. června 2010 v 11:52 | ilon |  Fotomontáže
Je úžasné mít tady vystavené nějaké dílko od chlapa, a jsem ráda, že mi to Péťa dovolil. Musím říct, že je to nádhera, takovéto temnější věci prostě miluju, ta lebka tam a ty zbořeniny, úžasné.
Teď opravdu nevím, kdopak je ten muž tam ... ? :)))

Ta fotomontáž je krásná, nemusíš si stahovat pluginy a já nevím, co ještě, i když je třeba jedna z tvých prvních, je nádherná a já děkuji MOC za zaslání :))))


+

THE DARK SIDE OF THE SUN

29. června 2010 v 11:39 | ilon |  Fotomontáže
Tak tuhle nádheru mi poslala Edene a musím říct, že opět nezklamala a našla pro nás zase mistrovské dílo.
Respektuji její přání a nedávám její jméno do nadpisu, i když mi to chybí :))))

Děkuji MOC za zaslání  :)))

Ostatní řeči si nechám od cesty, i když to dá dost práce xD By DarknessEndless

+

Tom Kaulitz by Lenna Wolf

25. června 2010 v 7:30 | ilon |  Fotomontáže
Tak tady máme krásného Toma, tuhle fotku mám moc ráda, pak že vrhat vražedný pohledy umí jenom Bill :)))

Tom je tady trošku jako z plastu, zajímavý efekt, celkově to úžasně ladí, nádhera.

Milá Lenno, děkuju moc :)))by Lenna

Emo x Scene Hair Tutorial

25. června 2010 v 7:23 | ilon |  Články
Tedy řeknu vám, že někteří si umí co se týká jejich vizáže hodně vyhrát. Na netu je hodně návodů, jak si udělat vlasy, jak se namalovat, různé styly, je toho hodně.
Za sebe říkám, že se mi to opravdu líbí, a jak tak na to koukám, tak mi stejně Bill za DDM přijde jako emouš :))) Myslím tím jen jeho účes.


Animky piercingu Billa a Toma a další

23. června 2010 v 20:29 | ilon |  Moje tvorba
Přišla jsem na jednu úžasnou věc - a to, že se na Blog.cz dají vkládat i věci, co mají víc než 400 KB a ne jen přes HTML kód :))) Vy už to asi víte dávno, ale já na to přišla až teď - no nic, ale strašně to uspoří čas :)))

Udělala jsem pár animek - ty s těmi piercingy - noo to jsem si nemohla odpustit, takhle si pohrávat - hmm - ani nevím, který se mi líbí víc, jestli ten, co má Bill, nebo ten, co má Tom. No rozhodně to působí sexy, a kluci to vědí :))))

No a potom spojení Bill x Rasmus - neodolatelná kombinace, oba jsou tak hezky namalovaní(mám ho taky plnou MP3), a jednu animku  z toho videa, co jem dělala ....


zwillingekaulitz.blog.cz

zwillingekaulitz.blog.cz
zwillingekaulitz.blog.cz
zwillingekaulitz.blog.cz

Krásné mušličky na těšení se na léto od Edene

23. června 2010 v 11:29 | ilon |  Obrázky ostatní
Tyto fotografie nevyfotila Edene, ale našla je pro nás na internetu a já jsem za to vděčná , protože to je opravdu krásné těšení se na léto, na dovolenou, na teplý písek a horké slunce ...
Někdy u moře, třeba po bouři se dají najít opravdu krásné kousky, vždycky mušličky moc ráda sbírám, je to taková moc hezká památka :)))

Omlouvám se za ten úvod, ale stojím si za svým a vždy, když bude příspěk od ní, tak to do nadpisu  napíšu, jako to dělám i u vás ostatních :-)
od Edene

od Edene


od Edene

od Edene

od edene

od Edeneod Edene


od Edene


od Edene

Smutný anděl od Edene

22. června 2010 v 12:22 | ilon |  Fotomontáže
Krása, krása - ani k tomu nemusím nic psát, tohle mluví samo za sebe, takže děkuji moc , je to dokonalost, jsem moc ráda, že jsi mi to poslala :))))

EDIT : JESTLI TO NĚKDO NEPOCHOPIL, TAK UPŘESŇUJI - TYTO KRÁSNÉ MONTÁŽE MI POSÍLÁ A PRO TENTO BLOG HLEDÁ EDENE, ALE VYTVOŘIL JE TEN, KDO JE PODEPSANÝ NA OBRÁZKU...


od edene

Real kiss

22. června 2010 v 12:21 | ilon |  Videa Tokio Hotel


Všechno pod perexem,  pro fan TWC :)


Twincest Love - Real ?

20. června 2010 v 22:59 | ilon |  Moje tvorba
Hmmm     tak jsem přemýšlela, jestli to celé nemám dát pod perex, protože tohle je opravdu jen pro twc tokiačky, ostaním se to určitě nebude líbit, ale je to jemné, snad moc nepohorší... :)))))

Jinak jsem se u toho neuvěřitelně vyvztekala, tímto děkuji Lenně, která mě upozornila na tento prográmek upravování videa, kde se dají prolínat dvě videa dohromady, ale skočila jsem na druhé stránce návodu, je to NEUVĚŘITELNĚ složité, takže to je takový první pokus ....

Bez hudby to vůbec nemá cenu pouštět, dělala jsem to k ní, slova písničky neřeším :)))  Chtělo se mi brečet vzteky, jak to po uploadnutí na You Tube ztratilo 70 % kvality, neuvěřitelně to ztmavlo, musela jsem tan dát zesvětlující efekty a ztratilo to neuvěřitelně.... , takže je to velmi nekvalitní video, ještě ke všemu se tam zobrazil snad nejmázlejší obrázek ze všeho, ale zase moje první v tomto programu ....


Tohle je přesvětlená forma  A tady je originál - no nevím , možná je to lepší tmavší, ale zase to není tak vidět ....