Červen 2009

Tak tady bych teď chtěla být

30. června 2009 v 7:52 | ilon |  Krajiny
Tohle je moje milované místo - Růžová hora. Je to vlastně mezistanice při jízdě lanovkou na Sněžku. Z Růžové hory je krásný výlet na Portášky a potom dolů do Úpy. Krása - ta nádherná příroda kolem vás - na jaře tam kvetou louky a jsou plné nádherných květin, v lese to vypadá jak v pohádce, to by byl dnes krásný den, kdyby mě čekal takovýhle výlet.
Už se tam chystám 10 !!!!!! let. To je prostě strašné - pořád na něco nemáme čas, odkládáme to, no a pak třeba přijde v životě chvíle, že už se tam nedostaneme ...
No ale nebudu tady přivolávat nějaká neštěstí, mě stačil včerejšek a dnes se zase míním dívat na všechno optimisticky.
Doufám, že nejpozději na podzim sem dám své vlastní fotografie z Růžové hory a ne jen stažené z internetu....
Jinak ta jízda lanovkou je pro mě utrpení, ty závratě jsou strašné. No, ale zase to musím překonat, protože plazit se nahoru pěšky - ne - to ne. :)


Ehmmm - děkuji, ale propouším vás, moje SB

29. června 2009 v 18:46 | ilon |  Články
No dobře, přišel čas, kdy opravdu pomalu nemám čas ani na tento blog, rychle sem něco šoupnu, a to je tak všechno co zvládnu ... Určitě jste si všimli, že na vaše blogy nechodím tak často, jako dřív. Ale bohužel času už mám prostě málo a opravdu nestíhám. Přijde mi nefér, vás držet jako svoje SBééčka, když už na vás nemám čas ... Uvidíme, třeba, když to přestane být vaše "povinnost", tak mi sem už třeba nikdo nepřijde. No, ale má to svoje plus, alespoň se dozvím pravdu. Nebudu se dál snažit sem něco "nacpat", i když nemám náladu ... Takže, v Oblíbených si vás ráda nechám, ráda se na vás přijdu podívat, ale nebude to tak často, ale to už jste asi poznali... S nějakým blogem mám třeba problémy - promiň Katko DJ Kaulitz, ale když otevřu tvůj blog, tak se mi vypne internet, a já nevím proč. Je to tak u více blogů a já nevím, co to znamená. No prostě to blbne :) Takže - nekončím, mám vás všechny - a tím myslím opravdu všechny - i vás, s kterými si třeba píšeme méně, ráda, ale prostě už to nestíhám. Zkusím se podívat realitě do tváře. Ha, ha - dneska mám "skvělý" den a tímhle jsem ho asi dodělala ....Lehce provokativní

29. června 2009 v 17:54 | ilon |  Fotomontáže
No - tohle mi přijde naprosto úžasný. Konec smutnění - tenhle Bill se mi prostě líbí, nemůžu si pomoci - i navzdory tomu, že má na sobě "lehce" nevhodné oblečení. Tahle autorka je úžasná, podle mě patří k naprostým špičkám, stejně jako Allegator a ostaní, které nás udivují svými úžasnými díly.Řada nešťastných příhod

29. června 2009 v 16:21 | ilon |  Články
Dnešní den byl opravdu zajímavý ... Asi něco na "přísloví" - když se to se**, tak se to se** asi něco bude. Neuvěřitelné, kolik špatných věcí se vám může stát během jediného dne. Po víkendu jsem byla hodně unavená a v podstatě jsem se na dnešní den těšila. Hmm, vědět, co se mi dnes všechno stane, tak nevylezu z postele a kašlu na všechny následky, co to bude mít. začalo to už ráno, kdy jsem jela na jednu důležitou poradu na ústředí našeho podniku. nebudu popisovat, co všechno se stalo cestou, co všechno na poradě, nevadí, myslela jsem si, když jsem odtamtud odcházela, že všechno zlé je pryč. Ach, jak jsem se mýlila !!!!! Teprve na mě všechno čekalo. Doteď nemůžu uvěřit tomu, co se všechno během jediného dne může stát. těch zlých věcí se mi dnes stalo pět. neuvěřitelné. Úplně se bojím, co mě dnes ještě čeká, protože tohle opravdu není normální. No nic, zítra už bude všechno v pořádku (doufám), ale dnešek opravdu stál za to. Docela by mě zajímalo, jestli i vy jste někdy měli takovýhle "výstavní" den. Podrobnosti o něm radši psát nebudu, bylo to opravdu na dlouho.


Krajiny

29. června 2009 v 14:38 | ilon |  Gify
obrazky a animace

Obrázky a Animace pro Lide.cz

Obrázky Animace

Tak jak strávit dovolenou/prázdniny ? 1. díl

28. června 2009 v 15:57 | ilon |  Články
Začneme od nejlevnějších variant a skončíme těmi nejluxusnějšími letovisky.

Tak nejlevnější variantou je kazdopádně dovolená pod stanem. Chcete-li strávit dovolenou pod stanem, budete potřebovat nejen stan, ale i spoustu jiných věcí - minimálně spacáky, karimatky a další základní výbavu pro pobyt v přírodě. To vše se dá pořídit za pár nebo také pár desítek tisíc. Záleží hlavně na tom, jak vysoké budou vaše nároky na kvalitu a trvanlivost pořizovaného vybavení.
Výsledný dojem z dovolené bude hodně záviset i na tom, jak dobře se vyspíte. Platí to pro pobyt kdekoliv - v hotelu, na chatě i ve stanu. V noci by vám neměla být zima, ale ani vedro a taky by vás nic nemělo tlačit. Probouzet se celý rozlámaný a prokřehlý nebo naopak zbrocený potem na náladě určitě nikomu nepřidá. Nepohodlné lůžko a špatná přikrývka nebo spacák dokáží zkazit sebelepší dovolenou.Další možností je dovolená v karavanu. Jestli karavan vlastníte, tak to může být hodně romantické, jezdit po různých zemích, hodně toho vidět a procestovat. Také existují dovolené, že můžete jet do kempu, kde vám karavan pronajmou, ale já osobně nejsem zastáncem dovolených, kde je moc přelidníno.


Bill v dešti

28. června 2009 v 10:25 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Tak tenhle krásný obrázek je hodně aktuální. Někdo z vás měl třeba začátek prázdnin trávit někde v přírodě pod stanem, no přiznám se, že si to teď neumím představit, to asi nejde. Promočené věci nemají kde schnout - ne nejde to ...
Je to nádhera, autorka je velmi nadaná a ten nápad je krásný - Billa venku ve stanu jsem opravdu ještě neviděla. Jaksi se mi to k němu nehodí... Nedá se tam zapnout žehlička na vlasy a podobně. Ale třeba se pletu, a zrovna by ho to bavilo :)

By vani27


Útok anakondy

28. června 2009 v 9:32 | ilon |  Brutální a šokující fota a videa

Šestašedesátiletý muž zachránil v Brazílii svého vnuka ze smrtícího sevření anakondy. Kameny a nožem útočil na hada asi půl hodiny, až plaz svoji kořist pustil, uvedla agentura AP.
"Když jsem viděl, jak had stahuje smyčku kolem krku mého vnuka, myslel jsem, že je to konec. Bylo to trýznivé. Jen se mi ho podařilo na jedné straně odtáhnout, hned zaútočil z druhého konce," popisoval Joaquim Pereira nevšední zážitek.
Incident se stal v městečku Cosmorama, přibližně 400 kilometrů severozápadně od Sao Paula. Osmiletý Mateus si hrál na ranči svého dědečka s kamarády. Asi pětimetrový škrtič ho napadl, povalil na zem a začal se kolem něho ovíjet. Ostatní chlapci mezitím běželi pro pomoc.
"Anakonda mě dokonce i několikrát kousla," vyprávěl hoch televizní stanici Globo po propuštění z nemocnice. Tam mu sešili tržná zranění na hrudníku 21 stehy. Barvitě také popisoval, jak se ho had pokoušel udusit.
Brazilská televize později přinesla záběry mrtvého hada, který údajně vážil kolem 35 kilogramů.
Anakondy v přírodě dorůstají délky až devíti metrů a váží kolem 250 kilogramů. Nepatří mezi jedovaté druhy hadů, ale kolem své oběti se obtáčejí a stahují sevření tak dlouho, dokud se cíl jejich útoku neudusí. Žijí v povodí Amazonky a Orinoka a živí se kajmany, rybami, želvami a různými savci. Na člověka prý útočí jen vzácně.


Pod perexem další foto, slabší povahy - NEKLIKAT !!!! Je to odporné, ale i to se stává ... Tyhle fotky už stejně dříve obletěly svět, takže už je nejspíš znáte.

FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ NA TÉMA DÉŠŤ ZAČÍNÁ

27. června 2009 v 10:18 | ilon
Dnes nám začíná fotografická soutěž na téma déšť. Opravdu jsem se obávala, že mi nepřijde ani jedna fotografie, protože komu se chce lítat s foťákem v dešti, nebo hned po dešti, že ? Takže jsem byla opravdu mile překvapena, že jste si našli čas a fotku do soutěže mi poslali, opravdu si toho vážím a děkuji vám moc a moc :)))

Fotografie dávám v pořadí, jak mi došly emailem. Moc vás všechny prosím - hlasujte, hlasujte, naše soutěžící si to zaslouží, jsou to opravdové fotografické skvosty, líbí se mi všechny, jsou prostě úžasné, to hlasování bude opravdu náročné.

Fotografie jsem nijak neupravovala, velikost jsem ponechala původní, jak mi přišly od autorů. Anketa se objeví po rozkliknutí celého článku.
Fotografie od Lucky :

Fotografie od Natarii

Fotografie od Chris

Fotografie od Evelin


Soutěž bude ukončena přibližně za týden, takže držím palce vám všem :))

Krásný, krásný Bill od Edene

27. června 2009 v 9:39 | ilon |  Fotomontáže
Já vždycky otevřu email, a mám takové štěstí, že tam na mě vždycky čeká nějaká nádhera. Jsem ráda, vždy, když mi umožníte to pak uveřejnit, protože já nejsem žádnej skrbík a nechci si všechno nechávat pro sebe :) Takže tito dva úžasní Billové nepotřebují žádný komentář - prostě krása krás. Milá Edene, děkuji za zaslání těchto úžasných montáží :)))

By billichliebedich

Nádherná temnota - to je přesně něco pro mě.
Když nám šel Tom do černa, tak proč by jednou Bill nešel trošku do blond, že ? Tohle není přehnané, je to takové jemné a modré oči k tomu - moc hezké :)))