Červenec 2009

Rozlučka - odjíždím :)

25. července 2009 v 8:56 | ilon
Takže - KONEČNĚ odjíždím na dovolenou !!!!!! Už se nesmírně těším, přeci jenom - ty lesy a klid mi už chyběly. Člověk si oddechne, žádná vstávačka do práce, žádné stresy ( i když já jsem docela flegmouš :)) - prostě klídeček, pohodička. Těším se na houbaření, na sbírání borůvek, malin a ostružim, těším se na koupačku v bazénu, těším se na večerní grilovačky, na pivko - prostě na všechno.

Mějte se VŠICHNI moc a moc krásně, užívejte léta a budu se na vás zase těšit :)))))

Tady budeme- naše chatička uprostřed lesů na samotě - už tady byla asi stokrát, ale stejně to sem zase dám :)))))


Nádherný Tom by Kattie TH

25. července 2009 v 8:07 | ilon |  Fotomontáže
Ach to je zase tak krásné !!!!! Kattie má úžasný talent, a vždy vymyslí něco nádherného a tahle montáž se mi opět neskonale líbí.
Takže Kattie - děkuji moc a moc za zaslání, mám velikou radost :))))


Hradní pán

24. července 2009 v 18:29 | ilon |  Moje tvorba
Já vím, já si s těmi pohádkami nedám pokoj ... Jenže mě to moc baví a Bill mi do té představy dokonale zapadá, tak mi to nedalo a opět jsem ho dala do takového nereálného prostředí ....


Ještě mě napadlo, že sem dodám původní verzi - Billa samotného.


pro Mizuki :)

24. července 2009 v 18:27 | ilon |  Animace
Milá Mizuki, přeji ti všechno nejlepší k tvým krásným 16 narozeninám, doufám, že si to zítra pořádně užiješ a pěkně oslavíš :))))) Hlavně hodně zdraví, štěstí a ať se ti vyplní všechno, co si přeješ :))))

A Bill ti také posílá srdíčko :)))

Domečky a mraky

24. července 2009 v 12:31 | ilon |  Obrázky ostatní
Tyhle fotky se mi strašně líbí, mají svoje kouzlo. To nebe je úchvatné, tam je vždy na co se dívat. Hlavně, když trošku fouká vítr a mraky si plují po obloze. To si hodně pamatuji z dětství, teď už člověk to nebe tak nepozoruje ...Svatba

24. července 2009 v 12:17 | ilon
Tak co - těšíte se na tento významný den ? Nebo už to jako já máte za sebou ? No rozhodně, i když se jedná jen o jediný den, tak se vám vryje do paměti. Dost jsem si svojí svatbu užila, ale musím se přiznat, že jsem se těšila, až to budu mít z krku. Jsem sice romantická duše, ale prostě trošku stres to je. Znáte tu pověru, že nevěsta nemá mít modré šaty, že to znamená modřiny, že bude nešťastná a manžel ji bude mlátit ? No, tak vám rovnou můžu potvrdit, že pověry jsou opravdu jen pověry a já jsem v manželství velmi šťastná :))))

Manžel mě zabije :)))))))))))))))))))) Ale ne, on je skvělej. Zbytek radši pod perexem :)))


Že by nový účes ?

24. července 2009 v 10:29 | ilon |  Fotomontáže
No ale jemu sluší všechno, že ? Pro mě za mě - klidně by mohl být i pankáč, nebo metalista :)))

Letní obrázky

24. července 2009 v 9:52 | ilon |  Krajiny
Sice z těchto fotek nevyzařuje slunce, ale rozhodně tady letní pohoda nechybí. Takhle nějak si to představuji příštích 14 dní, kdy konečně jedu na dovolenou, kterou právě míním strávit po lesích - houbařením, sem tam sběrem borůvek, malin, lesních jahůdek a ostružin. Všeho je na Jižních Čechách požehnaně, takže mě ani počasí nemůže zaskočit, protože do lesa se dá jít vždycky :))) A vůbec - všechny cesty do dáli lákají, i když to je "jen" v naší zemi . Sakra - konečně se začínám opravdu HOOOODNĚ těšit :))))Já mám svého Humanoida na okně :)))

23. července 2009 v 14:05 | ilon
Je to foceno mobilem, takže kvalita nic moc, ale to sem musím dát !!!!
Tak tenhle "fešák" mi teď sedí na okně v práci a je jasné, že to okno za žádnou cenu neotevřu !!!!! Bože - ten je tak odporný !!!! Tohle saranče je obrovské, má snad 10 centimetrů, když nepočítám tykadla, a nemá se k tomu, aby odlétlo. Já už se pomalu začínám vařit, a on už tam sedí asi hodinu. Moje fobie mi nedovolí, abych ho někam zahnala, takže přežít hodinu, než půjdu z práce, a bude to dobrý :)))
Fuj, pořád mám pocit, že po mě něco leze ...

Bill Humanoid by sylviesysy

23. července 2009 v 12:04 | ilon |  Fotomontáže
Bože !!!!! Tak tomuhle říkám profesionální práce !!!!! Je to tak krásné, tak úchvatné - nemám slov - tak takovýhle Humanoid - to bych si opravdu nechala líbit. Jsem z toho obrázku úplně unešená, prostě jsem si nemohla pomoci a musela to sem dát. Doufám, že to autorce nebude vadit ...

Jestli to nevidíte celé - tak si rozklikněte toto - opravdu to stojí za to -