Říjen 2009

Halloween a dýně

31. října 2009 v 20:08 | ilon
Dnes jsme si nakoupili dýně a teď nám krásně svítí na balkoně :) Tedy řeknu vám, už jsem zapomněla, jak to jde špatně. Ta kůra je pěkně tvrdá, my jsme si nakoupili dýně malé, možná ty větší jdou lépe. Protože jsem hamoun, tak jsem jich koupila docela dost, takže bylo o zábavu postaráno. No nekupte to, když je to tak levné, že ? :)))
Většinou s dětmi všechno slavíme, takže dnešek nebyl výjimkou :)


Ta jedna vypadala úplně jako labuť


Zbytek házím pod perex - pozor, bude tam čarodějnice :)))
Kaulitzovi v zimě

31. října 2009 v 7:33 | ilon |  Moje tvorba


Když jsem tak dnes ráno pozorovala ta zamrzlá auta pokrytá jinovatkou, tak jsem si říkala, že se nám ta zima neúprosně blíží. Takže jsem klukům dala bundy, aby moc nemrzli. No, možná jsem Billovi mohla ještě dát šálu, nevím, nevím, aby nedostal angínu :)))

Dnes jedeme kupovat dýně, pak vydlabávat a dělat z nich příšerky, budou u nás i čarodějnice a upíři - no uvidíme, každopádně se na dnešek těším. Akorát, že jsem vstávala ve tři ráno a pak už se mi vůbec nechtělo spát. To bude hodně zajímavé :)


PhotobucketDodám sem ještě samotného Billa, protože ten Tom mi tam nějak nepasuje... A bude se to načítat hodinu, než to bude normálně sněžit :(Photobucket

Pohodové obrázky od Darinky

31. října 2009 v 3:32 | ilon |  Obrázky ostatní
Milá Darinko, děkuji ti za zaslání těchto krásných obrázků, opravdu jsou takové milé a pohodové .

Malé děti a zvířátka, na to se vždy ráda podívám a některé jsou opravdu hodně veselé :)))A zbytek je pod perexem :)Chcete mazlíčka ?

28. října 2009 v 8:01 | ilon |  Obrázky ostatní
Tak tyhle roztomiloušky mi poslala Edene, za což jí moc děkuji :)))
Je zajímavé, jak ztráta srsti vzhled zvířátka ovlivní. Nechápu, že jsou například kočky šlechtěné, aby srst neměly. Ano - je to pak dobré zvířátko pro alergiky, ale nevím, myslím si, že bych z takového mazlíka měla horrové sny.Bill Kaulitz

28. října 2009 v 7:52 | ilon |  Moje tvorba
Opravdu už nevím, jak ty články nadepisovat.
No nic, doufám, že na koncertě na nás také takhle mrkne :)) (Vezmu si kukátko, abych to viděla :)) Hmm - Tom hrající na piano - tak to by se mi také moc líbilo. Trošku si nemohu pomoci, ale Tom vypadá, jako by měl na hlavince obvaz.
No - už JENOM pět měsíců - a uvidíme je naživo - to je brnkačka :)))Photobucket


image

Mám je doma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27. října 2009 v 16:11 | ilon |  Články
Tak jsme se my fansky konečně dočkaly !!!! Nejdřív veliké nadšení, že Tokio Hotel vystoupí v naší zemi a teď je to tutovka, kupujeme si vstupenky a pomalu propadáme euforii. Neuvěřitelné. Ti, o kterých si píšeme na blogách a obdivujeme na fotkách, budou tady a uvidíme a uslyšíme je na vlastní oči a uši. Hmm - vidět Billa - tak to za tu tisícovku fakt stojí :)))

Nejdu do kotle,to pro mě není - stačilo mi to minule, když jsem sledovala, jak ty holčiny omdlévají jedna za druhou. Takže máme sektor 117 - tak třeba tam někoho z vás potkám :))))


Tady je ta nádhera. Edene, máme to !!!!!!


Zelenou šipkou jsem označila sektor, ve kterém budeme - to je docela dobré, protože blíž se lístky neprodávaly (kromě stání) a já už asi vím proč :)))
Tesla aréna je docela veliká - pro představu sem dám pár fotek z koncertů, co se zde konaly.


Tady je vysvětlení, proč se určité sektory neprodávaly - je to jasné - nechávají tam kapelám volno okolo podia, aby se třeba na ně fanoušci nevrhli:)))

Z téhle fotky mě chytá klaustrofobie :)))


Kdo se budete chtít podívat, jak ze svého sektoru uvidíte na led - tak je to tady -Jsem fakt nadšená a moc přeji našim slovenským kamarádkám, aby jim to také vyšlo ...

Mimča od Darinky

27. října 2009 v 15:36 | ilon |  Obrázky ostatní
Darinka mi poslala taTo krásná miminka a ještě víc, celou krásnou spoustu, kterou sem dodám, až konečně půjdou normálně vkládat obrázky. Jestli tedy někdy ještě půjdou vkládat. Jestli je to tak, že to jde jen přes Galerii, tak to se mi VŮBEC nelíbí !!!!
Možná i kvůli tomuto Dája založila nový blog - tady - http://damavla.bloger.cz/, tak kdo nevíte, kde ji najít, tak je právě zde :)))

Darinko, děkuji moc za zaslání těch obrázků :))))

Roztomilá beruška ?

26. října 2009 v 8:03 | ilon
Včera jsem na lodžii objevila zase tyhle berušky asijské. Já nevím proč, ale nejsou mi sympatické. Jedna na na mě vlétla - brrr hned jsem ji musela dát pryč, nějak se jich štítím. Jsou větší, než naše slunéčka sedmitečná a mají větší kusadla.

tady jsem zkopčila pár slov o nich :


Třiadvacetiletou Lenku z pražských Vinohrad štípl neznámý hmyz. "Komár to určitě nebyl, bolelo to stejně, jako když vás kousne rezavý mravenec," popisuje Lenka. V okolí činžáků, kde bydlí, si v poslední době všimla nezvyklých náletů berušek. "Ty ale přece nekoušou," připomíná.
V tom se právě plete. Zatím není moc zima a právě v takovém počasí nalétávají slunéčka do bytů a koušou jejich obyvatele.
"Hledají si zimoviště, a to často v bytech. Ale v teple neusnou a zůstávají aktivní. Přitom jim dojdou zásoby tuku, mají žízeň a hlad. Proto koušou lidi," vysvětluje entomolog Oldřich Nedvěd z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Slunéčka ale nepijí krev, vyhledávají vlhko, aby se mohly napít, a nepohrdnou ani potem z lidské kůže.beruška


Photobucket

Kiss, kiss

26. října 2009 v 7:53 | ilon |  Moje tvorba
Ano, na dělání blbinek mě opravdu užije :)))Photobucket

Úplněk a Bill Kaulitz

25. října 2009 v 13:26 | ilon |  Moje tvorba
Ani se mi to sem nechtělo dávat nad takovou nádheru, jako je Bill v dolejším článku od a2zetty , ale už jsem hodně dlouho nedělala žádnou montáž, tak jsem si to musela vyzkoušet.
Chtěla jsem, aby byl upírek, ale zjistila jsem, že po vsazení těch zoubků to nevypadá nějak tajemně, ale naopak pořádně směšně, tak jsem od toho radši upustila :)))
Photobucket