Březen 2010

Pauzička

31. března 2010 v 17:43 | ilon
Protože v příštích dnech nebudu mít přístup k internetu, tak tady bude taková menší pauzička. Ještě netuším, jak bude trvat dlouho, jestli 14 dní, nebo měsíc, nebo déle, nebo méně, prostě nevím. Takže vám dopředu přeji hezké Velikonoce, užijte si to, snad se počasí trošku umoudří :)))

Tuhle duhu jsem vyfotila hned po bouřce, která se u nás přehnala - to bylo něco !!! Blesk stíhal blesk - bylo to nádherné - trvalo to jenom chvíli, ale obloha byla úplně tmavá, jako by byla noc a pak se udělala takováhle nádherná duha. Krása. Docela kontrast - ty ošklivé paneláky a nad tím se klene takováhle krása.

No nic, mějte se zatím hezky                       


                                                           páááá   ilon
zwillingekaulitz.blog.cz

Krásné prolínání od Ivanky

31. března 2010 v 11:18 | ilon |  Fotomontáže
Tak tuhle nádheru mi poslala Ivanka a musím říct, že to je fakt krása. Nádherně se to všechno prolíná dohromady a vypadá to krásně, úplně to člověku zvedne náladu v tom dnešním pochmourném počasí. A Kelly Family mám moc ráda, rozhodně nechybí v mé MP3 - mám ráda jejich písničky - některé jsou nezapomenutelné :))

Milá Ivanko, děkuji moc za zaslání :))))by Ivanka

by Ivanka

by Ivanka

Miro Šmajda vs Bill Kaulitz

30. března 2010 v 8:42 | ilon |  Články
Tak a je to jasný !!!!! Už dříve Mira Šmajdu párkrát srovnávali s Billem Kaulitzem, ale bylo to spíš o  podobném charisma, ale teď už to je i o vizáži.
V slovenské soutěži Let´s   Dance vizážistky udělali Šmajdovi skoro stejnou vlnu, jakou nosí Bill. Hodně lidí se rozčiluje, že takhle vypadá jako žena, ale my, co víme, že tenhle účes umí být zatraceně sexy, můžeme být v klidu. No já jsem z toho rozhodně nadšená a ať mi nikdo neříká, že to je jen náhoda .

Zkopčím sem ten článek - no nepíšou tam o Mirovi dvakrát nadšeně, ale mě to je jedno a ten účes se mi líbí. 


zwillingekaulitz.blog.czCo si někdy nechají lidé vytvořit na hlavě, je k neuvěření! Sexy zpěvák Miro Šmajda (20) si nechal svou hřívu upravit ve stylu a la ovce! Jak vidno, udělal dobře, diváci ho v taneční horečce posunuli dál!"Miro vypadá jako barokní přepudrovaná dáma! Tohle že je ten sexy Šmajda? To snad ne! Vážně vypadá jako žena," překvapeně komentovala jeho zjev jedna z fanynek a obdivovatelek. 

Jindy rozevlátý rocker s nepřehlédnutelnou blonďatou hřívou překvapil ve druhém kole Let's Dance vlasovou kreací, která připomínala spíše ženu a ne toho Mira, kvůli kterému fanynky při SuperStar omdlévaly! Kam se poděly jeho vlasy? 

Vypadá to ale, že nakonec mu změna image neuškodila a spolu se svou pohlednou tanečnicí Katkou Štumpfovou se bude vlnit v taneční soutěži i dál. Jsme zvědaví, čím překvapí příště! 
Super.czmiro šmajda
Tady je ta původní fotka, nevím, jestli má culík, protože má vlasy dlouhé, no rozhodně se mi to líbí a budu mu držet palce, aby v soutěži vyhrál :))))

Jarní montážky by Kattie TH

29. března 2010 v 16:07 | ilon |  Fotomontáže
Tak to mám velikou radost, že nám Kattie opět začala montážovat. Jsou to takové optimistické montážky - úplně krásně jarní - kopretiny prostě miluju !!!!! No a Billovi to v nich moc sluší, on je taky taková něžná květinka :)))
No a druhá montážka - že by sama autorka ?No tak to je nádherný, jak se dívá z okénka přímo do rozkvetlé přírody - sakriš už aby to bylo a my se takhle mohli kochat :))))

Milá Kattie, děkuji ti za zaslání moc a moc :)))


by Kattie TH
By Kattie TH

Krásná kresba Toma by Paja

28. března 2010 v 17:59 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Tak po tomhle se mi už stýskalo. Vy už víte, že mám moc ráda takovéto kresby, prostě, když je vidět ta práce, co jste si s tím dali, a né že většinu za člověka udělalá  počítač.

Takže kresby tužkou, nebo uhlem, to je prostě moje, to mám moc ráda a bohužel mi připadá, že už to mizí...


Milá Pajo (doufám, že nekomolím tvojí přezdívku, nebo si tě s někým nepletu :)) - děkuji za zaslání moc a moc :)))))


by Paja

Vytvořte si svého anděla v dešti

28. března 2010 v 16:08 | ilon |  Návody na fotomontáže
Tak dnes si vytvoříme tento obrázek. Budeme k osobám přidávat andělská křídla  (pod perexem budete mít víc křídel na výběr), uděláme si znovu déšť za použití masek a obrázek zasadíme do okenního rámečku (kterých dám pár také na výběr).
Příště si uděláme, aby se nám křídla pohybovala, tohle je jen první část.

Návod je pod perexem, aby jste se k němu dostali, musíte kliknout na Komentáře a článek se zobrazí celý...


Úžasná tvorba od Irenky

28. března 2010 v 8:42 | ilon |  Fotomontáže
Tak teď se musím omluvit, protože tyhla nádherná díla od Irenky jsem už sem chtěla dát dávno, ale protože mi chodí spousta emailů, tak se mi to tam ztratilo - zrovna tohle !!!! Ach jo - potřebovala bych zrušit Facebook, ale nevím, jak se to dělá, pořád mi odtamtud chodí emaily a zahlcují mi mojí emailovou schránku, už toho mám fakt plný zuby. Chtěla jsem to tam zrušit, ale vůbec jsem nenašla, kde bych svojí registraci mohla smazat, ach jo.

Takže Irenko - děkuji ti moc a moc za zaslání, jsi ohromně šikovná a moc a moc ti to sluší, jsi prostě kočanda. A děkuji ti za montáž mě a Billa - to je prostě úžasné - já se nikdy s Billem nemontážovala, takže mám ohromnou radost :))))Irenka

od Irenky

Tyhle úžasné hodiny dělal Irenky přítel - no to je prostě nádhera !!!!!!

Velikonoce se blíží

27. března 2010 v 6:45 | ilon
Tak co - zdobíte si to doma velikonočně ? Barvíte vajíčka, nebo malujete kraslice ? My doma ano, je to docela hezký zvyk. Když jsme na chatě, tak si pleteme pomlázky, prostě Velikonoce máme rádi.Osení - už se těším, až bude po Velikonocích a vypustím na to našeho Drobečka (morčátko) a on to zpucne :))))osení
Narcisky jsou moje druhá nejoblíbenější květina - hned po tulipánech

narcisky

Krásná jarní montáž od Edene

26. března 2010 v 8:51 | ilon |  Fotomontáže
Tak tuhle nádheru od Fucker Berrouz pro nás našla Edene, za což jí moc a moc děkuji. Ano, je tam taková ta jarní nálada, působí strašně optimisticky, ani k tomu nemusím nic dodávat - prostě dokonalost. Jsou krásně opálení - žádné bledulky, vypadají tam prostě přepychově. Akorát mě trošku mrzí ten useknutý obličej Toma - škoda, že ho tam autorka nedala celého... Ale i tak je to krása - ty plavky - hmmm :)))

Evi - děkuji ti za zaslání moc a moc :))))
od Edene