Únor 2009

Ani nevím, co píšu

28. února 2009 v 22:55 | ilon |  Články
Docela pravdivej nadpis. Píšu o něčem, co vůbec nevím, co to má znamenat. Jen tak jsem něco hledala u sebe v článkách a zjistila jsem, že když kliknu na starší články, nebo obrázky, prostě cokoliv starší dvou měsíců - tak tam prostě nemám. Dobrý no. Takže tady vlastně je jenom to, co je vidět a dál nic. Takže takové to, že si tady píšu něco do budoucna na památku - to už neplatí. U článků to je přibližně od 25.ledna - to už tam nemám nic. Nebo alespoň u mě v počítači není nic vidět. To samé fotky, všechno pryč... Nejvíc mě štvou Návody na fotomontáže, v té rubrice nemám ani jednu a docela mi ty návody daly dost práce.

Objevuje se mi tam nějaký Megaclick - nevím, co to je. Možná to má souvislost s tím, že jsem byla na stránkách Copyscape, to bylo to poslední, kde jsem byla a pak jsem na to přišla. Dám sem tu stránku, která se mi objevuje při kliknutí na starší článek, a nebo se mi píše - článek nenalezen.

Napište mi prosím, jestli se vám v Rubrice - Návody na fotomontáže ty návody po rozkliknutí zobrazují, nebo tam už nic není - děkuji moc :)) (Je to 6. odshora).


takže tohle mám všude místo starších článků :
No, takže uvidím, co dál. Jsem teď docela naštvaná, připadá mi to jako zbytečné, možná jsem to tenkrát měla tady rovnou smazat a měla jsem pokoj. Tak to někdo dělá za mě a je to. Nebo já fakt nevím, co to je.

Krásné obrázky by Dartyx

28. února 2009 v 19:26 | ilon |  Kreslené jiné
Tyhle krásný obrázky jsem dnes vydolovala z Dáji a jsem moc ráda, že mi je poslala. Řekla bych, že jsou hodně povedené a vůbec si cením jakéhokoliv díla, co člověk udělá sám. Ti vlci jsou nádherní, zvířata jsem nikdy nemalovala, přišlo mi to hodně těžké, takže obdiv, tohle fakt neumím. Harryho Pottera mám velmi ráda, takže postavy z něj mi udělaly radost a jsem ráda, že je tady můžu mít. Dájo - děkuji ti moc a moc :)))

Lední medvídek TOM - dnešní fotografie !!!!

28. února 2009 v 18:42 | ilon
Takže tady máme našeho ledního medvídka Toma. Moc jsme se na něj těšili, ale musím říct, že z toho mám docela rozporuplné pocity. Kdo znáte ZOO v Praze, tak víte, že výběhy pro lední medvědy tam jsou dva. V prvním výběhu byla medvědice - a ta tedy dováděla - skákala do vody, hrála si s pneumatikou, dělala ve vodě kotouly, cákala , plavala - prostě byla šťastná a užívala si to. Hmm, jaký propastný rozdíl byl pohled na Toma. Já vím, že si jěště nezvykl, ale prostě působil hrozně smutně. Nejdřív se bál ukázat, a když konečně vylezl, tak jenom tak smutně popocházel, absolutně bez zájmu... Přišel na chvíli i k vodě, ale asi ho nezajímala, protože se hned zase vrátil zpátky ... Já vím, teprve si zvyká, ale nemůžu si pomoct - TOHLE NEMĚLO BÝT !!!! Jasně se mu stýská po Billovi, celý život byl na něj zvyklý a teď je chudák sám v úplně cizím prostředí .... Já vím, že si zvykne, ale kdo jste teď někdy byli v ZOO a viděli ho, tak mi asi dáte za pravdu. Nevím, jak přesně to mezi zvířaty je, jestli by se v dospělosti snesli, ale prostě teď se mi to nelíbí, protože lidé se také od sebe neodtrhují. Jdu tam znovu v březnu, tak doufám, že už to bude lepší.

Nejdřív na nás koukal z tohoto okénka - není tam vidět, ale byl tam. Koukala jenom smutná hlavička...
Venku stojí upozornění, aby ho lidé neplašili, dokonce část skla kolem výběhu je polepená, aby tam nebylo vidět, aby měl soukromí. Stejně tam lidé byli a nepřišlo mi, že mu to vadí.
Tak tady ho máme. Tom je krásný ohromný lední medvěd. Je opravdu majestátní a nádherný.
Ta voda ho bohužel moc nezajímala, no, skoro nic ho nezajímalo, musí si u nás teprve zvyknout ...
Už chce jít zpátky ...
Vím, že to je rozmazané, ale on je stejně krásný
Dáda nevydržel a musel si ho koupit :)))
Takže na závěr chci napsat, že doufám, až přijdu do ZOO příště, tak Tom bude dovádět a hrát si a plavat stejně, jako medvědice v druhém výběhu a bude také šťastný. Jěště chci připsat, že u Toma bylo nejvíc lidí z celé ZOO, neumím si to vysvětlit, ale je to tak. Všichni trpělivě čekali až vyleze, a když se konečně ukázal, tak všichni vytahovali kamery a foťáky. Takových lidí nebylo ani u slonů, ani u tygrů - a že mi přijde, že to jsou také populární zvířata.


ZOO

28. února 2009 v 17:05 | ilon
Dnes jsme byli v ZOO - a to prostě mám moc ráda. Obdivovat tam všechna ta zvířata, procházet všechny pavilony a vůbec všechno - třeba i to - dát si u stánku párek v rohlíku. Dnes bylo docela hezky, né, že by svítilo sluníčko, ale bylo relativně teplo. Zatím bez Toma, o tom udělám jednotlivý článek :)))

Tohle je úplný začátek.
Plameňáky mám ráda pro jejich barevnost, je se na co dívat :))
Tygr se tvářil, že je mu všechno jedno, už asi chudák otupěl, když neležel, tak jenom chodil dokolečka, to je docela smutné.
Vidíte tam tu Strašilku ? Pavilon s brouky nikdy nesmím při návštěvě ZOO vynechat, moc se mi ty potvůrky líbí. No dobře - fotit makro moc neumím, ale trošku to vidět je :))
Tady je další Strašilka :))) Né - to není můj manžel, to je jenom cedule. No jo, už bych se možná měla uklidnit - tak snad časem ...
Ryby mám moc ráda - pěkné barvičky
Miluju šváby !!!!!! Zase rozmazaný - lepší už to nebude.
Tady děti studují nějaké zajímavosti :)))
Tenhle had byl opravdu krásnej - sice bych ho jako mazlíka nechtěla, ale nádherné barvičky
Odpočinek - už fakt nemůžu :)))

Kalendář

28. února 2009 v 16:22 | ilon |  Foto Bill
Tady je obrázek z mého kalednáře na měsíc únor. Pěkná bundička, i když já mám prostě radši méně barevné oblečení, ale stejně pěkný :))) Na té fotce to vypadá divně, je to jakoby pokroucené, což ve skutečnosti není.

Zima

28. února 2009 v 16:01 | ilon |  Krajiny
Zimní fotografie se mi opravdu líbí, takže je sem budu asi dávat i během léta. Mají atmosféru a vůbec jsou krásné a uklidňující. A uklidnit docela potřebuju. Protože jsem sem dopoledne chtěla dát jeden návod, který mi dal docela práci, a vůbec mi to sem nejde normálně vložit. Dává se mi to sem formou, že písmena jsou podtržená a když si na ně kliknete, tak se dostanete do správy tohoto blogu. Divný. Ale náhoda je blbec, zrovna sem klikne někdo, kdo nemá rád TH a úplně v klidu by mu stačilo jedno kliknutí k smazání tohoto blogu a to by mi bylo líto. Až přijde čas, tak ho smažu sama, ale zatím ne :))) Dnes jsme byli v ZOO, tak sem šoupnu nějaké fotky - a koho to zajímá - mám i Toma - tak z toho mám fakt radost.


Tohle byly také začátky

28. února 2009 v 8:01 | ilon |  Fotomontáže
Na design jsem použila svojí úplně první montáž, to už jsem psala a tady dávám další z mých úplných začátků. Pamatuji si, jak mě to tenkrát chytlo a moc bavilo, bylo to úžasné období. Můj blog byl v začátcích, všechno bylo neotřelé a já nevěděla, co sem dát dřív. Krásné období. Teď je jiné a jěště hezčí, ale pro vzpomínku sem dám pár svých prvních montáží.

Zpět k začátkům

28. února 2009 v 7:43 | ilon |  Moje designy
Prostě jsem ten modrý design nemohla vystát. Nemám moc ráda, když se designy mění jak na běžícím pásu, protože pak člověk ani neví, na jakém to vlastně je blogu, ale nemohla jsem si pomoci. Dávám sem design, který byl úplně první na tomto blogu a myslím, že ho většina z vás vůbec nepamatuje, ale já ho mám ráda, protože tohle byla úplně první montáž, kterou jsem kdysi udělala. Ke mě prostě černá barva patří, mám ji nejradši a už to tak asi zůstane a nějaké experimenty se světlejšími barvami už zkoušet nebudu. To by mě zajímalo, jestli tenhle dess někdo z vás vůbec pamatuje :)))


Nový účes Billa

27. února 2009 v 19:59 | ilon |  Kreslené Tokio Hotel
Ten nadpis jsem si nemohla odpustit :))) Vy asi už tenhle obrázek všichni znáte, ale já ho dnes viděla poprvé. Tak ani nevím, jestli by se mi v tomhle líbil ... To bych asi vrátila zpátky ten starý manga účes s ofinou. Ale nikdy neříkej nikdy - tohle má taky něco do sebe. Připadá mi to, jako taková ta věc, na kterou se podíváte, moc se vám nelíbí, ale čím déle se na ni díváte, tím se vám líbí víc, až jí nakonec úplně zbožňujete.