Září 2009

Prostě pauza ...

22. září 2009 v 16:20 | ilon |  ČlánkyVýborně !!!! Nevím, jak se mi to povedlo, ale celý článek jsem omylem smazala. No, stejně víte, co jsem psala, takže to sem nebudu vypisovat znovu, stejně už si to všechno nepamatuju :))))

No nic, když už se mi povedl takovýhle kiks, tak vám rovnou chci poděkovat za všechny úžasné komentíky, co jste mi sem napsali, plné povzbuzení, děkuji :))))


Teď, jak to takhle píšu, tak si zrovna říkám, že to vlastně není tak špatné, že to je vlastně zábava, a když si nejsem jistá ohledně TH, tak sem zatím můžu dávat nějaké fotky. No ale Billův účes je fakt krásnej - to se mi líbí, úplně se mi vrací začátky. Tak pa, pa všichni :))))

Skokani roku

20. září 2009 v 18:17 | ilon |  Foto twins
Ani nevím, komu jdou ty skoky líp :))) Bill je pěkně prohnutý, tam bych dala body za krásnou kreaci (i když je vlastně na zemi), no ale Tomův skok je také luxusní . Jako nějaký ninja. Velmi zajímavá - ta Tomova košile. Hmm - takováhle kostkovaná - u něj velmi nezvyklé.

Krásné dětství

20. září 2009 v 17:48 | ilon |  Články

titul5


Pamatuji se, že když jsem byla dítě, také jsme se takhle ráchali, svět byl veliký a krásný, všechno nové a zajímavé. Je to pryč, i když teď, se dá radovat zase z jiných věcí a také to stojí za to :)))

Jsem líná to koumat, tak se zeptám vás

16. září 2009 v 12:49 | ilon |  Články
Vy to někdo snad vědět budete :)) Byla jsem zvyklá si větší obrázky ukládat na Photobucket.com, potom už se mi tam jednoduše ukázal kód HTML, který šel v klidu dát na blog a obrázek se hezky zobrazil v původní velikosti - žádné zmenšování - takhle se mi to líbilo.
Jenže jsem si vyčerpala limit, napsali mi, že už tam nemám žádné místo.

No co teď ?

Založit si nový email a přihlásit se tam znovu ? Nevím, je to nějaké divné.


Automatisch

16. září 2009 v 10:59 | ilon |  Fotomontáže
Hmm - ten na sebe krásně kouká :))) Takhle vypadat, tak se na sebe také nemůžu vynadívat :)))


Klinická smrt - opravdový příběh

16. září 2009 v 10:30 | ilon |  Záhady a tajemno
Než jsem překopíruji to vyprávění, tak bych chtěla říct, že na tuhle věc nemám žádný názor. Opravdu si neumím představit život po životě, ale že nebude vůbec nic, to si také neumím představit, ale spíš se k tomu asi přikláním. Ale vyprávění mnoha lidí, kteří klinickou smrt zažili se hodně shodují, takže je tu určitá naděje, že se po smrti budeme mít krásně a dobře. V případě, že neexistuje peklo ....


Dne 11. srpna 1988 jsem se byl koupat v řece Orlici v Týništi n.O. Jel jsem tam se svým kamarádem Milanem za školy, který u mě byl na prázdninách.
Tehdy mi bylo 17 let a studoval jsem střední strojní průmyslovku v Hradci Králové.
Moji rodiče mi tehdy ráno řekli, abych zajel do Hradce tatínkovi pro šrouby a podobný materiál, který potřeboval.
Neuposlechl jsem jejich přání, vzal motorku a "utekl" s kamarádem pryč. Chtěli jsme jet za jednou dívkou z letního kina z minulého večera. Plánovali jsme, že se cestou vykoupáme v řece, kam jsme běžně chodívali. Zastavili jsme tedy u řeky a šli si zaskákat šipky do vody. Kamarád skočil první a šel si na břeh lehnout, kde pravděpodobně usnul. Já se postavil na kraj břehu (asi necelé 3m výšky) a chtěl jsem skočit...
Najednou jsem ve své mysli ucítil neznámý "silný pocit", že nemám skákat. Ihned na to jsem pak v mysli ucítil neznámý "silný pocit/myšlenku", která mě "vedla", abych naopak skočil…Je to velmi dlouhý příběh, zbytek dávám pod perex
Prosím vás dejte mu už konečně někdo najíst !!!

15. září 2009 v 20:15 | ilon |  Foto Bill
Omluva dopředu za nadpis, no dobře, to jsem si nemohla odpustit. A jakékoliv komentáře, které se mnou nesouhlasí vítám, mě se také líbí vyhublý, ale jako, co je moc, to je moc. Narvala bych tu lednici řízkama a svíčkovou - ať se Billí poměje :))))

Hmmm - ty boty se mi fakt líbí. A ty kšandy - to mi dělá naschvál - to miluju :)

Krásný diplomek od Lucky :)

15. září 2009 v 19:29 | ilon
Tak tohle mi dnes opravdu zvedlo náladu. Vůbec nevím, jak se mi to povedlo, ale umístila jsem se na 2. místě v fotografické soutěži u LUCKY na blogu. Soutěžila jsem s tou fotkou, co je na diplomku - slunečnice a trubci. Jako vůbec se nechci vytahovat :))) ne, opravdu ne, ale jen mám radost, a dneska jsem trošku radosti prostě potřebovala :)))
takže Lucko - děkuji moc a moc - ten diplomek je nádherný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No jo - léto je v háji, nedá se svítit - podzim má taky něco do sebe :)))

Krásná montážka by Kattie TH

15. září 2009 v 19:04 | ilon |  Fotomontáže
Tak tuhle nádheru jsem dnes objevila na mejlu a můžu říct, že z ní mám ukrutnou radost. To, že dělám blog mě sice baví, ale když mi někdo něco pošle, tak to je pro mě VŽDYCKY takový hezký dáreček a moc si toho vážím :)) Tahle montážka je prostě úžasná, sakra, zase bych mohla něco udělat, je to inspirující.
Kattie - děkuji moc :))))


Muž zbil dvouletou holčičku za to, že se počurala. Dívka zemřela

15. září 2009 v 18:35 | ilon |  Články
Dvouletá holčička, kterou v sobotu na chatě na Českokrumlovsku těžce poranil asi 35letý přítel její matky za to, že se počurala, zemřela v českobudějovické nemocnici. Muž podle informací Práva nejdříve tvrdil, že batole spadlo ve sprše a potom z postýlky. Zranění však byla mnohem závažnější.
Muž byl původně obviněn z vraždy ve stadiu pokusu, nyní však jeho čin bude překvalifikován, protože dívka v pondělí v nemocnici zemřela. Podle lékařů utrpěla těžká pohmoždění hlavy. Muži za vraždu hrozí až 15letý trest...

Tak už opravdu nevím, kam ten svět spěje, ale tohle není normální. Děti zabíjejí i vlastní rodiče, pedofilů je tady jak naseto, aby se člověk pomalu bál pustit dítě ven.
Hmmm - 15 let - to je opravdu hodně nepřiměřený trest za vraždu dítěte. Když se bude dobře chovat, tak je za chvíli venku a může vraždit dál. Já jsem pro - za vraždu vražda - nevím, proč by měli daňoví poplatníci živit takový odpad společnosti. Stejně se ve vězení mají lépe, než nějaký slušně žijící člověk. No řekněte sami - můžete se celý den válet u televize, nebo chodit do posilovny a nic nedělat ? Žít si pěkně v teplíčku a neplatit účty ? Neuvěřitelné zákony v té naší zemi !!!!!!!!