Únor 2010

Návod na otevírání okenic na tvém obrázku (gif)

28. února 2010 v 13:24 | ilon |  Návody na fotomontáže

Je pravda, že už strašnou dobu tady nebyl nějaký ten návod, tak jsem udělala návod na takovou blbůstku, která se mi docela líbí. Dá se různě využít, můžete si tam dát svoji fotografii, nebo někoho, kdo se vám líbí (třeba Billa, že :))) a můžeme začít.
Ten návod je dlouhý, proto je potřeba rozkliknout Celý článek, vypadá to složitě, podle toho, jak to popisuji, ale je to jednoduchá záležitost.

Výsledný obrázek vypadá takto :

(Asi se bude dlouho načítat, než to bude vypadat tak, jak má)...)


Jako tradičně návod pod perexem , takže opět - Klik na odkaz - Počet komentářů, a návod se zobrazí celý :


Harrachov 2010

28. února 2010 v 10:08 | ilon

Tak jsme se vrátili z hor a musím říct, že to byl úžasný relax a bylo krásné se ze zimy vrátit skoro do úplného jara.
Bylo docela hezké počasí, jeden den sice pršelo, ale nevadilo to, alespoň jsme se prošli po okolí a objevili veliký hrad postavený ze sněhu - no nádhera.

V téhle chatě jsme byli ubytovaní - krása a ten výhled stál za to. Ostatní fotky radši dávám pod perex :)))
Bill Kaulitz - svítící chrobák ?

28. února 2010 v 9:04 | ilon |  Foto twins
Ehmm... tak ten nadpis jsem si opravdu nedokázala odpustit. Ano, vím, neměly by mě ovlivňovat takové maličkosti jako je oblečení a účes, ale to, jakým směrem se Bill ubírá se mi opravdu nelíbí. Je to strašné, nelíbí se mi to a jestli ještě existují nějací Anti, tak ani nemusí vytvářet žádné směšné montáže, protože tohle mi přijde směšné už samo o sobě.

To nic nemění na tom, že se na koncert těším a doufám, že tohle po turné vyšumí a on se vrátí zase k svému sice výstřednímu stylu, ale ne sci-fi stylu. Myslím, že tohle nemá zapotřebí, nevím, jaký je na tohle váš názor, třeba se vám to líbí, rozhodně originalita tomu nechybí :))))

Doufám, že se zase vrátí k teniskám a vezme si na sebe zase normální džíny, vrátí se k některému ze svých účesů, co mu slušely. Doufám. Protože tohle mě nebaví a tohle prostě obdivovat nemůžu.Krásné umění

20. února 2010 v 10:53 | ilon |  Obrázky ostatní
Tohle nikdy nepřestanu obdivovat. Nádherné obrazy s úžasnou tématikou, má to duši, není to jen něco naplácaného bez ladu a skladu. Abstraktní umění prostě nechápu a moc se mi nelíbí. Já na obrázku potřebuji vidět něco určitého, co v nás třeba vyvolává nějaké vzpomínky, a takovéhle věci mě uchvacují. Autora už bohužel nevím, ale je to od jednoho mladého českého malíře.Design s majákem

20. února 2010 v 10:04 | ilon |  Moje designy
Protože si sem na památku dávám všechny designy tohoto blogu, tak neudělám výjimku a dám ho sem opět. Chtěla jsem změnu, myslela jsem na něco světlejšího, ale to prostě nejde :)))
Horší je, že každý máme jiný monitor a já pak třeba v práci na počítači zjistím, že obrázku v záhlaví je vidět jenom půlka... No nic, snad to je jakžtakž v pořádku ....
Toho Billa upíra jsem dělala už dřív, tak jsem ho přidala k tomu obrázku s majákem, který se mi opravdu strašně líbí :))) Tam by se mi líbilo.Miluju kýče

19. února 2010 v 16:29 | ilon
Opravdu, takovéhle blbůstky prostě miluju. Různé svícínky, všechna možná cingrlátka, vázičky, možností je spousta a já se v tom docela vyžívám. Takže když jsem viděla tenhle svícínek s vílou, tak jsem ho prostě musela mít :)))

Ten třetí ...

19. února 2010 v 14:15 | ilon |  Moje tvorbaTulipány

19. února 2010 v 12:39 | ilon
Ano, ano - stal se ze mě lední medvěd, opravdu nejsem schopná být na internetu, musím tu zimu už nějak překlepat, a to jaro ne a ne přijít !!!!
Tak jsem si alespoň pro radost pořídila nějaké ty tulipány, protože to je moje nejoblíbenější květina.

Jinak odjíždím konečně na ty hory do Harrachova, doufám, že až přijedu, tak to tady konečně začne opět "normálně" :))) fungovat :-)

No nic, mějte se všichni krásně, děkuji za věrnost, i když tu moc nejsem, kdo máte prázdniny, nebo dovču, tak užívejte, kdo nemáte, nevadí, o to víc budete mít volna v létě, což také není k zahození :-)
Tyhle tulipány jsem dostala od kamarádkyA tyhle tulipány jsem si koupila na balkon, tak doufám, že mi vydrží... Mám ještě v plánu zasázet do truhlíčků nějaké ty cibulky modřenců, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :)


Krásné montážky Billa od vás :))

17. února 2010 v 9:51 | ilon |  Fotomontáže
Sešly se mi na emailu překrásné montážky a já se je rozhodla dát do jednoho článku, prostě všechnu tu krásu najednou :)))
Myslím, že k tomohle ani nemusím nic moc psát, jsou krásné všechny a já vám moc a moc děkuji za zaslání :)))
Dávám je v pořadí, jak mi přicházely :)

Jinak zimní spánek u mě nadále přetrvává, příští týden jedeme na hory, tak by vůbec nebylo špatné, kdyby jsme přijeli a u nás už bylo jaro.tuhle úžasnou pochmurnost pro nás našla Edene

Tuhle nádheru vytvořila Mizuki


A tuhle krásu pro nás našla therushkaKrásné přáníčko od Mizuki k Valentýnovi a k tomu ještě Bohoušek a Bonifácek :))))

13. února 2010 v 13:03 | ilon
Tak nejdřív bych vám všem chtěla popřát hezkého Valentýna, ať tenhle svátek slavíte, nebo ne :)) Děkuji moc Mizuki za překrásné přáníčko, ona je prostě šikulka a ten Bill a Tom tam jsou prostě roztomilí, krása a já moc děkuji :))))

Jinak jsem chtěla napsat, že zatím tyto pauzičky tady budou asi i nadále, já prostě čekám na jaro a léto, až sem bude co dávat, třeba broučky, co budu fotit na chatě v trávě, teď mě inspirace dost zklamává. No dám sem naše dva nové přírůstky do rodiny, které jsme si pořídili dnes v OBI - jsou to vodní hadi a já se na ně pořád nemůžu vynadívat - jsou to takové zrůdičky, trošku malá Lochnes :))))
Fotky nic moc - já nevím - oni vůbec nechtěli "postát" :))) Takže když jsem je viděla, tak jsem věděla, že je musím mít. Hádci stáli jeden 129 korun, to je pohoda, ale museli jsme k tomu koupit akvarium s celým vybavením, takže to něco stálo, ale stojí to za to. Být na mě, tak mám doma celý zvěřinec, chtěla bych úplně všechno, nějakého ptáčka, kočičku, no ani to nemusím vyjmenovávat, prostě všechno :)))


Krásné přáníčko od Mizuki

Bohoušek a Bonifácek