Březen 2009

Vzpomínka ...

30. března 2009 v 12:07 | ilon |  Moje tvorba
Děkuji všem, kdo jste se mi snažli pomoci s tím, aby nebyl vidět rámeček okolo obrázku. Bohužel, nevyšlo mi to, nevadí, rámeček budu muset přežít.
Hmmm, tak Bill vzpomíná na léto, já docela taky, každý na něco vzpomínáme a to je moc dobře :)) I když já za chvíli už vzpomínat moc nebudu, vzhledem ke své ukrutné skleroze, budu ráda, když si zapamatuji, co bylo včera :))) Děkuji všem, co jste mi psali k minulému článečku, opravdu si vážím každého komentu a mejlu :)))


Ahoj všichni

25. března 2009 v 18:36 | ilon |  Články
Nevím, jak začít, takže to napíšu narovinu. Kvůli tíživé osobní situaci musím blog na chvíli pozastavit... Píši to jen na vysvětlení, ale teď opravdu nemám sílu přidávat nějaké články. Blog neruším, protože to je nádherné odreagování od všeho, co mě trápí, ale takhle to dál nejde. Doufám, že brzy přijde doba, kdy na to zase budu mít tu správnou náladu, ale teď to prostě nejde a přijde mi fér to napsat. Mějte se všichni hezky a těším se na, doufám, brzkou shledanou :))))

Neošklivější celebrity světa

25. března 2009 v 9:01 | ilon |  Články
michael jackson
vážně jste čekali někoho jiného? michael jackson, muž s ohromným hudebním talentem. bohužel, jednoho dne se mu přestala líbit jeho černošská tvářička, tak si nechal udělat plastiku. nyní připomíná albínského aliena, jehož tvář vypadá jako kdyby měla co nevidět odpadnout.

jocelyn wildenstein

brrrr! takhle to dopadne, když se stanete závislými na plastických operacích. milionářka jocelyn wildenstein utratila za plastické operace téměř 84 milionů korun. v jejím případě ale šlo zjevně o vyhozené peníze. díky svému extrémnímu vzhledu si dokonce vysloužila přezdívku "the bride of wildenstein" (wildsteinova nevěsta), což je narážka na film z roku 1935 s názvem the bride of frankenstein.

michael berryman


nevím jak vám, ale mi trošku připomíná jednoho v česku hodně známého rozhodčího. americký herec, který je známý pro svůj jedinečný vzhled, což je výsledkem vzácné genetické nemoci, která zastavuje růst vlasů, nehtů nebo zubů. berryman hrál v několika hororových filmech a b filmech, ale jeho jméno moc známé není. objevil se ve filmech the hills have eyes, přelet nad kukaččím hnízdem.

steven tyler

v pohodě chlápek, skvělý zpěvák, otec jedné z největších koček v hollywoodu, navíc má peněz jako šlupek, ale vypadá tak trochu jako zombie.

shane macgovan

irský muzikant je nejvíce znám jako zpěvák a skladatel skvělé irské skupiny the pogues, která dokázala stmelit irský folklór s punkem a rockovou naštvanost s písničkářskou srdceryvností. i přes tento skvělý výčet… vypadá hrozně

zdroj : czechstreetBlog.cz

Strašnej smích

24. března 2009 v 17:37 | ilon |  Články
Já se teda musím přiznat, že občas trpím záchvaty smíchu. Prostě smát se na nějakém, nejlépe velmi tichém místě, kdy je to naprosto nevhodné - to je moje. Začalo to už v dětství, kdy jsem musela stát v pionýrském ohozu u nějakého hrobu jakéhosi vojína. Všichni na mě koukali, no, a jak to dopadlo je jasný. Snažila jsem se smích v sobě dusit, jak se dá, ale stejně to nepomohlo, smíchy mi tekly slzy a já nemohla přestat. Hrozné bylo, že jediný, kdo se smál jsem byla já ... No a takhle to pokračuje dodnes. Já nevím, asi to bude nějaká nemoc. V nynější době se mi to bohužel stává také, je to opravdu "skvělé" třeba na poradě, nebo při jednání s nějakým zákazníkem :)))

U TOHOTO VIDEA JSEM ŘVALA SMÍCHY, protože toho moderátora strašně chápu, tohle je přesně ta situace, kdy se smát prostě nesmíte. Je tam nějaký tragický příběh, žena na vozíčku a nějaký nejspíš postižený muž. Moderátor to prostě neustál. Nevím, jestli to je nahrané, nebo ne, ale jestli ne, tak to je přesně ta situace, kterou popisuji nahoře. Hmm, asi dostal padáka. Vím, že to je nevhodné, nesměji se osudu těch lidí, ale prostě to je asi nemoc... Kdo tohle znáte, tak se u tohodle videa budete taky smát ...Bill s růží

24. března 2009 v 13:23 | ilon |  Moje tvorba
Chtěla jsem si vyzkoušet udělat obrázek s průhledným pozadím. Ale chtěla bych docílit toho, aby tam nebyl vidět ten rámeček okolo a to tedy nevím, jak na to. No, uvidíme :) nevíte to někdo náhodou ?

Angels twins

24. března 2009 v 9:34 | ilon |  Gify
Tak tohle nešlo neukrást, protože se mi to moc a moc líbí. Anděle mám ráda, Billa s Tomem také a různé prográmky na dělání takových to lahůdek také, takže dokonalost.
Ukradeno Katce DJKaulitz - děkuji :)))

www.tokiohotelfurimmer.com

Extrémní svalovci

24. března 2009 v 8:37 | ilon |  Články
No, napíšu na rovinu, že mi z těch chlapů na fotkách je úplně na blití (pardon za ten výraz), ale je to tak. Připadá mi, že ty žíly jim musí každou chvíli prasknout a vůbec, připadá mi to až nenormální. Nevím, jestli za ty svaly může zdařilá montáž, nebo anabolika, ale sexy to rozhodně není...
svalovci

Tohle bude asi montáž - teda doufám
svalovci

svalovci

Wooow - ty jsi ale sexy !!!!
svalovci


Mutant - jinak to nazvat nejde
svalovci


Vzpomínka na podzim

24. března 2009 v 8:08 | ilon |  Krajiny
Sice mám jaro radši, ale musím přiznat, že barvy podzimu jsou nepřekonatelné. Ale ono všechno má svoje. Například, když poprvé napadne sníh, všechno je bílé a čisté a nad krajiniu se rozhostí takový zvláštní klid a ticho - to je také nádhera. No a o létu ani nemluvím - můžeme zajít k vodě, nemusíme se pořád balit do teplých bund a hlavně, na co se těším je koupání :)
Hmm, to listí bych nechtěla hrabat :)))

Výměna manželek

22. března 2009 v 18:30 | ilon |  Články
Tak co díváte se na to ? Spousta lidí typ těchto pořadů odsuzuje, ale mě to nedá a dívat se musím. Asi proto, že já už manželka nějakou tu dobu jsem a docela mě zajímá, jak se žije jiným lidem. Pravdou je, že tam jsou někdy pořádné horrory. Je mi tam hlavně líto dětí, někdy to je neuvěřitelné. Například případ, kdy si lidi "nasekají" spousta dětí, pak je nezvládají a z větších dětí se pak stávají neplacené chůvy a o dětsvtí a mládí si mohou jen nechat zdát ... Nemluvím o minulém díle, tohle už bylo minulý rok a ty děti neměli jeden jediný den volný a pro sebe.
Ale stejně je někdy s podivem, co si ženy někdy nechají líbit, já bych ty chlapy někdy fakt zabila. Jsem zvědavá na dnešní díl, protože tam se bude také vyskytovat pořádnej blbec. Většinou je sympatičtější rodina, o které by to dopředu nikdo neřekl, je opravdu hrozný, jak někteří lidé žijí.


Poděbrady x Ostrava - rodina Havránkova z OstravyIrena na výletě s RomanemPetra s náhradnímPoděbrady x Ostrava - Karla Havránková, Jiří Cabrnoch a syn Jakub Cabrnoch

Bill a Tom

22. března 2009 v 13:33 | ilon |  Moje tvorba
No jo, nedalo mi to a musela jsem zase udělat rohy. Tentokrát pěkně dvojčata, aby byla nějaká změna :)